אין כמו חוויה של פעם בחיים בצורת חופשת סקי בהרים המושלגים של אירופה. אין על התחושה של האדרנלין שעולה בירידה מהר מושלג, כשהשלג טהור ונקי, והערב מסתיים עם אוכל טוב ואלכוהול באתר הנופש. עם זאת, חופשות סקי הן בעלות סיכונים בטיחותיים רבים, לכן יש לוודא שסגרתם ביטוח סקי טוב על מנת שתוכלו לבלות בראש שקט. מה הכוונה ב"ביטוח סקי טוב"? - ביטוח מקיף העונה על כל הציפיות והיכולות שלכם. להלן מספר דגשים חשובים שיש לשים לב אליהם לפני שסוגרים ביטוח סקי:

1. אל תשכחו לתאם ציפיות

ביטוח סקי אינו מורכב מסעיף בודד בשם "ביטוח סקי" עם מקום לחתימה לידו. ענפי ספורט השלג מורכבים מאוד וכוללים סוגים ותתי סוגים של מקצועות סקי וסנובורד, ולכל אחד מהם יש רמת סיכון שונה. וודאו כי אתם קונים ביטוח סקי המתאים לרמת הגלישה שלכם ולרמת המסלולים שבהם אתם מתכננים לגלוש. אם יש לכם ניסיון רב בגלישה, עדיף לקנות ביטוח מקיף הכולל מסלולים מחוץ לאתר הסקי ולבטח את כל הציוד היקר. אם אתם גולשים מתחילים, אין צורך לרכוש את הביטוח הכי מקיף אם אתם מתכננים לבלות את רוב חופשת הסקי על מדרונות של מתחילים.

2. שימו לב לסעיפים הקטנים

הנטייה של רוב הלקוחות שרוכשים ביטוח לחופשות סקי, היא להתמקד רק בסעיפים הנוגעים לגלישה. יש לשים לב לסעיפים נוספים המופיעים בביטוחים שמתייחסים לספורט אתגרי. למשל, יש סעיף האומר שאם שתיתם אלכוהול לפני הפעילות, ייתכן ואינכם מבוטחים. אלכוהול על פי ההגדרות של חברות הביטוח כולל גם כוס אחת של בירה, לכן כדאי לשים לב לזה ולהתנהל בצורה שקולה במהלך החופשה.

3. וודאו שהפוליסה כוללת סעיפי חילוץ

ביטוחי אקסטרים עוסקים לרוב בפציעות הנגרמות מספורט אתגרי, אך לא תמיד כוללים חילוץ ופינוי לבית חולים (בשונה מביטוחים עבור טרקים וטיולים רגליים). במידה ואתם מתכננים חופשת סקי במדרונות מחוץ לאתר הסקי, מדובר בביטוח הכרחי למקרה בו תצטרכו חילוץ במקרה של מפולת שלגים, סופה ועוד.

4. סגרו ביטוח ביטול טיסה

חופשת סקי היא טיול שונה מסופשבוע רומנטי בפאריז. מספיק שתקרעו רצועה ברגל, תסבלו מנקע או שאחד השותפים לנסיעה יצטרך לבטל אותה ברגע האחרון ותיתקעו עם ביטול של כרטיס טיסה יקר במיוחד. סגרו ביטוח ביטול טיסה, אותו ניתן להזמין בסמוך למועד הזמנת כרטיס, על מנת שתוכלו לסגור חופשת סקי זמן רב מראש ובראש שקט.

למידע נוסף אודות ביטוח ביטול טיסה, ביטוח סקי או חופשת סקי באופן כללי, דברו עם היועצים של טריפ גרנטי בטלפון 08-699511.