רכישת ביטוח

הצעת מחיר
השלמת פרטים
אישור הזמנה
  • ניתן לרכוש ביטוח ביטול טיסה עד 7 ימים ממועד רכישת כרטיס הטיסה/חבילת הנופש.
  • ניתן לרכוש ביטוח ביטול טיסה רק אם מועד הטיסה הוא 15 יום ומעלה ממועד רכישת הפוליסה.
  • לא ניתן לבטח טיסה ו/או שירותים נוספים שנרכשו על בסיס שובר זיכוי / שובר מתנה / זיכוי כספי שקיים לנוסע אצל סוכן הנסיעות כנגד התחייבות קודמת.
בחר מדינת מוצא לטיסה
בחר מדינת יעד לטיסה
בחר חברת תעופה
בחר מחלקה / סוג החזר בביטול כרטיס טיסה

פרטי נסיעה

תאריך יציאה מהארץ

מעל 400,000 נוסעים כבר רכשו טריפ גרנטי

שווה כל שקל! עשיתי ביטוח ביטול טיסה לארה"ב, הטיסה הוזמנה שלושה חודשים לפני תאריך הנסיעה. עקב אירוע משפחתי נאלצתי לבטל את הנסיעה וקיבלתי את הכסף חזרה

רותם מירושלים, טיסה לניו יורק

צוות טריפ גרנטי, תודה על השירות המסור והמהיר. בהחלט מאפשר להזמין חופשה ללא דאגות מיותרות וחשש מביטול לא צפוי.

טובה מחיפה, טיסה לפריז

חמישה ימים לפני הטיסה, נאלצנו לבטל את הטיול המשפחתי. הטיפול בביטול הנסיעה וקבלת כספי הביטוח היה נוח ומהיר ואפשר לנו להזמין את החופשה מחדש.

עינב מתל אביב, טיסה לברלין

זו הפעם הראשונה שרכשתי ביטוח מסוג זה (ולצערי גם עשיתי בו שימוש), ואני מוצא חובה נעימה לציין לשבח את השירות לו זכיתי, בכל פרמטר אפשרי (מהירות,אדיבות, מקצועיות) ושלא כמקובל במקומותינו. בכוונתי לרכוש ביטוח זה גם בעתיד ולהמליץ למכריי ולמשפחתי לעשות כן (בתקווה, כמובן, שלא נצטרך לעשות בו שימוש).

דן מתל אביב, טיסה לניו יורק

שלום לצוות הביטוח. ברצוני להודות לכם על הטיפול המהיר. ב- 30.3.2016 הועבר סכום התביעה שהגשתי. ברצוני לציין את המהירות שבה שולמה התביעה. תודה

דניאל מתל אביב, טיסה לציריך

בוקר טוב. הכסף התקבל הבוקר. תודה על השירות, אמליץ עליו בפני חבריי.

אבי מקרית אונו, טיסה ליוון

היי, רציתי להודיע לך שאתמול נכנס לחשבון את הכסף עבור ביטול הטיסה. היה לי נעים לבצע את העסקה עם אנשים שעומדים מאחורי המילה שלהם.

אלכסנדרה מקרית מוצקין, טיסה למילאנו

אני חייבת לציין, ומבקשת שתעבירי הלאה.... פשוט תענוג צרוף לעבוד מולכם. השירות שאתם נותנים מהיר ומקצועי ולצערי נדיר בנוף שלנו. תודה רבה על הפוליסה. שיהיה אחלה יום.

שירה משדרות, טיסה ללונדון

קיבלנו ההחזר הכספי בהתאם לתנאי הביטוח. שרות מעולה של חברת טריפ גרנטי ותודה על הטיפול המהיר. ראו בנו לקוחות ודאיים בעתיד.

אסתי ומשה מירושלים, טיסה לפריז

תודה על הטיפול המהיר והמסור. אכן אעדכן אותך מייד עם קבלת ההחזר. בברכה, עמיר

עמיר מכפר סבא, טיסה למדריד

תודה! הסכום התקבל בחשבוננו

יעקב מבאר טוביה, טיסה לורנה

​שלום רב , אני שמחה להודיע כי כל הסכום המובטח נכנס לחשבון שלנו בתאריך 23/6​. אנחנו מודים לכם על הטיפול המסור. בכבוד רב לופטין אתל ואיציק

אתל ואיציק לופטין מעומר, טיסה לניו יורק

תודה רבה, ראיתי שההחזר מופיע בדפי המידע של חשבוני. תודה, שירות מעולה. רונית

רונית מהרצליה, טיסה ללוס אנג'לס

שלום רב אנט, קיבלתי את ההחזר לחשבוני בבנק. רציתי להודות לכם על שירות הלקוחות המצויין. נהניתי מהשירות שלכם לאורך כל הדרך ובהחלט ארכוש שוב ביטוח נסיעות, בתודה ובברכה, הדר חורש

הדר מגבעתיים, טיסה לפריז

אנט שלום, הסכום במלואו נכנס לחשבוננו וברצוני להודות לכם על השירות. בברכה, אבי פולק

אבי משדרות, טיסה למינכן

הסכום הופקד, תודה רבה על הטיפול!

