בשנים האחרונות ביטוח חופשת סקי הפך לחלק בלתי נפרד מההכנה לחופשה. כל גולשי הסקי או הסנובורד המקצועיים לא יפסיקו להלל את ספורט השלג האהוב העליהם. תחושת הרוח בפנים בעת הגלישה על השלג הטרי של הבוקר, האדרנלין שמתפרץ בקפיצה מעל המכשול והנחיתה שבאה אחריו, והכי חשוב, הבירה בסוף יום הגלישה עם הנוף לשקיעת השמש בין ההרים. אבל סקי זה לא תמיד כיף וחיוכים וכמו כל דבר טוב בחיים, צריך לעבוד קשה ולסבול לא מעט לפני שבאמת חווים את העונג המושלם. גולשי סקי חוששים מחוויות לא נעימות כמו מפגש בלתי צפוי עם הקרח, דבר שגורם לרובם לעשות ביטוח חופשת סקי רגע לפני החופשה:

הצטברות קרח:

הסיבה שגולשי סקי רבים לא אוהבים את הגלישה בהר החרמון, היא מכיוון שמצטבר במדרון המושלג קרח בתדירות גבוהה. מה רע בקרח? זה פחות או יותר ההבדל בין קפיצת ראש לבריכה בעומק 4 מטר לעומת 40 סנטימטר, הקפיצה כיפית, אך הנחיתה קשה ותדרוש ממך להפעיל ביטוח סקי במקרה של פציעה. הקרח מאפשר גלישה פחות יציבה וקלה ובמקום לגלוש בסטייל, גולשים רבים מוצאים את עצמם מחליקים על מדרון שמזכיר רצפת פרקט שיכולה לגרום לפציעות רבות.

שמירה על ציוד:

בעיה נוספת מוכרת בתחום הסקי, היא שנדרשת בו התעסקות אין סופית עם ציוד. הציוד מורכב ממחלקיים, מגפי גלישה, לבוש חם, משקפיים ועוד. ההיסחבות עם המחלקיים, לבישת מגפי הגלישה שהיא ספורט בפני עצמו, והבגדים החמים, מייצרים סרבול ועבודה קשה עבור הגולש הממוצע עוד לפני שעלה על הרכבל. איבוד של ציוד במהלך הגלישה יכול לגרום לנזק פיזי בנוסף לנזק הכלכלי הברור מאליו. לכן חשוב לסגור ביטוח חופשת סקי משלים המכסה גם את הציוד היקר.

מעליות הסקי:

העלייה אל נקודת היציאה במעליות, היא מקום המפגש המושלם לסכסוכים בדרך לפסגה. מחלקיים שמסתבכות אחת בשנייה, גולשים שתופסים יותר מקום ממה שהם צריכים, "חפירות" ושאלות מציקות על סקי, עושים חשק לכל גולש להכריז על ביטול חופשת סקי. מזל שיש מעקה בטיחות מלפנים, שכן אי אפשר לדעת כמה גולשים היו מוצאים את עצמם נדחפים למטה באמצע הדרך על ידי אנשים חסרי סבלנות.

חופשת סקי יכולה להיות כיפית, אבל צריך להתכונן נפשית לעבודה קשה ומכשולים שעלולים להיווצר בדרך. לכן, חשוב לסגור ביטוח חופשת סקי לכל מקרה קיצוני, כולל ביטול חופשת סקי. בעזרת ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי תוכלו להזמין מראש חופשת סקי מבלי לדאוג לביטולים ברגע האחרון. למידע נוסף, צרו קשר עוד עם הנציגים שלנו בטלפון 08-6995110.

השותפים שלנו