ביטוח נסיעה לחול - לטוס בזול

ביטוח נסיעה לחול נתפס לפעמים כתשלום נוסף לחברת הביטוח שרק מייקר את עלויות הטיסה. בשנים האחרונות יש מירוץ בלתי נגמר אחרי הדיל הטוב ביותר - השמיים נפתחו לתחרות וחברות תעופה מכל העולם מציעות כרטיסי טיסה במחירי לואו קוסט. כשחברה חדשה יוצאת במסע פרסום, אנחנו שומעים הרבה פעמים על כרטיסי טיסה במחירים מופרכים – כרטיס לניו יורק במאה וחמישים דולר, כרטיס לפריז בשמונים דולר, ועוד שלל הצעות שמקבלות מיד פרסום תקשורתי נרחב. כשבודקים לעומק את הדילים, מתברר בדרך כלל שיש מספר מוגבל של כרטיסים במחירים זולים במיוחד, במטרה לייצר רעש תקשורתי, שמחיר הכרטיס אינו כולל את שליחת המזוודה, שיש מסי נמל נוספים ועוד תוספות שונות שבדרך כלל כלולות במחירי הכרטיסים הרגילים.

השיטה הזו היא דרך מצוינת למכור כרטיסים. מי שמפרסם כרטיסי טיסה במחיר שאף פעם לא שמענו עליו, יודע שהוא יקבל בתמורה פרסום חינם כתוצאה מהבאז התקשורתי והדיונים ברשתות החברתיות. בפועל, ענף התעופה וענף התיירות עובדים בצורה דומה - כל מחיר של חדר במלון או של כרטיס טיסה הוא מחיר דינאמי, ומשתנה בהתאם לרמת הביקוש וההיצע. בתקופות שבהן הביקוש עולה, המחירים עולים בהתאם ובתקופות של ירידה בביקוש, הם מתחילים לרדת. השינויים במחירים יכולים להתרחש בכל דקה, בדיוק כמו בבורסה. בנוסף על כך, קיימים פערים ברמת השירות ובחווית הטיסה בין חברות התעופה השונות. החברות הלאומיות כמו אל על ובריטיש איירוויז, יקפידו תמיד לבדל את עצמן מבחינת האיכות שלהן ביחס לחברות אחרות, ובהתאם לכך גם מחירי הכרטיסים שהן מציעות יהיו מעל לממוצע.

החיסרון הגדול של טיסות הלואו קוסט הוא שבתקופות השיא של עונת התיירות, גם הן מושפעות מרמת הביקוש ומעלות את המחירים - כך שמי שרוצה לקנות כרטיס סמוך למועד הטיסה בקיץ או בתקופת החגים, יוכל לרכוש אותו תמיד במחיר גבוה יחסית. במידה ומבצעים את הרכישה כמה חודשים מראש, יש סיכוי טוב יותר למצוא את הדילים הזולים. אנשים רבים חוששים לעשות את זה והסיבה העיקרית לכך היא שאנחנו ישראלים: אנחנו לא אוהבים לתכנן לטווח ארוך, לא אוהבים להתחייב ורוצים תמיד להרגיש שמצאנו משהו במחיר מציאה ברגע האחרון. במציאות זה כמובן לא תמיד ככה, ורובנו מפסידים כסף ברכישת כרטיס טיסה יקר כשמועד החופשה מתקרב. 

ביטוח נסיעות הוא כלי שיכול למנוע את המצב הזה - ביטוח ביטול טיסה או ביטוח לכל החופשה, נעשים בעלות סמלית יחסית לגודל ההפסד שייגרם במקרה ותיאלצו לבטל. כאשר רוכשים כרטיס טיסה כמה חודשים לפני הטיסה המחיר שלו זול בעשרות אחוזים, אם מוסיפים על כך את מחיר הביטוח, לא מגיעים אל הסכום שיעלה כרטיס טיסה שנרכש סמוך למועד הטיסה. בדרך הזו אפשר להישאר מכוסים - במקרה שהתוכניות לא יסתדרו ותצטרכו לבטל, הביטוח יעניק לכם החזר כספי באופן מיידי, ובמקרה שאתם נוסעים והכל בסדר, אתם יוצאים מורווחים מהמחיר האטרקטיבי ששולם מלכתחילה. 

טריפ גרנטי יצרה מהפכה בשוק ביטוחי הטיסות. החברה מציעה ביטוח נסיעה לחול עבור כרטיס הטיסה או עבור כל מרכיבי החופשה ומקנה לכל רעיון הביטוח משמעות חדשה: ביטוח נסיעות לחו"ל לא חייב להיות מופעל רק במקרה חירום כמו מחלה או תאונה – הזכות לעשות ביטוח נסיעות ולקבל החזר בקלות יכולה להיות נגישה לכולם, אין צורך להוכיח שום דבר, מספיק שתגידו שאתם רוצים לבטל, ותוך כמה ימים תקבלו את ההחזר. לפרטים נוספים פנו אל הנציגים שלנו בטלפון 08-6995110 ותגלו עולם חדש של ביטוח.

השותפים שלנו