איתן מטבריה, טיסה ללונדון

שלום הריני לציין שהשירות היה אדיב ביותר ומקצועי. קיבלתי הדרכה מפורטת מהנציגה שענתה לי כיצד עליי לפעול כדי לקבל החזר כספי. אני בטוחה שמעתה ארכוש ביטוח ביטול טיסה עבור כל נסיעה שלי לחול.

רימונה מכוכב יאיר, טיסה לברצלונה

שלום גב' אנט נגב! תודה רבה עבור השירות אדיב ומהיר שזכיתי לקבל בחברה שלכם! רוברט קליין

רוברט מזכרון יעקב, טיסה לאתונה

תודה רבה על השירות האדיב , המקצועי והמהיר!! כל טוב, בברכה אימאן

אימאן מירושלים, טיסה ללונדון

תודה רבה. השרות היה מעולה.

משה מבאר שבע, טיסה לפראג

אנט יקרה🌹 ראשית רציתי להודות לך באופן אישי על הטיפול המסור, על הסבלנות והסובלנות שלך, בשיחתנו הטלפונית היית נחמדה וענית על שאלותיי בסבלנות הרגשתי שאת נותנת 100 אחוז. גם על מיילים ששלחתי ישר הגבת . כל הכבוד לך👍 אין לי ספק שבעתיד אשתמש בשירותכם ואף אמליץ לקרובים וחברים עליכם. אשמח מאד אם תעבירי מייל זה לממונים עלייך כדי שידעו שמדובר בעובדת טובה ובשבילי עובדת מצטיינת👍👍👍 תודה רבה🌺🌺 שתהיה לך שבת שלום ומבורכת🌹🌹🌹 בברכה, רינה דוד

רינה מחולון, טיסה לאתונה

היי, רק רציתי לומר שוב תודה רבה על הטיפול וההתייחסות המקצועית. חזרנו מהחופשה בריאים ושלמים. אמליץ לכל חבריי ומכריי על השירות!

עופר מתל אביב, טיסה לזנזיבר

שלום, עשיתי ביטוח ביטול טיסה לבריסל. מילוי הטפסים היה פשוט ונוח (מבלי לצאת מהבית). וההחזר היה מדויק ותואם לציפיות. הטיפול בתביעה היה מהיר ולשביעות רצוני. תודה, שרון

שרון מרעננה, טיסה לבריסל

שלום, עלי לציין כי השירות שלכם טוב ויעיל, בתודה,דליה גולדברג

דליה מכפר סבא, טיסה לברצלונה

אני מבקש להודות על טיב השירות שקיבלתי בטיפול בתביעה וכן במהירות התגובה. לצערי היה עלי לבצע שינוי משמעותי בלוח הטיסות שלי ונאלצתי להשתמש באופציית הביטוח של ביטול טיסה. גם להבא אשקול לרכוש את הביטוח הזה. בהרבה תודה, דני פז

דני פז, טיסה לניו-יורק

השירות היה יעיל ונעים, באמת לא ציפיתי לכזה שירות מחברת ביטוח. הכסף נכנס הבוקר והיה משתלם לעשות את הביטוח בדיעבד, אמליץ על כך בחום לחברי!!

דוד שיר, פאריז

ברצוני להביע את הערכתי הכנה מהשירות אותו קיבלתי מכם. כל נותני השירות, באשר הם, רק יכולים (וצריכים) ללמוד מכם שירות מהו.. מעולם לא קיבלתי יחס כה חם, אכפתי, תומך, סבלני, שירותי, חייכני (אפילו שדרך הטלפון והמיילים, אבל ניכר להבין שנעשה בחיוך...רחב) ללא ספק, חוויה מתקנתJ לא רק שכבר חזרתי ורכשתי ביטוח טיסה דרככם, המלצתי עליכם באהבה לכל מי שנקרה בדרכי (והרי עכשיו נפתחת עונת הנסיעות, כך שתקבלו לא מעט פניות...) תודה רבה לכל אחד ואחת מכם, ובעיקר לטל ההורס. תבורכו.. יום מקסים, סיגל.

