פספוס טיסה - איך לצאת ממנו בשלום


פספוס טיסה הוא אחד הפחדים הנפוצים ביותר. טיסה היא אירוע מיוחד בפני עצמו, גם אם אתם ברי מזל ויוצא לכם לטוס הרבה, וגם אם מדובר באירוע חד פעמי שקורה פעם בכמה שנים, טיסה היא עניין שמייצר סביבו הרבה התעסקות ואצל רוב האנשים גם הרבה התרגשות. כיום יש היצע רחב של כרטיסי טיסה במחירים זולים. מהפכת הלואו קוסט הכניסה אל תחום התעופה חברות רבות שמתחרות על הכיס של הצרכן ומציעות כרטיסי טיסה במחירים נמוכים במיוחד. למרות זאת, ככל שמתקרבת עונת השיא של התיירות, בתקופת החגים ובתקופת הקיץ, המחירים שוב עולים וכדי לקבל את המחירים הזולים באמת צריך לרכוש את הכרטיסים זמן רב מראש. כאן נוצרת הדילמה – האם תספיקו לממש את הטיסה בזמן? הרבה דברים יכולים לקרות. אם אתם מתכננים לצאת לחופשה או למסע קניות או לטיול מהנה, תמיד קיים סיכוי שמשהו ישתבש ברגע האחרון ואז ייגרם הפסד כספי כתוצאה מביטול הכרטיס.

ביטוח טיסה הוא פתרון זול ויעיל שיוציא אתכם מהתסבוכת הזו. ביטוח ביטול טיסה מאפשר לכם לרכוש את הכרטיס בראש שקט. ניתן לרכוש את הביטוח סמוך למועד רכישת הכרטיס ולבטח בנוסף אל הכרטיס גם את החופשה כולה ואת ההוצאות הנלוות אליה כמו שירותי הסעה שהוזמנו מראש. חברות התעופה מאפשרות ביטול טיסה בתנאים מסוימים וגובות דמי ביטול בכל שלב שבו הלקוח מבקש לבטל את הכרטיס. במידה ובקשת הביטול מתקבלת זמן רב לפני מועד הטיסה, ניתן לבטל אותו בתוספת דמי ביטול נמוכים יחסית אך ככל שמתקרב מועד הטיסה, דמי הביטול הולכים ומתייקרים עד לכדי המחיר המלא של הכרטיס.

ביטוח טיסה יחסוך לכם את הטרחה ואת הלחץ הכרוכים סביב הביטול. גם אם סגרתם את הכל לקראת החופשה – ימי חופש מהעבודה, בייביסיטר לילדים ומקום בבית המלון, יש תמיד אירועים לא צפויים שעלולים להפתיע אתכם ברגע האחרון. הם יכולים להיות משמחים כמו חתונת בזק של בן משפחה קרוב או חלילה מחלה פתאומית. במקרה של פספוס טיסה, ביטוח ביטול טיסה ישאיר אתכם מכוסים ויימנע מצב שבו תצטרכו לשלם דמי ביטול גבוהים. טריפ גרנטי מאפשרת לכם לבטל כרטיסי טיסה ברגע האחרון מכל סיבה שהיא – גם אם החלטתם ברגע האחרון פשוט לבטל וליסוע למקום אחר!