נוודים דיגיטליים - ביטוח ביטול טיסה

רק עבודה ללא הנאה? כבר לא. בימים בהם ניתן למצוא אינספור משרות של עבודת פרילנס אונליין או משרות בדיגיטל ולעבוד ממשרדים משותפים, יותר ויותר אנשים ממשיכים להרוויח כסף, גם בדרכים. עבור אותם "נוודים דיגיטליים" העולם מלא בהזדמנויות וכל מקום הוא משרד פוטנציאלי.

אז למי מאיתנו שכבר רכש ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, הגיע הזמן להכיר גם את ה-"Bleisure" (שילוב של המילים Business ו-Pleasure). עלייתן של המשרות הדיגיטליות פתחו עולם חדש בפני דור שלם, עולם שכבר לא שייך רק לאלו הנוסעים במחלקת עסקים.

בהתחלה, היו אלו בעיקר האנשים הקריאטיביים, האקדמאים, הכתבים, המעצבים הגרפיים והמתכנתים, שיכלו לשבת על המחשב ולהקליד גם על חוף בתאילנד או בבית קפה באמסטרדם, אך כיום יותר ויותר תעשיות מדביקות את הקצב. עפ"י מגזין פורבס, 34% משוק העבודה האמריקאי הוא שוק פרילאנס, שצפוי לטפס ל-40% עד שנת 2020. המשברים הכלכליים של שנת 2008, התפתחות הטכנולוגיה הסלולרית, טכנולוגיית הענן וצמיחת הרשתות החברתיות יצרו את "הסערה המושלמת" עבור דור הפרילאנס.

בעבר, עובדי פרילאנס הזדקקו לעשרות חוזים אך כיום יותר ויותר אתרים מציעים תמיכה עבור בעלי כישורים שמעוניינים להשכיר את שירותיהם ישירות מול הלקוח. מה שהחל אצל המילניאלס (בני 18-30) זלג גם לשאר שכבות הגילאים וכיום גמלאים למחצה, סטודנטים בחופשה ומשפחות צעירות ברילוקיישן משתמשים בשוק העבודה ומנצלים את הטשטוש בגבולות.

את העובדה שביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי חוסך לכם כסף במקרה של ביטול נסיעה, אתם כבר מכירים, אך כעת גם הקונספט של טיול בעולם ללא פשיטת רגל, ותוך כדי זרימה קבועה של כסף, משנה את האופן בו אנחנו מסתכלים על טיולים. ועדיין, אלו הבוחרים לחיות סגנון חיים שכזה, צריכים לנהל את זמנם כראוי על מנת לא להשאב לתוך תיבת המייל מבלי שהספיקו ליהנות מהסובב אותם.

כיום, כמעט כל מקום יכול להפוך למשרד זמני, בין אם זה בית קפה עם ווי-פיי ללא הגבלה, לובי של אחד מהמלונות בניו יורק, או חבילת גלישה זולה במיוחד. הוט-ספוטס הפכו לנחלתם של עובדים-מטיילים בניו-יורק, לונדון, ברלין ואמסטרדם, למרות שבמקומות אלו זמינים גם שטחי עבודה משותפים עבור באק-פקרים.

אז בפעם הבאה שאתם מזמינים טיסה ורוכשים ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, חשבו האם כדאי לנסות להרוויח כסף נוסף במהלך הטיול וכך תוכלו לחסוך כסף מכל הכיוונים.