סיגל מרעננה, לונדון

תודה על הכל. הייתם מעולים. תמיד(!) מכאן ואילך נרכוש את ביטוח הטריפ גרנטי. ושוב תודה. דר.יונית ופרופ. אבשלום סטרולוב

דוקטור יונית, ופרופסור אבשלום

ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור בתביעתי. בברכה, גרטי

גרטי מרחובות

הטיפול בתביעה שלי היה מהיר ויעיל. אין שום ספק שאתם תהיו החברה איתה אבטח את טיסותי בפעמים הבאות. תודה רבה.

אברהם גלזרמן

תודה על שירות אמין מקצועי ומהיר!!! אין ספק שהפוליסה הזו שווה כל שקל!!! אמליץ לכל נוסע, תודה.

סיגלית נעים

תודה רבה. השירות היה מצויין, ובהחלט אשקול לרכוש ביטוח דומה בעתיד כאשר יהיה רלוונטי.

ליאת חסון

תודה רבה על השרות. האמת היא שכל שלבי הטיפול היו ברמה גבוהה, החל משלב המכירה, שרות לקוחות שוטף ואפילו בעת מימוש הביטוח. ללא ספק אמשיך לרכוש את המוצרים הללו (ביטוח ביטול טיסה וביטוח נסיעות) דרככם.

אהרון שורץ

תודה רבה על השירות היעיל ומסביר הפנים שלכם. תבורכו.

תאיר לפידות

שלום אנט, תודה רבה! אין ספק שהשירות שלכם מצוין מעל ומעבר למצופה. שמעתי עליכם במקרה ומסתבר שזה היה מקרה מצוין :-) תודה רבה,

הילה

ברצוני להודות לכם על השרות שקיבלתי בתביעתי. כאחד המכיר ומשתמש בשירותי ביטוח, אתם קרן אור בשרות, בנחמדות ובתגובות בזמן ובמהירות. מאד אמליץ לחברי על השרות שלכם. תודה.

עוזי ברמסון

תודה רבה על השירות. אני סמוך ובטוח כי גם בעתיד אעזר בכם. קיבלתי יחס מצוין ומענה מתאים לכל השאלות שהועלו בפי. גם ההחזר הכספי הגיע יחסית מהר.

מושיק שוורץ

לצערי נאלצתי לבטל את החופשה שלי, חוויה שיש לה מחיר רגשי. לאור השירות המצויין שקיבלתי מחברתכם, המחיר הכלכלי היה נמוך בהרבה מכפי שיכל להיות וצימצם עבורי את עוגמת הנפש מביטול חופשה. השירות שקיבלתי היה מקצועי, מהיר, יעיל ולא מסובך או טרחני כלל. חווית שירות מעולה, ללא ספק אני ארכוש ביטוח מסוג זה עבור כל הסיעות הבאות שלי ובתקווה שהן לא תבוטלנה. תודה.

לירון

אני מאד מודה על הטיפול בבקשתי. זה לא תמיד מובן מאליו. לאורך כל הדרך הייתם יעילים, אדיבים ונתתם שרות נהדר. שוב, מעריכה ומודה על הטיפול הנהדר.

מיכל קורקוס

תודה רבה על הטיפול וההחזר הכספי. אחזור לרכוש ביטוח ביטול טיסה אצלכם ואמליץ גם לחברי.

בת-חן יהודאי

שירות מעולה! רוצה לציין לשבח את הנציגה רווית בן שושה, שטיפלה באופן מקצועי ומהיר בתביעה! לפני שלושה ימים, סגרנו שוב טיסות לחודש יוני.

אורה גבריאלי

שמחתי בכל הקשור בטיפולכם בבקשה להחזר כספי שבוצע. אני בכל אופן רוכש ביטוח ביטול טיסה בכל הנסיעות שאני עושה בשנה.

צבי לב

זו לא הפעם הראשונה שאני רוכשת ביטוח ביטול טיסה – זו כן הפעם הראשונה שאני נאלצת להפעיל אותו. השירות היה מצויין: אדיב, יעיל וזריז. תודה.

