ביטוח ביטול טיסה לזוגות - מה עושים כאשר נפרדים לפני הטיסה ?

אין כמו חופשה זוגית עם בן או בת הזוג. להחזיק ידיים מתחת לאייפל, ללכת יחדיו לאורך התמזה, לשכב על חוף הים בתאילנד. אבל בואו נהיה כנים, האם אתם מסוגלים להזמין טיסה חצי שנה מראש עם מישהו שאתם יוצאים איתו חודשיים - שלושה? או אפילו שנתיים - שלוש? הרי מצד אחד, הכי כיף לטוס עם בני זוג, אך מצד שני איך אפשר לדעת אם אני אהיה איתו או איתה עוד חצי שנה.. ואם ניפרד ונצטרך לחוות ביטול חופשה? זה הרבה כסף לא? אז זהו שלא, מהיום ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי מסדר לכם את הטיסה, ואולי גם את הזוגיות.

דבר ראשון, למה לקבוע טיסה מראש?
מחוייבות היא מילה מפחידה בתחילת קשר, בטח בהקשר של טיסות לחו"ל. אך אין מה לעשות, שניכם עובדים, או סטודנטים, האהבה פורחת כבר בחודשים הראשונים של הקשר ושניכם מפנטזים על חופשת סקי בחופשת הסמסטר או בחגים. אז למה לא לקבוע בעצם? כל אחד יודע, כאשר קובעים טיסה זמן רב מראש, מחירה יורד. אם הקשר פורח, אז למה לא להזמין? בעזרת ביטוח ביטול נסיעה של טריפ גרנטי תוכלו לחסוך כסף ולמנוע מצב לא נעים של התעסקות בכספים. 

טעות נפוצה 1: נשארים ביחד כדי לא יהיה ביטול טיסה
אין ספק שהייתם זוג בלתי נפרד, קנאה עבור חבריכם, מאוהבים מעל הראש. אבל לפעמים אין מה לעשות, האהבה דועכת וצריך לחתוך. מה קורה כאשר מתעוררים רגשות מעורבים לפני הטיסה? אתם שלוש שנים ביחד, מן הסתם קבעתם טיסה מראש מתוך ידיעה שתהיו עוד המון שנים יחדיו ולא חשבתם אפילו על ביטול נסיעה עקב פרידה. אך חלומות לחוד, ומציאות לחוד וזוגות רבים קצת 'מושכים' את הקשר בקרבה לטיסות. מדובר בטעות. הטיול יכול להפוך לסיוט מתמשך של ריבים, וויכוחים וחוסר חשק להיות ביחד. גם אם נפרדתם שבוע לפני טיסה, תוכלו לבטל את הטיול בזכות ביטוח ביטול נסיעה ולהימנע מהמצב הלא נעים.


טעות נפוצה 2: לטייל עם האקס
קבעתם טיסה כמעט שנה מראש, אך לאחר שמונה חודשים נפרדתם - אך ברוח טובה. יש לכם חברים משותפים, אז כמובן שקשה לפנות לדרכים שונות. הטיסה שתכננתם מתקרבת ואתם תוהים לעצמכם "כמה זה נורא כבר לטוס עם האקס/ית"? הרי אתם מכירים אחד את השני טוב, הטיול אולי יהיה דווקא באווירה קלילה יותר ולכו תדעו, אולי זה יקרב ביניכם. אז זהו, שלרוב מדובר בשבוע-שבועיים טיול מביכים במיוחד, מגבילים (לא תרצו להכיר אנשים חדשים מול האקס/ית שלכם נכון?) כאשר אי אפשר לדעת מתי יגיע השלב המוזר בו בן או בת הזוג לשעבר יבצעו ניסיון התקרבות נוסף בשם האהבה. אל תטוסו רק כי סגרתם פעם טיסה. ביטוח ביטול טיסה ימנע מכם לטוס סתם עם בן או בת הזוג שלכם לשעבר, ותוכלו לחסוך כסף עבור טיול עם האהבה הבאה שלכם.

אולי אמצא שותף או שתפה אחרים לטיול?
פתרון נוסף ויצירתי שבני זוג עושים במקרה של ביטול חופשה הנו חיפוש 'מחליפים'. מדובר באחלה פתרון כאשר ממש רוצים לטוס. כמו כן, כאשר יש לכם חברים ספונטניים, בטוח מישהו יזרום. במידה ונפרדתם זמן רב לפני הטיסה מדובר בפתרון ריאלי, ותוכלו להחליף את החופשה הזוגית בטיול עם החבר או החברה הכי טובה שלכם. הבעיה, כאשר מחפשים שותפים חדשים שבוע לפני הטיסה. במידה וכן מצאתם, לפעמים הטיול הרומנטי בפריז פחות מתאים לך ולחבר שלך ושווה לבטל לחלוטין לטובת החופים במקסיקו. ביטוח ביטול טיסה ימנע מכם חיפוש מיותר של שותפים, ותוכלו לקבוע על גבי התאריך הפנוי טיול יותר מתאים לכם ולחבריכם הספונטנים.