חופשת סקי - סרטי סקי מומלצים

 

כפי שאתם כבר בטח יודעים, עונת הסקי ממש מעבר לפינה ומעבר לעובדה שזהו הזמן המושלם לרכוש כרטיסים מוזלים וליהנות מאופציית ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, זהו גם הזמן בו חברות סרטי הסקי מתחילות לשחרר טריילרים לסרטים הקרובים. בכל סתיו, סרטים חדשים שולחים את הגולשים למסע ויז'ואלי מרגש שמכין אותם לעונת הסקי הקרובה. בחרנו עבורכם חלק מהטריילרים המומלצים ביותר, מהם תוכלו ליהנות ב-iTunes, או בבתי קולנוע נבחרים מסביב לעולם.

Paradise Waits
הסרט מתעד את מסעם של קבוצת גולשים, חלקם בין הגולשים והסנואובורדרים הטובים בעולם. לכל אחד מהאתלטים הוצמד מיקרופון שתיעד אותם ברגעים הקלילים, המצחיקים והעמוסים באקשן שציפו להם בגן העדן המושלג. אתם מוזמנים לגלות ביחד איתם את אלסקה הסוערת, קוסובו, יפן, יוון ועוד.

Chasing Shadows
וורן מילר, גולש סקי מקצועי ויוצר סרטים אמר בעבר: "זוג מגלשיים הן הדרך האולטימטיבית לחופש", והשנה, הסרט מחברת ההפקה שלו עוקב אחרי השמות הגדולים ביותר בעולם הסקי ואחרי הדרך שלהם לחופש. גלו מהי משמעות ההשראה, ומה מושך אותנו כל כך במיקומים האקזוטיים ובפסגות המושלגות.

Passenger
לאחר שנתיים ממוקדות של עבודה קשה, צוות Legs of Steel מאינסטרוק אוסטריה, מצית מחדש את הדמיון עם יצירת מופת חדשה. המסע הקולנועי חובק 4 יבשות ומצליח לתפוס רגעים של אושר צרוף, מראות עוצרי נשימה ואתגרים.

Fade to Winter
MSP Films גאים להציג סרט שומט לסתות ורווי באקשן מאלסקה, איסלנד, קולומביה הבריטית, יפן, קולורדו, איטליה וניו-אינגלנד כשהוא עוקב אחר 9 גולשים שדוחפים את עצמם עד הסוף עבור הספורט אותו הם כל-כך אוהבים.

Blank
הסרט היחידי ברשימה שהופק בצורה עצמאית ולא בעזרת חברת הפקה גדולה. כמו בסרטים הקודמים, גם ב-Blank תוכלו לעקוב אחר גולשים ביפן, אירופה ואלסקה תוך כדי חווית הגלישה שלהם ובצורה מהפנטת ואינטימית.

אחרי שצפיתם בסרטים והתחממתם (או התקררתם), הגיע הזמן להזמין כרטיסים לחופשת הסקי הקרובה ומאחר ואנחנו כאן איתכם, אין סיבה לחשוש - עם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי (הכולל גם ביטוח סקי), ניתן לבטל את הטיול בכל רגע ומכל סיבה ולקבל החזר כספי. אירזו מזוודה, נקו את המגלשיים ויאללה, לדרך.

השותפים שלנו