טסים בזול - ביטוח ביטול טיסה

 

עונת טיולי הסתיו והחורף כבר בפתח וישנן אינסוף אפשרויות ויעדים מקסימים. זמן פנוי הוא תמיד מבורך ומאפשר לברוח מהמציאות היומיומית אל יעדים אקזוטיים, אך תמיד יש להצטייד גם בכסף זמין שבעזרתו תוכלו להזמין טיסה ולממן את השהות. עבור סטודנטים, או אנשים ללא כסף מיותר, יכול טיול להוות מותרות שרק ניתן לדמיין ולפנטז עליהן, אך ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לטייל מבלי למתוח את הכיס. מעבר לכך, על מנת להגן על הכסף אותו תשקיעו בחופשה, תמיד נמליץ לרכוש ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי מיד אחרי רכישת החופשה. 

חפשו מציאות
אתם כבר בטח מכירים את השיטות להשיג טיסות ומקומות לינה זולים, אך זהו הזמן להשתמש בשיטת ההנחות הוותיקה והטובה – קופונים. אתרים רבים מציעים קופונים בהם ניתן להשתמש עבור רכישת טיסות, בתי מלון, השכרת רכב ואטרקציות במהלך הטיול. Groupon Getways, TravelZoo, ו-Living Social Escapes הם בין המומלצים.

אלוהים בפרטים הקטנים
בזמן שאתם מחפשים הנחות עבור ההוצאות הגדולות במהלך הטיול, אל תתעלמו מההוצאות הקטנות, שכן הן יכולות להצטבר לסכומים גדולים בסופו של דבר. בחרו בתי מלון שמציעים ארוחת בוקר, חניה ו-wi-fi.

חשבו מחוץ לקופסה
ב-9 מתוך 10 פעמים, המלון שנמצא במרכז העיר יהיה יקר בהרבה ממלון דומה, או אף טוב יותר, הממוקם מחוץ למרכז. אם אתם מתכוונים להסתובב מחוץ לבית במשך רוב היום, נסו לחסוך דרך שינוי המיקום, וכך תחסכו כסף רב.

הקשיבו למקצוענים
מעבר לעצה שלנו לביטוח הנסיעה עם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, ישנן עוד הרבה עצות מעולות לגבי טיולים חסכוניים, שניתן למצוא בבלוגים הקשורים למסעות וטיולים ברחבי האינטרנט. הרשמו לניוזלטרים ורשימות הפצה שמעדכנות על דילים מיוחדים, מבצעים וטיפים שעשויים להוזיל את הטיול.

Off Season
במידה ומתאפשר לכם לנסוע בתקופות בהן מרבית האנשים לא יוצאים לטייל, נצלו זאת על מנת לחסוך בעלויות הטיול. אפליקציות כמו Hotel Tonight, Jetsetter, Last Minute Hotel, יכולות לחסוך לכם כסף רב בעסקאות הדקה ה-90, וכנ"ל לגבי אתרים כמו Hipmunk ו-RouteHappy.

על מנת לוודא שלא תבזבזו שקל מיותר, דאגו לביטוח נסיעה עם ביטוח ביטול הטיסה של טריפ גרנטי, כך שאם בסופו של דבר תאלצו לבטל את החופשה, תוכלו לקבל 80% מכספיכם בחזרה,  וסעו בראש שקט.