נטע סילוני

היינו אמורים לטוס אני ואשתי, ביחד עם הוריי (נחמה וישראל), ונאלצנו לבטל את החופשה. הוריי לא הכירו אתכם קודם לכן, אני הכרתי להם אתכם, ואין לי ספק שמעתה והלאה הם יבטחו את נסיעתם אתכם בכל טיול עתידי שלהם לחו״ל. מוקדם יותר השנה אשתי ואני טסנו השנה לחו״ל מספר פעמים (לקפריסין, יוון, אוסטריה ואנגליה) - ובכל אחת מארבע הנסיעות הללו ביטחנו את הטיסה דרככם. לשמחתי הנסיעות הללו יצאו אל הפועל ואני שמח ששילמתי לכם (אפילו שהנסיעות האלה יצאו אל הפועל). מעבר כמובן לשקט הנפשי שהיה לי אז, זה תענוג לשלם כסף לחברת ביטוח שברגע האמת יודעת לספק את הסחורה - כמו במקרה הזה עם הנסיעה הזאת לברלין, שלצערנו לא יצאה אל הפועל. אין לי ספק שגם בנסיעות שלי בעתיד אבטח את הטיסות שלי אצלכם. שכל מי שרוצה לטוס בראש שקט ידע עליכם, שטריפ גרנטי היא חברה טובה ואמינה שמקנה רוגע ושקט נפשי ללקוחתיה. שוב תודה רבה :)

אורן רז, ברלין

תודה רבה, זו פעם ראשונה שמתעסק עם ביטוחים - עזרתם וטיפלתם בצורה טובה יעילה, ויפה. תודה על הכל.

אלי צזנה

אף פעם לא קיבלתי שירות כ"כ טוב מחברה בישראל, בשיא הרצינות. כל הכבוד לכם.

תומר

אני שמח על ההזדמנות להביע את שביעות רצוני המלאה מהשירות שנתתם לי. החל מהרגע הראשון, כשעוד ביררתי לגבי הביטוח, קיבלתי אינפומציה מלאה ושקופה בסבלנות ומקצועיות רבה. גם כאשר, לצערנו, נאלצנו לבטל את הטיסה, הוכחתם את עצמכם מעל ומעבר, הנציגים פעלו ביעילות ומקצועיות, היו תמיד זמינים וסבלניים ודאגו לטיפול המהיר ביותר בתביעה. אציין עוד לטובה את התהליך כולו שהיה יעיל ומהיר ולא מסורבל. מי ייתן וחברות נוספות בישראל תילמדנה מכם כדוגמא מצויינת לשירות מקצועי, אדיב ויעיל! מאחל לכם שתשכילו לשמור על הרמה הגבוהה! יישר כח!

אורן יהודה

נהניתי מאוד מהשירות שלכם, הוא פשוט מושלם!

מלכה איגל, ארצות הברית

שירות מעולה! יעיל! יסודי מאוד. נהנתי מהשירות וכבר ביצעתי 2 ביטוחים נוספים, כלי הכרחי בימינו. תודה!

אביתר אופיר, ארצות הברית

הניסיון שלי עם TRIP GUARANTY היה כולו חיובי. השרות היה יעיל, מהיר ומשביע רצון. אתם עמדתם במילה שלכם – דבר שלצערי לא בטל בששים ימינו אנו – ואני לא אהסס להיות לקוח חוזר או להמליץ עליכם לאחרים.

מרק הלר

מאוד מרוצה מהשרות שקיבלתי מכם. בוודאי שאמשיך להשתמש ולפנות אליכם בכל פעם שאתכוון לקנות כרטיסי טיסה.

ריקרדו שטראוס, ארגנטינה

ברצוני לשבח ולהביע את הערכתי לשרות מקצועי ואדיב ומהיר לתביעת ולהחזר תשלום על ביטוח ביטל טיסה. אין ספק שכך אכן צריך להיות שרות אך זה ממש לא מובן מאליו ואפילו חריג במקומותינו, ואני כבר נעזרת בשרות שלכם לכל נסיעותיו וגם הבת שלי כבר נעזרה בשרות שלכם. ושוב תודה רבה ואמליץ עליכם לחברי.

יעל תגרין

תודה רבה על הטיפול המסור. קיבלתי מענה מצוין, סובלני ואדיב מצד כל מי שדיבר איתי. כל הכבוד על השירות הנדיר והפשוט, ללא סירבול מיותר והתשה האופיינים לחברות ביטוח. שוב תודה רבה על הכל.

דפנה זילברשטיין

ברצוני לציין את השירות של הנציגה שלכם שטיפלה בתביעה שלי בנועם ובשקט נפשי. תודה מקרב לב על הטיפול המסור.

גבריאל משעלי

השירות הן ברכישת חבילת הביטוח ואפילו יותר כאשר פניתי לקבל החזר היתה מושלמת. יעלות, אדיבות והרגשה שיש על מי לסמוך. תודה על השירות.

