דף הבית  /  על טריפ גרנטי  / 

tripguaranty - טריפ גרנטי - ביטוח ביטול טיסה

על טריפ גרנטי

הצעת מחיר
צרו עמי קשר
שלח
  • אם החלטתם לבטל, לנו לא חשובה הסיבה – כל סיבת ביטול ביוזמתך מתקבלת.

  • בנוסף לטיסה ניתן לבטח כל שירות נוסף שהוזמן בחו"ל כגון מלון, השכרת רכב, קרוז, כרטיסים למופע ועוד.

  • מבוטח בפני ביטול מרגע ההזמנה של הטיסה ועד 12 שעות לפני מועד היציאה.

  • אפשר לרכוש את הביטוח ישירות באתר או במוקד הלקוחות במספר 08-6995110.

  • הביטוח הינו של חברת הפניקס, מחברות הביטוח המובילות בישראל.

אודות

 
חברת Trip Guaranty נוסדה בשנת 2014 על בסיס חזון לאפשר לצרכן הישראלי לבטח בפני ביטול את ההזמנות שלו ממגוון ספקי שירות ומוצרי צריכה.

אנו מעוניינים לאפשר לצרכן הישראלי להזמין בביטחון מלא ומספיק זמן מראש כדי שיוכל ליהנות מהמחירים הטובים ביותר ועל רקע הנ"ל אנו הקמנו "ביטוח ביטול".

 

ביטוח ביטול = שקט נפשי לצרכן ולספק יחד (win-win).

 

התחום הראשון שבו החלטנו להשיק פעילות ביטוח ביטול הוא תחום התיירות יחד עם המוצר "ביטוח ביטול טיסה" שהוקם במסגרת שיתוף פעולה אסטרטגי בין Trip Guaranty לחברת הביטוח "הפניקס" וחברת "אל על".

ביטוח ביטול טיסה מאפשר לנוסע לבטל מכל סיבה עד הרגע האחרון את הטיסה או חבילת הנופש וכל שירות תיירות אחר שביטח ולקבל מאתנו החזר לההוצאות שלו.

השותפויות האסטרטגיות של Trip Guaranty יחד עם החברות הפניקס ואל על מאפשרות להבטיח מוצר ביטוחי באיכות הגבוהה ביותר ובעל הרלוונטיות וההתאמה המושלמת לתחום התעופה והתיירות (בדגש על הנוסע הישראלי).

מטרתנו היא לספק למזמין החופשה פתרון אמיתי, ללא הבטחות שווא, ללא שורות קטנות או כוכביות.

כשהנוסע רוכש ביטוח ביטול טיסה, הוא רוכש שקט נפשי. זה חלק גדול מחופשה ללא דאגות – כולנו יודעים שהחופשה מתחילה ברגע ההזמנה.
 

 

ב–Trip Guaranty לא רק אומרים שנעשה את זה נכון בשבילך – אנחנו מבטיחים את זה.

  •  ההבטחה שלנו באה לידי ביטוי במוצרים שלנו  - ביטוח ביטול טיסה מאפשר ביטול מכל סיבה שהיא ביוזמת הלקוח כי אנחנו מבינים שיש הרבה סיבות אפשריות ומבחינתנו חשוב לתת לך את כל הגמישות האפשרית.
  • ההבטחה שלנו באה לידי ביטוי באיכות השירות שלנו– שירות ברמה גבוהה במגוון ערוצים ומותאם לצרכים האישיים של המבוטח, זה המוטו שלנו.
 

 
אנו ב-Trip Guaranty שמנו לעצמנו כמטרה להיות המובילים והמתקדמים ביותר בתחומנו  מבחינת מגוון ואיכות מוצרים, רמת השירות, הרמה האנושית והמקצועית של עובדינו והרמה הטכנולוגית של המערכות שלנו.

אנו רואים בפעילות של Trip Guaranty שליחות המיועדת לשפר באופן משמעותי את הביטחון של הצרכן הישראלי בהזמנת מוצרים ושירותים ולאפשר לו גמישות לביטול במקרה הצורך.

השותפים שלנו