סולדן - אתר הסקי של העתיד

מ״שלג אוטומטי״ ועד הגונדולה המהירה ביותר בעולם, קבלו את אתר הסקי האוסטרי שמבטיח להיות הפיס דה רזיסטנס. אז אחרי שהזמנתם את כרטיסי הטיסה לחופשת הסקי ועשיתם ביטוח סקי עם  ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי, הגיע הזמן לשבת ולקרוא על אתר הנופש של העתיד.

הכפר האוסטרי סולדן לא רק ממוקם באחד המקומות היפים בעמק האלפיני, אלא גם נחשב אחד המקומות החדשניים ביותר לגולשי סקי או סנואובורד. לא מזמן, חנך האתר את רכבל הסקי המהיר בעולם, המסוגל לשאת כ-4500 אנשים במעלה ההר כל שעה. לא רק זאת, אלא שבאתר מוצבת מסעדת Ice Q, המוכרת לרבים כבית החולים העתידני מאחרון הסרטים בסדרת ג׳יימס בונד. 3048 מטרים מעל לפני הים, על גייסלכקוגל, אחר מהריה הגובהים ביותר של סולדן, זהו מבנה זכוכית יפהפה שנראה כאילו ריחף היישר מחלומו של איאן פלמינג.

זהו המקום להתרחק מהשולחן ומהכסא במשרד ולבהות במדידטיביות על האלפים עוצרי הנשימה. זה הזמן להפסיק לנשום את האבק והפיח, ולפנות מקום לאוויר אלפים אוסטריים צח. ועכשיו, אפשר לכבות את הטלפון ולהחליף את הולכי המדרכות השקועים במסכיהם, בחבר׳ה ידידותיים וחמימים.

לא רק שהגונדולה (תא הרכבל) שעולה במעלה גייסלכקוגל היא המהירה בעולם, יש לה ווי-פיי, מה שעשוי לגרום לכם להדליק מחדש את הטלפון ולקרוא מהם תנאי מזג האוויר ואיפה מסלולי הגלישה הטובים ביותר של היום. קראו את הכתבה שלנו על אפליקציות סקי ונצלו את האינטרנט הזמין במעלה ההר כדי לתכנן את הגלישה בצורה הטובה ביותר.

חלקים מסויימים בחיים המודרניים הם קשים לפספוס, ולא תוכלו להתעלם מרבבות האנשים שנושאים גדג׳טים מתוחכמים, מצלמות גו-פרו ושאר מוצרים המתעדים את החוויה כולה ב-HD. בנוסף, תופתעו לגלות כי יש כאלו שמתעקשים להחזיק את הסלפי-סטיק שלהם גם במהלך דהירה מהירה במורד ההר, בזמן שהם בוהים בעדשה. ראו הוזהרתם, גולשים רבים עלולים לסובל מ״פציעות סלפי״ עגומות.

עם זאת, האתר עשיר גם בהמצאות וחידושים והוא כל כך מתקדם טכנולוגית, שנדמה כי עוזרו של ג׳יימס בונד, Q, עיצב אותו. האתר מלא במכונות שיוצרות שלג בהתאם לטמפרטורה, לחץ ולחות באיזור, ומשתמשות במים משמורה קרובה שמוקפאים ומרוססים לכל עבר על מנת לכסות את המדרונות. שלג טרי תמיד יהיה עדיף, אך זהו תחליף ראוי מאוד.

אז נכון, אולי לא תצליחו להתנתק לגמרי מהחיים שבחוץ ומהעולם המודרני, אבל אחרי הכל - זוהי חופשת סקי ולא מערת יוגה. העונה עדיין לא נגמרה ועוד לא מאוחר להזמין כרטיסים, ולבטח אותם עם טריפ גרנטי לכל מקרה של ביטול חופשה לא מתוכנן.