חופשת סקי - אפליקציות מומלצות

השנים האחרונות הביאו איתן הרבה חידושים והתפתחויות בעולם הטכנולוגיה, שהופכים את חיינו לנוחים וקלים יותר. אפליקציות חדשות למכשירים החכמים הופכות אותנו ל"חכמים" יותר ומספקות לנו מידע ובידור שלא היו זמינים בעבר. לכן, עכשיו כשאתם כבר מוכנים לחופשת הסקי, והזמנתם כבר ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, הגיע הזמן לסדר את האפליקציות ולוודא שגם בתחום הזה, אתם צעד אחד קדימה.

(SkiLynx (iOS
סקי-לינקס משאירה אתכם מחוברים לחבריכם במדרונות הקרובים ומאפשרת לכם לאתר אותם ולתקשר איתם בכל מקום באתר הסקי. האפליקציה משתמשת בשירותי המיקום ומפות מסלולי הגלישה כדי להראות לכם במהירות איפה כולם נמצאים בזמן אמת, כולל מידע לגבי קושי המסלול ואחוזי ההתקדמות. פיצ'רים כמו צ'אט, מאפשרים לכם לתקשר או לשלוח הודעות מוכנות מראש בלחיצה אחת, מה שיעזור לכם לבדוק מה שלום כולם ולקבוע נקודת מפגש. לאחר הגלישה, סקי-לינקס משמש גם כיומן גלישה ושומר מידע מפורט לגביה, אותו ניתן לשתף גם ברשתות החברתיות.

אפליקציות סקי

(Avanet (iOS
אבנט היא אפליקציית בטיחות מרשימה שמראה לכם שקארוד-סורסינג (שימוש במידע ממשתמשים נוספים, כמו ב-Waze), הוא לא רק בשביל הכבישים. אבנט משתמש בשירותי המיקום ומפות על מנת להציג למשתמשים נקודת תצפית על ההרים שמסביב ומאפשר לכם לדווח על מכשולים וסכנות במסלול, כולל תמונות. אבנט יכול לשמש ככלי בטיחות, תכנון, התמצאות ויומן סקי.

חופשת סקי - אפליקציות מומלצות

(Liftopia (iOS
ליפטופיה מאפשרת למשתמשיה גישה לאלפי דילים משתלמים והנחות לשימוש ברכבל ולשיעורי סקי או סנואובורד, ציוד סקי, השכרות ועוד. המחירים הנמוכים משתלבים באפליקציה הקלה לשימוש ונותנים לכם את היכולת לתכנן חופשת סקי ללא לחץ.

ביטוח חופשת סקי | טריפ גרנטי

(SNOCRU (iOS, Android
סנואו-קרו היא אפליקציית סקי חברתית שנותנת ליום הסקי שלכם אספקט תחרותי. משתמשי האפליקציה יכולים לכוון אירוע סקי ולצרף משתמשים נוספים באפליקציה, איתם אפשר לתקשר ולאתר. סנואו-קרו מוסיפה אלמנט משחקי ליום הסקי הכיפי שלכם, ומשווה בין המרחקים שאתם ושאר חברי הצוות שלכם עברתם, מה שמאפשר להפוך את החוויה לתחרותית בנושאים כמו: "הגולש המהיר ביותר", "המרחק הרב ביותר" ו"מספר הגלישות הרב ביותר ביום".

חופשת סקי | ביטוח ביטול טיסה

עכשיו כל מה שנשאר לעשות זה לנוח בבית בשלווה ובלי חשש (כי יש לכם הרי ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי) ולהמתין שהזמן יעבור. מזל שבמכשיר שלכם כבר יש טיימר.