גאדג'טים לסקי - חופשת סקי לצעירים

 

תחומי הסקי והסנואובורד התקדמו דרך ארוכה מאז שאנשים דרכו עם מגלשיהם בפעם הראשונה עם השלג ודהרו מטה במורדות ההרים. בכל שנה מופיע בשוק ציוד ספורט חדש, כלים חדשים ומתקדמים החל ממגלשיים, סנואובורדים ועד לציוד משלים עבור החוויה המושלמת. אותם אקססוריז חדשים קורצים בעיקר לקהל הצעיר והמעודכן, אך אינכם חייבים לצאת לחופשת סקי לצעירים בלבד כדי ליהנות מהם - מוצרים אלו עושים מעל ומעבר על מנת שתפיקו את המירב מחופשת הסקי שלכם, לא משנה בני כמה אתם. ולפי התחזיות לעונת הסקי הקרובה ישנו מספיק שלג רענן שעליו תוכלו לנצל אותם. אז אחרי שהזמנתם כרטיס טיסה, בית מלון וביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, בואו נדבר על הגאדג'טים שכל גולש מוכרח לקחת איתו. 

GoPro Hero 4
מצלמת האקשן ששינתה לעד את ספורט האקסטרים והפכה אותו לבידור ב-HD. הגרסה האחרונה של המצלמה היא רק מעט יותר גדולה מקופסת סיגריות, והיא מצלמת וידיאו באיכות 4K ורזולוציה של 12 מגה-פיקסל בקצב פריימים של 30 בשניה. עם בלוטות' ו-Wi-Fi מובנה, היא מסוגלת להעלות את הגלישה האחרונה שלכם מיד לאינטרנט, עוד לפני שהספקתם לעלות בחזרה ברכבל.

Beartek Snowport Gloves
מאז ומתמיד כפפות היו מצרך חשוב לחופשות סקי, היכולות לשפר את החוויה בעשרות מונים, אך לכפפות של Beartek ישנו יתרון שאין לאף כפפה אחרת - הכפפות מגיעות עם מודול בלוטות' ו-Wi-Fi, דוחות לחות, ומהוות שלט לנגן המוזיקה או למצלמת ה-GoPro. בלחיצת אצבע תוכלו לנגן, לעצור, לצלם, ולהעביר קדימה ואחורה. זוהי הכפפה הכי טכנולוגית שנוצרה מאז הכפפה של נינטנדו, וזה אומר משהו.

Suunto Ambit3 Peak GPS Sportwatch
ישנן מעט מאוד צרות שיכולות להתחרות עם הצורך לבדוק את השעה בזמן שאתם גולשים - מלבד אולי מקרים של ביטול טיסה או ביטול נסיעה, אך לכך דאגתם מראש עם ביטוח ביטול הטיסה של טריפ גרנטי. בין אם אתם מתקשים למשוך מעלה את השרוול או חוששים שהסמארטפון יפול על השלג, השעון של Suunto הוא האביזר המושלם לחופשת הסקי. לא רק שהוא יציג בפניכם את השעה המדוייקת, הוא ימדוד את הדופק, יאתר את מיקומכם, יספור את מספר הקלוריות ששרפתם ועוד. לאלו מכם שמחפשים חוויה חברתית, השעונים מתחברים לשעונים מאותו קו ייצור ונותנים לכם להכיר ולהשוות בין משתמשים אחרים.

המזוודה ארוזה, ביטוח ביטול הטיסה של טריפ גרנטי הוזמן והגאדג'טים מתנוססים עליכם בגאון. עכשיו הגיע הזמן לצאת מהבית ולהתחיל את חופשת הסקי המושלמת.