ענת נבות

לצערי הזדקקתי לשירותיכם אך איננו שולטים באירועים לא צפויים. יחד עם זאת השירות שקיבלתי היה לעילא ולעילא ואפילו כבר המלצתי עליכם לחברים למרות שאני מאחל שלא יזדקקו. מכל מקום תודה!!!

ד"ר דוד אברהם

אני מודה לכם על הטיפול המסור בתביעה בהקשר לטיסה והסדרי קרקע לספארי בדרום אפריקה. ביטול הסאפרי היה כתוצאה ממקרה חירום רפואי. פעלתם ביעילות ובאדיבות והקלתם על התהליך הקשה והכואב. בתודה על הטיפול המסור. אשמח להשתמש בשירות שלכם בעתיד ולהמליץ על חברתכם לידידי ולקולגות שלי.

פרופ' אהוד מניפז, דרום אפריקה

בתקווה שלא אצטרך יותר לבטל טיסות :) אבל החוויה הייתה חיובית במשך כל התהליך. נציגי השירות היו אדיבים ומקצועיים. הבנתי שהיה צורך במכתב מסוכנת הנסיעות והתנהלתם מולה ללא התערבות שלי. תודה!

טל צמיר

תודה רבה על הטיפול והשרות האדיבים המסורים שקיבלתי מכם, כמובן שאמליץ בחום על הביטוח שאתם עושים.

מחלב מנשה

מומלץ בחום לבטח בטריפ גרנטי - שרות מצוין, יעיל וא-מ-י-ן. פעם ראשונה בחיי שהביטוח עמד במחויבות שלו וישלמו את מלוא ה-80% שהתחייבו. להבא גם אמשיך להשתמש בביטוח של טריפ גרנטי.

נעמי לודריק

חווית השירות שלי עם טריפ גרנטי היא טובה מאוד. אני משתמשת בביטוח הזה בכל נסיעה שלי כבר שנים ואף המלצתי להרבה חברות וחברים שלא שמעו על זה לפני ואני יודעת שהם גם משתמשים בביטוח זה. תודה רבה על השירות והסבלנות גם של הבנות במוקד והאחראית מיקי שתמיד עונות באדיבות וסבלנות ואיכפתיות רבה. תודה רבה מכל הלב.

עדן רינת

אני מאוד מרוצה מהשרות החל ברכישת הביטוח ועד להגשת התביעה. שרות אדיב סבלני ומהיר. הגשת התביעה היתה פשוטה. חסכה מאיתנו סחבת ועוגמת נפש נוספת לאחר שהיינו מאוכזבים כי נאלצנו לבטל חופשה. אין ספק שאמליץ לכל אחד לבצע את הביטוח הנ"ל. תודה רבה.

גילה יעקב

טיפול מהיר, שרות מקצועי ואמין, פשוט 10!

ניר פיקמן

חייבת לציין זה מסוג הביטוחים שאתה עושה ומקווה לא להשתמש בהם :) אך במקרה שנאלצת להשתמש זה חשוב לדעת שיש אמת בפרסום. אצלי זה התחיל בשיחת טלפון שבה קיבלתי עזרה והדרכה כיצד לבצע את התביעה והמשיך בשירות אדיב. בהמשך כל שיחה נענתה בצורה שירותית וטופלה בצורה הטובה ביותר. תודה.

מקסימה נתן

כחברת מקהלת האיחוד ברצוני לציין את הטיפול המסור שלכם בעניין ההחזר הכספי לכרטיס הטיסה שלי לטאלין. כמובן שאני מאד מצטערת על כך שנאלצתי לבטל את היציאה שלי עם המקהלה. אני מודה לכם מאד על כך שדאגתם וטיפלתם בהצלחה לקבל מחברת הפניקס את 80% ממחיר הכרטיס.

ליאורה ויניק, טאלין

עלי לציין את התקשורת הבלתי אמצעית, בטלפון או במייל, ללא סחבת וללא פעולות "הלוך ושוב" כפי שמקובל בחברות ביטוח אחרות. הוצגו בפניי בפשטות החישובים של הסכום המגיע לי עקב התביעה. תודה.

גלעד מנחם

תודה על הטיפול והמענה לתביעתי. יש לציין שהיה לי חשש שברגע האמת ימצאו תרוצים לדחיית תביעתי. היה מדובר בהוצאה כספית גדולה ולכן ביטחתי את הנסיעה. ההוצאה על הביטוח לא מבוטלת, אך ברגע שצריך לבטל את הנסיעה ההפסד גדול מאוד. שמחתי לראות שהתביעה התקבלה כפי שהובטח בתנאי הפוליסה ואפשר להזמין חופשה בראש שקט ולא לחשוש מהפסד כספי רב.

