ביטוח למטייל - איך נמנעים מדמי ביטול כרטיס טיסה?

 

כולנו אוהבים לצאת לחופשה וכולנו אוהבים לדמיין את החוויות החדשות שנצבור, הנופים, המטעמים, ואת האנשים החדשים שנכיר, כמו גם את הכוחות המחודשים שאיתם נחזור לשגרת חיינו. אם היינו יכולים, היינו יוצאים כל שני וחמישי לחופשה שכזאת, שתמלא קצת רוח במצברים ותהפוך אותנו להרבה יותר מאושרים. כמובן שזה בגדר פנטזיה בלבד, ובמציאות אנחנו הרי לא יכולים להרשות לעצמינו לעשות זאת ובדיוק בגלל זה, המשקל שיש לתכנון החופשה הוא כבד מאד - היא צריכה להיות לא פחות ממושלמת - החל מבחירת היעד, דרך התאריך והחברים למסע ועד רמת האריזה - הכל צריך לתקתק.

אבל מה עושים כשהכל אכן מאורגן, מחושב ומתוכנן עד רמת הפרט הקטן ביותר, אך לפתע אתם חוטפים מחלה שלא נותנת לכם לצאת מהמיטה?

אם מועד החופשה קרוב מיד, ככל הנראה שלא תהיה לכם ברירה ותצטרכו לבטל אותה.
ביטול טיסה עקב מחלה הוא נושא חמקמק - חלק מחברות התעופה יחייבו אתכם על דמי ביטול כרטיסי טיסה אך יחזירו לכם חלק מהסכום וזאת במידה והצגתם את המסמכים הרפואיים הנדרשים, אך חלק מהן יחייבו אתכם במלוא סכום הכרטיסים, ללא אפשרות לתשלום חלקי של דמי ביטול טיסה בלבד.
ביטול טיסה עקב מחלה הוא לא המקרה היחיד בו יכולים להתעורר קשים מול חברות התעופה בסוגיית דמי ביטול כרטיס טיסה: גם במקרים של מוות, או ביטול טיסה מסיבות אישיות, יכולים לדרוש מכם דמי ביטול גבוהים מאד, או אפילו לא לאשר אותם בכלל ולדרוש את הסכום המלא.

אז מה עושים כדי, מצד אחד, להצליח לתכנן חופשה מראש ביעד שבחרתם, כולל רכישת כרטיסים ובתי מלון במחירים משתלמים יותר, ומצד שני, לא להיות בלחץ מפני ביטול אפשרי שלה ותשלומי דמי ביטול כרטיס טיסה?

בדיוק עבור זה קיים ביטוח חופשה וביטול טיסה של טריפ גרנטי - ביטוח למטייל שלראשונה בישראל מעניק החזר כספי במקרה של ביטול טיסה מכל סיבה. כן, זה בכלל לא משנה אם חליתם או סתם התחרטתם. פה לא תדרשו להוכחות או לתשלום דמי ביטול כרטיס טיסה - פשוט תקבלו עד 80% משווי מוצרי התיירות שביטחתם, הישר לחשבון הבנק. 

אז אל תשכחו, ביטוח נסיעות לחול זה כבר לא הדבר היחיד שצריך לעשות לפני כל חופשה. מעכשיו, רוכשים ביטוח ביטול טיסה ונהנים מראש שקט.

רוצים שתהיה לכם דאגה אחת פחות? לחצו כאן ואנחנו נבטח לכם את הטיסות