ביטוח נסיעות לחו"ל או ביטוח ביטול נסיעה -
כל מה צריך לעשות לפני טיסה


המזוודות ארוזות, כרטיסי הטיסה מוכנים בתיבת המייל, וההתרגשות לקראת הטיסה בשיאה. כבר סגרתם את אחד מהמלונות בניו יורק, הזמנתם כרטיסים להופעה בברלין, רכשתם ציוד לקראת חופשת סקי, קבעתם מסלול לטרק בברזיל או שכרתם רכב איתו תחרשו את צרפת, השאלה היא - האם את הדברים הבסיסיים והקריטיים הספקתם לוודא?

דרכון, ויזה, מזג אוויר, מסמכים חשובים, כסף, ביטוח נסיעות לחו"ל או ביטוח ביטול טיסה? הכל טוב ויפה שסגרתם קורס סנובורד בהרים האוסטרים, אך האם הדרכון שלכם בתוקף? ומה תעשו אם מזג האוויר על הפנים? האם תוכלו לקבל מענה רפואי לכל בעיה במקום אליו תגיעו? טריפ גרנטי הכינה עבורכם צ'ק ליסט הכרחי לפני הטיסה.

דרכון קצת קרוע או רק "כמעט" בתוקף, אינו סיבה עבור פקיד הקבלה לקרקע אתכם. בנוסף, יש יעדים רבים בעולם דורשים תוקף של עד שישה חודשים לפחות ממועד היציאה מהארץ. בדקתם שיש לכם מקום לחותמות? שהעמוד המנוילן תקין ולא קרוע? שהתמונה שלכם לא מלפני 20 שנה?

חשוב שתצלמו את כל המסמכים שברשותכם, כולל אשראי, על מנת שלא תתקעו גם במקרה של אובדן. שמרו עותק נוסף אצל קרוב משפחה או בכונן ענן כגון גוגל דרייב. שמרו על המסמכים שלכם, ולא תצטרכו להתקשר אלינו על מנת להפעיל ביטוח ביטול טיסה.

שמרו על הבריאות שלכם. וודאו כי ביצעתם את החיסונים והטיפולים הנדרשים עבור היעד אליו אתם נוסעים. אמנם חמש שנים לא לקחתם יום מחלה בעבודה, אבל דווקא לקראת החופשה המתקרבת באלפים, תפס אתכם קלקול קיבה מהגיהנום! בדיוק עבור מקרים כאלו טוב לרכוש ביטוח ביטוח טיסה של טריפ גרנטי המאפשר לך לבטל את החופשה, לקבל החזר כספי ולהזמין חופשה חדשה ברגע שתחזור לקו הבריאות. 
ואל תשכחו, שגם כשאתם כבר בחו"ל - אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה. חובה להכין ביטוח נסיעות לחו"ל שיכלול טיפול רפואי במידת הצורך במהלך החופשה עצמה. במקרה חירום, אתם ממש לא רוצים לשלם סכומי עתק עבור טיפול רפואי פרטי במדינה זרה.

וודאו שבועיים לפחות לפני הטיסה כי אין שום בלת"מים (בלתי מצופים - תרחישים שלא היה ניתן לחזות הרבה זמן מראש) שיכולים לקרות בזמן החופשה: מזג אוויר בעייתי, ביטולים של הופעות, אטרקציות או פעילויות. בכל מקרה, אנו ממליצים להזמין ביטוח ביטול חופשה - ביטוח המכסה ביטולים של מגוון מוצרי תיירות ונופש עד מספר ימים לפני הטיסה. הביטוח כולל ביטול כרטיס טיסה, ביטול הזמנת מלון, ביטול השכרת רכב ואף ביטולים של פעילויות ואטרקציות ספציפיות שהוזמנו זמן רב מראש.

חופשה אמורה להיות רגע של נחת, תחנת עצירה בשגרת החיים התובענית, הזמן שלכם להירגע ולהנות מהחיים. חשוב רק לוודא לפני כי אתם מוכנים לכל תרחיש, על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט.