ביטוח נסיעה - לקראת עונת הסקי הבאה

 

הימים הרותחים של אוגוסט עדיין בעיצומם ובכל רחבי הרשתות החברתיות אנו רואים תמונות של חברים מאתרי נופש מרחבי העולם - מהחופים של יוון עד הג'ונגלים של תאילנד, מהספארי באפריקה עד כלבי הים של צפון צ'ילה, וכן הלאה - אלו ימי חופשה ושמחה, וכולם נהנים בשמש המחממת ומשפרת מצב הרוח. אבל מה עם אלו שאת הכיף מעדיפים דווקא בקור, עדיף על פסגה של הר, תחת השמש השקרנית של אמצע החורף?הם כמובן חולמים ומחכים לחופשת הסקי השנתית, שתגיע עוד לפני שנספיק לשים לב. אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת עונת הסקי החדשה - קראו, זכרו והזמינו כבר עכשיו! וכמובן, לפני הכל - אל תשכחו לעשות ביטוח נסיעה (חשוב במיוחד לפני חופשות סקי)!

עדיף להזמין כרטיסים כמה שיותר מוקדם
נכון, רוב אתרי הסקי סגורים כרגע וטרם מאפשרים הזמנת כרטיסים וסקי פס, אבל שווה להיות עם אצבע על הדופק, כי מהרגע שהם נפתחים, רובם מציעים מחירים מיוחדים ל- early birds, ובכך מאפשרים לכם לחסוך המון כסף. מדובר בחופשה יקרה מלכתחילה, כך שאם אתם מכורים לסקי ובטוחים שאכן תצאו לחופשה, אל תוותרו על ההנחה המשמעותית. ואם קניתם במחיר מוזל ובסופו של דבר התחרטתם והחלטתם לא לצאת לחופשה? אל דאגה - פשוט בטחו את כל החופשה (כן, כולל הסקי פס, ציוד הגלישה, וכל דבר אחר שתרכשו), עם ביטוח סקי של טריפ גרנטי, שמבטיח לכם החזר כספי של 80% מערך כל מוצרי התיירות שביטחתם.


כדאי לרענן את הציוד שברשותכם
בדקו מה מצב הציוד שלכם, במידה ויש. אם הוא כבר בן 10, קצת קרוע והרבה מרופט, וותרו עליו. כמו שכל חופשה עושים ביטוח נסיעה חדש, כך גם מומלץ לעשות עם הציוד. בסופו של דבר, הוא זה ששומר עליכם ויכול למנוע אסון, בנוסף לכך שעם ציוד חדש חווית הסקי כולה תהיה מהנה יותר.  אז אמנם אי אפשר להחליף ציוד כל שנה, אבל לפחות פעם ב-3-4 שנים חובה לעשות רענון.

היכנסו לכושר
בין אם הפעם האחרונה שגלשתם הייתה לפני שנה או חמש שנים, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לכושר - ויש לכם זמן לזה! אמנם לפני כל חופשת סקי אתם רוכשים ביטוח נסיעה שיגן עליכם במקרים של, חס וחלילה, תאונה או כל צרה אחרת, אבל לא הייתם רוצים להפעיל אותו, נכון? בסופו של דבר, כושר גופני טוב יכול להיות המגן שלכם מפני תאונות משונות, התכווצויות שרירים, או כל בעיה אחרת. בנוסף, כושר גופני טוב יגרום לכם לנצל טוב יותר את הזמן שברשותכם, וליהנות מכל מה שיש לחופשת סקי להציע, במקום לשבת בבקתה בחוסר יכולת לזוז.

אלו הדברים שאתם יכולים להתחיל לעשות כבר עכשיו, במקום לספור את הדקות עד שיגיע החורף. אז למה אתם מחכים? כך, כשיגיע הרגע המיוחל כל מה שיישאר לכם לעשות זה להזמין חופשת סקי באחד מהאתרים האהובים עליכם (לא לשכוח להפעיל ביטוח סקי מיד עם הרכישה), לבדוק שלא שכחתם ביטוח נסיעות כללי, ולצאת לדרך!
נתראה בחורף :)