חופשת סקי למתחילים -  כל מה שצריך לדעת לקראת הטיול הראשון

 

חופשות סקי הנן מרגשות ומלאות באתגרים חדשים ומסעירים. לא סתם ישראלים רבים יוצאים מדי שנה לחופשות סקי שונות ברחבי אירופה, ועבור רובם - מדובר בחופשת סקי ראשונה ומרגשת. חופשת סקי למתחילים הנה הכיפית והמרגשת מכולן, יעידו ותיקים רבים- הריגוש של הפעם הראשונה, ההנאה המרובה גם ממדרון מתון ורגיל, והכיף הבלתי נגמר של שעות האפרה-סקי.  יחד עם זאת, מבחינה לוגיסיטית- מדובר במשימה לא פשוטה. כרטיס כבר סגרתם, אבל מה נשאר? לקנות ציוד סקי או להשכיר? להזמין מדריך מראש? צריך להצטייד בביטוח חופשת סקי ייחודי או בביטוח רגיל? טריפ גרנטי אספו עבורכם מספר טיפים.


אם מזג האוויר יהיה לא טוב? אם אפצע על היום הראשון?
חופשת סקי למתחילים לא חייבת להיות סיוט לוגיסטי. מעבר לדרכון ולכרטיסי הטיסה, וודאו כי סגרתם גם ביטוח חופשת סקי , או ביטוח ביטול חופשה, זאת למקרה שמזג האוויר בעייתי, או לרוע מזלכם, תגיעו מהר מדי לתחתית המדרון על השיעור הראשון.


עדיף עם מדריך או לבד?
ישראלים רבים בטוחים כי הם נולדו עם ידע על הכל. מה הבעיה הרי? יש שלג, יש מגלשיים, צריך רק להגיע מלמעלה למטה בלי ליפול, לא? אז זהו, שזה קצת יותר מורכב. תחילה, סקי זה לא ריצה בפארק, צריך להכיר את השטח, לדעת מה זה שלג "קשה" ומה זה שלג "רך" (Powder), לדעת כיצד להתייצב נכון, ואיך לא לשבור את הרגל תוך כדי. תמיד טוב לקחת מדריך, מומלץ לבקר באתר האינטרנט של אתר הסקי ולהכיר טיפה את המדריכים לפני.


להשכיר ציוד או לקנות?
כל אחד היה מעדיף לגלוש עם הציוד שלו, המותאם אליו, וייתכן כי גם התקציב שלכם מאפשר זאת- אבל לא צריך למהר, גם לא בחופשת הסקי הרביעית. השכרת ציוד תמיד עדיפה בתור התחלה, גם לאחר מספר חופשות סקי . הרמה משתפרת במהירות רבה על ההתחלה, לכן כל פעם תצטרכו ציוד אחר אשר יתאים לכם. במידה ותדבקו במחלה ותתמכרו "לאבקה הלבנה", שווה לשקול רכישה של ציוד סקי אישי.


חופשת סקי למתחילים לא חייבת להיות מבולבלת ומבולגנת, התכוננו לפני, סגרו מראש מדריך, ציוד, לינה וגם ביטוח חופשת סקי ייחודי. במידה והזמנתם חופשת סקי חודשים רבים מראש, אפילו על אמצע העונה, אי אפשר לדעת אם מזג האוויר יהיה מושלם. אנו בטריפ גרנטי מציעים ביטוח ביטול טיסה לכל מקרה. עבור מידע נוסף ורכישה, כנסו.