שלומית לנגלייב

ברצוני לציין כי היחס שקבלתי מכם היה מעל ומעבר, כל שאלה שלי נענתה ביחס אוהד, בסבלנות ובהסברים. ולראיה אנחנו נטוס בע"ה בספטמבר ואכן בצענו שוב ביטוח אצלכם.

מרים הנדל

ברצוני לשבח את השירות המקצועי, המהיר והאיכותי בטיפול בתביעת ההחזר. תודה רבה, כמובן שאמשיך להיות לקוח שלכם בעתיד.

חיים אריה

אני מבקש לשבח את הטיפול. לצערי נאלצתי לבטל את הטיסה המתוכננת. למזלי ביצעתי ביטוח ביטול טיסה. לאחר הביטול וקבלת הטפסים מחברת הנסיעות, ביצעתי את ההנחיות לקבלת ההחזר דרך האינטרנט ובמייל. לאחר פרק זמן סביר ביותר קיבלתי מייל המאשר את קבלת ההחזר. תודה רבה.

שלמה פריגת

תודה על הטיפול המהיר בביטול הטיסה. לצערינו הטיול שתוכנן 7 חודשים לא יתקיים. ללא ספק אבטח שוב בעתיד ובתקווה שלא אממשו בשנית. תודה גדולה על היחס מההתחלה ועד לסיום.

רחל אדרי

גם האתר שלכם מאד ידידותי וההתקשרות נעשתה בקלות, וגם השירות שלכם והטיפול בתביעה נעשתה במהירות וביעילות לשביעות רצוני המליאה. המלצתי לחברי להשתמש בשרותכם וגם אמשיך להשתמש בשירותים בעתיד.

צביקה צלניק

אין על השירות שלכם - רק בשמחות ונפגש בביטוחים הבאים (ובשאיפה – בלי ביטולים!)

לימור אבידור

השרות היה מהיר ואדיב, אמשיך להשתמש בשרותכם. בתקוה לא להזדקק לכם... תודה רבה.

דבורה רוזנברג

שלום רב, מודה לכם על טיפול מקצועי יעיל זמין ואיכותי. ממליצה לכל אדם לרכוש ביטוח דרככם - חווית שירות מעולם אחר.

גלית ארזי, איסלנד

תודה רבה, אכן אתם נהדרים, ואמשיך לבטח איתכם, לשלם ובתקווה שלעולם לא אממש, מעדיפה לטוס. דרך אגב, אני מספרת לאנשים סביבי על הביטוח הזה, אנשים לא מודעים שיש כזה דבר, וחושבים שמספיק הביטוח הרפואי.

מאיה

תודה רבה. חווית שירות מהטובות ביותר!!! ללא ספק אשתמש בכם בכל נסיעה בעתיד (כן ירבו...)

סיגל

חווית שירות מעולה ומהיר, זו אינה הפעם ראשונה שאני מזמינה דרככם ביטוח ביטול טיסה, אבל זו הפעם הראשונה שנאלצתי להשתמש בו לצערי. כמובן שאמשיך לרכוש גם בעתיד.

סיון

תודה רבה! שירות נהדר, קיבלתי את כל המידע הרלוונטי בבהירות, אדיבות, מענה מהיר, הכסף הוחזר אלי כ"כ מהר, אפילו לא עברו 30 יום מאז שהגשתי את הפניה. ממש תודה על שירות מקסים, כן ירבו חברות כמוכם!

דליה רחום

כל הכבוד על היעילות ובעיקר על ההגינות במתן החזר כמובטח, לא מובן מאליו אצל חברות ביטוח. יישר כח!

אנונימי

אני רוצה להביע את מלוא הערכתי על העזרה, על המקצוענות ועל הקשבה שזכיתי לקבל מכם. עמדתם לצדי במהלך כל הטיפול מול Wizz Air, ההתנהלות מולם לא הייתה קלה ועזרתכם סייעה להצלחה. הרגשתי שאני בידיים טובות, שיש מי שעומד מאחוריי ועל זה אני רוצה להביע את תודתי! אשמח להמליץ לחבריי על רכישת שירותים מחברתכם.

אדוארד צ'אוסר

השירות לכל אורך הדרך היה טוב, נעים, יעיל ומקצועי. היכן שהיה ניתן להקל עליי, עשו את התהליך עבורי ודיברו בגובה העיניים גם למי שלא מבין בנושאים האלה וזה חשוב. תודה! אני לא רואה את עצמי פוסחת עליכם גם בפעמים הבאות.

