ביטוח ביטול טיסה - כל מה שרציתם לדעת

 

מחקר חדש מגלה כי מרבית האנשים בוחרים להזמין כרטיסי טיסה וחופשות כשבוע לפני התאריך הנחשק. ישנם מספר הבדלים לפי מגדר: נשים נוטות להזמין מספר ימים לפני הגברים, אך אף אחד מהמינים לא מזמין את הכרטיסים מוקדם מדי. אחת הסיבות לתופעת ההזמנות בדקה ה-90 הן אופי החיים העמוס והסבוך, אשר לעיתים לא ניתן לצפותו, והוא רווי בהפתעות ובאירועים בלתי מתוכננים. אנשים רבים חוששים משערי חליפין משתנים, בלת"מים,  והגבלות שעלולות לחבל בנסיעה המתוכננת – אך כל אלו הם נחלת העבר, מאז שישנו ביטוח ביטול טיסה כפי זה שמציעה חברת טריפ גרנטי.

ישנם אירועים רבים אליהם תרצו להזמין כרטיסים זמן רב מראש, כמו הופעות, אירועי ספורט או אירועים משפחתיים. חגים למשל, הם תאריכים קבועים שבהם ידוע לנו כי יתפנה זמן לחופשה או טיול קצרצר במדינה אחרת. את כל אחד מהטיולים האלה ניתן לקבוע ע"י שריון של תאריכים בלוח השנה וארגון של חייכם כך שתאריכים אלו ישארו מייועדים לחופשה.

במקרים בהם כן בחרתם להזמין כרטיסים מוזלים זמן רב לפני החופשה, אין סיבה לחשוש מביטול נסיעה. ביטוח ביטול חופשה ו/או טיסה של טריפ גרנטי מאפשר לכם ליהנות מהמחירים הזולים שיש למגוון אתרי התיירות והאטרקציות להציע, ומונע מכם את החשש מתקלות בלתי מתוכננות, שינויים במזג האוויר, בביטחון או בכלכלה. בכל עת, תוכלו לבצע ביטול כרטיסי טיסה ללא צורך לתת דין וחשבון, ולדעת שתקבלו בחזרה את כספיכם.

לאחר שתזמינו את הטיסה ואת החופשה, תזכו בזמן יקר בו תוכלו לתכנן בפרטי פרטים את החופשה הקרבה. במקום לקבץ מספר טיפים קטנטן כשבוע לפני הטיסה, תוכלו לקחת את הזמן כדי להכיר את המפה של המקום אליו אתם נוסעים, לזהות נקודות עניין פוטנציאליות כמו מוזיאונים, אטרקציות ייחודיות, ומסעדות מומלצות. ככל שתחקרו ותסרקו את האינטרנט והרשתות החברתיות, כך תוכלו להבטיח לעצמכם חוויה ייחודית ומהנה שתשאיר אתכם ואת המשפחה שלכם בתחושת סיפוק אדירה.

הזמינו כבר כעת את חופשת חלומותיכם, וודאו כי יש ברשותכם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי וקחו את הזמן לחקור, להכיר ולסמן איך תראה החופשה המושלמת שלכם.

השותפים שלנו