ביטול כרטיס טיסה - ככה עושים את זה היום

 

אתם כבר על קוצים לקראת תאריך הטיסה המיוחל, שהולך ומתקרב ומביא איתו גלים של התרגשות ופרפרים בלב. הראש כבר מתחיל לדמיין את הנופים הקסומים בהם תבקרו, את המרגריטות הקפואות שתשתו על שפת הבריכה, את האנשים שתפגשו, את המאכלים שתטעמו ואת הרוח שתנשב בשיערכם כל בוקר ותזכיר לכם כמה מתוק הוא טעמו של החופש. אלא ששבוע לפני שעת השין, בדיוק כשתכננתם להתחיל לארוז, לקחתם סיבוב אחד לא נכון ביציאה מהמקלחת לחדר, נפלתם לא טוב ושברתם את הרגל.
או שהחבר הכי טוב שלכם הודיע שהוא מתחתן במפתיע ואתם חייבים להיות שם בתור שושבינים. או כל אירוע  אחר  שחוץ מזה שהוא מביא עימו בשורות טובות או, לפעמים, גם פחות טובות, גם קובע עובדה אחת שאותה לא ניתן לשנות: תיאלצו לוותר על חופשת החלומות.
כן, אותה חופשה שתכננתם, חסכתם, דמיינתם, התרגשתם וספרתם את הדקות עד שהיא תגיע - חומקת לכם מבין האצבעות.

רגע - ומה עם הכסף שהשקעתם כבר? האם הוא הלך לבלי שוב והשאיר אתכם עם מינוס בבנק וידיעה מרה שייקח עוד הרבה זמן עד שתוכלו שוב לשקול אופציה של חופשה? לשמחתכם, התשובה היא - כמובן שלא.

היום כבר רבים יודעים שניתן לבטל טיסות וחופשות ולקבל החזר כספי.

אז מה עושים עכשיו? איך עושים את זה ועוברים את התהליך המייגע של ביטול כרטיס טיסה, ומן הסתם גם של ביטול הזמנה במלון, השכרת רכב, או כל דבר אחר שהזמנתם מבעוד מועד כמו ילדים טובים?

אז זהו, שהיום כבר לא צריך להתרגש יותר מדי במקרה של ביטול חופשה. זה אמנם מאכזב ומבאס, אבל בניגוד לכל מה שידעתם עד כה על ביטולי טיסות, כיום אפשר לקבל בחזרה את מרבית הכסף שהשקעתם, ומיד לתכנן ולהזמין את החופשה הבאה בתאריך שיהיה נוח יותר, מה שבטוח ישפר את מצב הרוח וימתיק את הגלולה המרה. אם בעבר הייתם צריכים להוכיח שהייתם חולים או שחס וחלילה, היה מקרה של מוות שמנע מבעדכם להגיע למטוס בזמן הנקוב, הרי שהיום, יש ביטוח ביטול טיסה שמאפשר לכם פשוט לבטל. מכל סיבה. אף אחד לא שואל שאלות ולא דורש הוכחות - הכסף אצלכם בחזרה בכיס, מחכה שתשתמשו בו לפעם הבאה.

ואיך בתכלס עושים את זה היום? קלי קלות - הדבר היחידי שאתם צריכים לעשות כדי לא לפחד ממקרה לא מתוכנן  של ביטול כרטיס טיסה, הוא רק להזמין את השירות מיד עם הזמנת החופשה. זה הכל - פשוט ומהיר. לא תאמינו כמה תרגישו רגועים מעצם הידיעה שאפשר עוד לשנות את החופשה בלי לפשוט את הרגל. יתר על כך, בצורה כזו תוכלו להזמין חופשות זמן רב מראש, במחירים זולים בהרבה, בלי לפחד בכלל מהאופציה של ביטול טיסה ברגע האחרון.

קיבלתם ביטול? היום זה כבר לא סוף העולם - תתעודדו, החופשה הבאה מחכה לכם והיא ממש כאן מעבר לפינה!

מפחדים לבטל את כרטיס הטיסה?

התקשרו לכאן לקבלת כל המידע>> 

0737755308

או שתבחרו בדרך הקצרה והמהירה

לחצו כאן ותקבלו ב- online הצעת רכישה

השותפים שלנו