נטע גלוברמן

תודה רבה. שירות מעולה ונעים! הלוואי שעוד עסקים ילמדו מכם.

יוני

אני סוכנת נסיעות, וממליצה עליכם בכל הזדמנות שניקרת בדרכי. תקליקי 'שלי אורה' אצלכם במערכת ותוכלי להיווכח על כל הביטוחים שאני עושה ללקוחות אצלכם. השרות : 10 האמינות : 10

שלי אורה

לפני מס חודשים הייתי צריכה לבטל את הנסיעה המשפחתית שלנו. כאשר פניתי לחברה אנט טיפלה בפנייתי. אנט הייתה מאוד קשובה, מקצועית ,סבלנית והכי חשוב עם רצון אמיתי לעזור. קיבלנו את הכסף שלנו חזרה. אנט ברצוני להודות לך על הטיפול שלך בפנייתנו. ישר כח!!!

ויסמן פאינה ואלכסנדר

נציגי טריפ גרנטי היקרים, מודה לכם על טיפולכם המסור והמהיר בקבלת ההחזר הכספי. נהניתי מחוויית שירות אדיבה ומקצועית וכמובן שאמשיך לבטח את נסיעותיי בטריפ גרנטי ולהמליץ למקורביי לעשות זאת גם. תודות.

רינת ויסברוט

תודה רבה על הטיפול המסור בשתי התביעות. נשתמע בנסיעה הבאה שלנו לחו"ל

מרים ואשר

תודה רבה! בדיעבד הוכחתם שיש על מי לסמוך ודמי הביטוח לא היו לחינם אני בהחלט אמשיך להשתמש בשירותיכם שוב תודה.

אבנר

השירות מצוין ונמשיך לבטח אצלכם בעתיד. תודה!

שולה ואלי

תודה רבה על השירות היעיל והאדיב.

מאיר גרוס

תודה על המענה האדיב והשירות טוב ומהיר.

אפרים פרקש

תודה על השירות. שירות מקצועי ואדיב. מזמין טיסות וחופשות רק בליווי טריפ גרנטי. יישר כוחכם.

אברהם לקריץ

מאד מרוצה מהמהירות ומהשירות האדיב היעיל והמצויין. לצערנו נאלצנו לבטל את נסיעתנו וזה מצב לא נעים, לפחות ההחזר משפר את ההרגשה לגבי הביטול. בהחלט נמשיך להשתמש בשירותכם ונבטח את נסיעתנו הבאה. תודה רבה!

אביטל

אני חייבת לציין שהשרות שקיבלתי מכם היה שירות מקצועי אדיב ומהיר. תמשיכו בדרך זו, עלו והצליחו.

אתי גוסטמן

תודה על חווית שירות נעימה וזריזה אמשיך להשתמש בשירותכם בעתיד

צביקה

תודה, קיבלתי את ההחזר. מרוצה מהשירות והטיפול המהיר.

רפי

אתם אחד משירותי הביטוח המועילים והיעילים בארץ. מהיר, יעיל ובלי חפירות או טרטורים - ככה כל שירות ביטוחי צריך להתנהל. תודה רבה לכם!

ליאור

רציתי להודות לכם על השירות המהיר והיעיל. אין ספק שארכוש שוב ביטוח ביטול טיסה בפעם הבאה.

יונתן

תודה רבה לכם, אנחנו תמיד נעשה ביטוח ביטול טיסה וגם נמליץ לאחרים לעשות את זה.

פז

תודה רבה, כל הכבוד על המהירות והיחס הטוב. זה לא מובן מאליו וברור שאקנה שוב ביטוח אצלכם. הוכחתם שאתם חברה רצינית, עניינית, אמינה, שדואגת ללקוחות שלה. תמשיכו כך שכולם יהנו מהשירות שלכם.

אורלי

השירות של טריפ גרנטי מעולה. בכל נסיעה אני עושה גם ביטוח ביטול טיסה ולצערי נאלצתי לבטל טיסות וחופשות מספר פעמים ותמיד נעניתי באדיבות ובסבלנות ע"י נציגי טריפ גרנטי, ואף תמיד קיבלתי את סכום הביטוח המגיע לי.. אני רוצה אף לציין שהמלצתי גם לחברי לעשות ביטוח זה ואני יודעת שהם עושים זאת. ובכל זאת , תמיד אנו שמחים לטוס ולהנות ולא לנצל את הביטוח. תודה רבה על השירות.

עדן רינת

ברצוני להודות לכם על ההחזר הכספי שהעברתם לי בגין ביטול הטיסה שתבעתי. הקלות והמהירות בה ביצעתם את התהליך, ללא סחבת ובתהליך ברור ומהיר, בהחלט מרשים.

