דמי ביטול טיסה - תכנון מקדים לחופשת חורף

 

ישנם שני סוגים של מטיילי חורף. מצד אחד, יש כאלה שמקבלים בברכה את הקור, הגשם/שלג, מדרונות הסקי, כוסות היין החמות ואת ההתכרבלות מסביב מול האח או מסביב למדורה, ומצד שני, יש את אלו  שברגע שמגיע החורף הם רק רוצים להימלט ממנו ולברוח לטובת חופשה מפנקת באקלים חם, שם אפשר להרגיש את השמש על הפנים ולטמון את הבהונות בחול.  כך שאין שום סיבה שלא לתכנן חופשה, דווקא בחורף - לא משנה לאיזה יעד אתם מכוונים. הדבר היחיד שכדאי לעשות, רק ליתר ביטחון, הוא כמובן להזמין ביטוח ביטול טיסה עם הזמנתה, וזאת מכיוון כשידוע לנו, סיכויי ההידבקות בשפעת, צננת, דלקת ריאות או כל סימפטום אחר שיכול להרוס חופשה, גבוהים ביותר בחורף. עם הביטוח, בכל מקרה של ביטול כרטיס טיסה עקב מחלה, תוכלו לקבל את רוב כספיכם בחזרה, מבלי לחשוש מתשלום דמי ביטול טיסה מוגזמים. עם הכסף שקיבלתם, תוכלו כבר לתכנן את החופשה הבאה, כשתרגישו טוב יותר.

כמובן שיש עוד הרבה דברים נוספים שכדאי לתכנן מראש לקראת חופשה בחורף, אחד מהם הוא אריזה נכונה. אריזה לקראת חופשה בחוף היא קלה וזריזה - אפשר לזרוק כמה בגדי ים, כפכפים, לונגי, וכמה גופיות ומכנסיים קצרים. לעומת זאת, אריזה לקראת חופשה ביעד קר וחורפי או אפילו לקראת חופשת סקי, היא משימה קשה בהרבה. לא רק שהבגדים עצמם כבדים יותר ותפסים יותר מקום, כנראה שתצטרכו גם הרבה יותר מהם -  בכל זאת, לרוב זקוקים לכמה שכבות לבוש לכל יום. השקיעו אם כך באריזה ונסו לצמצם כמה שיותר - זכרו שמתחת למעיל ולחליפת הסקי, אף אחד לא רואה מה אתם לובשים, כך שאפשר למחזר בגדים.

את חופשת החורף שלכם כדאי לרכוש כמה שיותר זמן מראש, מכמה סיבות. ראשית, היא הופכת את הציפייה לחורף למהנה הרבה יותר ושנית, כשמזמינים חופשה מראש, אפשר ליהנות ממחירים זולים בהרבה, ולא רק של כרטיסי הטיסה - גם בתי המלון, השכרות הרכב, מעבורות, כרטיסים להופעות, סקי פס או כל שירותי תיירותי אחר שבו אתם חפצים - כולם יהיו זולים יותר אם תזמינו זמן רב מראש. ואם בסוף יהיה ביטול כרטיס טיסה עקב מחלה, או כל דבר אחר - עם הביטוח של טריפ גרנטי, לא תיאלצו לשלם דמי ביטול טיסה וגם לא דמי ביטול של השירותים האחרים - כאמור, מדובר בביטוח שמחזיר לכם את הכסף! רוצים לשמוע עוד על ביטוח שירותים נוספים וחופשה בטוחה ללא חשש של דמי ביטול טיסה? היכנסו עכשיו לאתר טריפ גרנטי!