ביטוח ביטול טיסה - המדריך לשורד בשדה התעופה

כשחושבים על חופשה נוטים לדמיין חופים קסומים, רחובות מסתוריים ומלאי הפתעות, מוזיאונים וקניות – מלבד ביטוח ביטול טיסה שאסור לשכוח, ישנו חלק נוסף מהנסיעה שרבים נוטים להתעלם ממנו, שדה התעופה. אחרי שארזתם את המזוודה ועליתם על הרכבת הראשונה לנתב"ג, אתם עומדים בפתחו של תהליך סינון בטחוני, קניות ובורדינג למטוס. שדות תעופה בארץ ובחו"ל הם מקום בו נוסעים רבים מבלים זמן בלתי מבוטל ולכן אספנו עבורכם מספר טיפים שיהפכו את השהות בשדה לנעימה ומועילה להמשך החופשה.

טעינה
בימינו, לכולם יש מה להטעין – מכשיר סלולרי, טאבלט, או די.וי.די נייד. נסו למצוא נקודת טעינה בשדה התעופה כדי להעביר את הנסיעה עם אחוז סוללה מירבי.

מבט אחרון
הנסיעה המרגשת עלולה להוביל לעיתים לחוסר ריכוז. לכן בכל פעם שאתם קמים ועוברים למקום אחר בשדה התעופה, הביטו לאחור ובדקו שלא שכחתם את הדרכון או את המזוודה מאחוריכם.

קלפים
קלפים הם לא רק דרך מעולה להעביר את הזמן בין טיסות, דחיות ולא עלינו, ביטולי טיסות (מזל שיש לכם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי), הם גם דרך מעולה ואוניברסלית לשחק עם אנשים ללא צורך בשפה משותפת.

זמני טיסה
לפני היציאה מהבית, קחו את הזמן לבדוק את סטטוס הטיסה. חבל שתגיעו לשדה התעופה ותגלו שהטיסה נדחתה או שהיה ביטול טיסה עד הודעה חדשה – בדקו שהטיסה אכן יוצאת בזמן והגיעו לשדה התעופה כ-3 שעות לפני ההמראה.

הכירו את שדה התעופה
נצלו את זמן ההגעה המוקדם לשדה התעופה ובדקו שאתם יודעים לאיזה שער לגשת ואיפה התור לצ'ק אין – ככל שתכירו יותר טוב את שדה התעופה כך תוכלו לעבור את תהליכי הביטחון והצ'ק אין במהירות.

צ'ק אין וירטואלי
חברות טיסה רבות מציעות כיום צ'ק אין וירטואלי – נצלו זאת, במיוחד אם אין בכוונתכם להעלות מזוודות לטיסה. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח מיקום רצוי בטיסה ולזרז את המעבר דרך התורים המייגעים והאורכים.

כעת כשקראתם את הטיפים ואתם מוכנים לחופשה המהנה, הדפיסו את הכרטיסים, שימרו עותקים של המסמכים הדרושים לכם בשדה התעופה ובחופשה עצמה וצאו לדרך – חופשה מהנה!