נמרוד אבני

ביצעתי רכישה של פוליסת ביטוח נסיעה לחול על ידי נציגה בשם אופק , אשר ארצה לציין את מתן שירותה לטובה , היא הייתה נעימה וכריזמטית בו זמנית , מקצועית ,וניכר כי מודעת לאחריות בתפקיד , היא בהחלט מסוגלת לשווק משהו ישר ולעניין ללא צורך בסחבת - דבר לכשעצמו מרענן בהחלט. תודה רבה ובהצלחה.

נטלי

שירות מהיר, יעיל ומקצועי בלי להטריח את הלקוח. תודה! אבטח דרככם גם בטיסות הבאות.

אברהם

שירות מהיר איכותי מקצועי ואמין, כל הכבוד. איזה כיף.

מייק קרטון

כל הכבוד, פשוט אני לא מאמין שלא הפסדתי את הכסף, רכשתם לקוח קבוע, תודה רבה

ברלה סנדל

תודה רבה על השרות המהיר והיעיל, היתה לי חוויית שירות טובה, גם בשיחות הטלפון עם הנציגה (מיקי חמו דונר) וגם במייל. בהחלט אחזור לרכוש ביטוח ביטול טיסה דרככם וגם אמליץ לחבריי על ביטוח זה.

דפנה

ראשית תודה רבה על הטיפול המהיר והטוב. אתם בהחלט מגלים מקצועיות יעילות ואמינות,דברים שאינם מה בכך בעולמנו. המשיכו והצליחו ואני כמובן אשמח לספר עליכם לחבריי וידידיי.

אריה שטרן

הטיפול בתביעתנו היה יעיל, ברור, ענייני, סבלני ומסור. הודעתכם שהתביעה הועברה לטיפול הגיעה ביום ד', 10 ביולי. הודעתכם בדבר אישור התביעה והחזר כספי התקבלה אתמול, יום שלישי, 23 ביולי - 13 יום! אנו משבחים הטיפול היעיל והמתחשב ומודים לכם מאוד!

רחלה ונחומי הרציון

נציגי שירות קשובים לכל שאלה וחוזרים ללקוח בפרק זמן סביר. בסה"כ חווית לקוח טובה מאוד.

אביחי

שגיא יקר, רצינו להודות לך על הטיפול המהיר, הסבלני, ובעיקר אדיב. חשוב לנו לציין כי טיפלת בכל התהליך בסבלנות רבה, ובאדיבות נדירה. נשארה לנו חוויה טובה מההתקשרות עם טריפ גרנטי, ובטוחים שנמליץ גם לאחרים.

אלעד ודורית טוירשטיין

ברצוני לציין לטובה את השירות לו זכיתי מחברתכם. קיבלתי הנחיות מאד ברורות ומדויקות לתהליך התביעה. בנות שירות הלוקוחות, שאת שמותיהן אינני זוכרת, היו מאד סובלניות ומנומסות. השירות היה מהיר ויעיל. תודה לכם על שירות נהדר. אמשיך לפנות אליכם, אמליץ ככל שאשאל. יישר כח.

מיכל עציוני הופנברטל

תודה רבה על השירות המעולה והמהיר.

שרה בר יהודה

כבר רכשתי מספר פעמים פוליסת ביטוח לביטול טיסה, לצערי הפעם הייתי חייב לבטל, התקשרתי למוקד, בלי הרבה טרטורים ושאלות, נציגה נחמדה לקחה פרטים, ביקשה מסמכים רלוונטיים, המתינה איתי על הקו לוודא שהתקבלו. נתנה לי מספר פניה ואמרה לי שחוזרים אליי עד 30 יום, בפועל קיבלתי תשובה לאחר שבוע שמזכים אותי בהתאם לפוליסה בקיצור, חברה שמבטיחה ומקיימת, שרות טוב ואמין, ממליץ מאוד !!!

מוטי גלר

השירות והזמינות היו טובים וקיבלתי מענה מידי לפניתי תודה

ניסים

הטיפול היה טוב מאד, נמשיך את הבטוחים אצלכם במהלך יציאות לחול.

פיני אבירם

תודה רבה אנט. היום ראיתי את הסכום הנ"ל בחשבוני. אין כמוכם!

לימור

אני רוצה לציין את הטיפול המקצועי והאדיב עם הרבה סבלנות לפתור בעיה כמו שהיתה לי בהבנת שליחת טופס תביעה באתר, כל הכבוד, בעתיד תמיד אשתמש בשירות שלכם, תודה מקרב לב.

בני וייס