ביטוח נסיעות - סקי ברגע האחרון

כל החברים שלכם מעלים תמונות של פסגות מושלגות, מגלשי סקי ובירות של אפרה-סקי ואתם רוצים גם? אל תדאגו, עדיין לא פספסתם לגמרי את עונת הסקי של חורף 2018, ולהפך, עכשיו יש סיכוי שתוכלו למצוא חבילות סקי ברגע האחרון אפילו אטרקטיביות יותר! אחד היתרונות של הזמנת חופשת סקי ברגע האחרון הוא, כמובן, שאפשר לדעת באילו אתרי סקי יש את תנאי הסקי הטובים ביותר, אבל ישנם יתרונות נוספים כמו מחיר נוח יותר, ציוד סקי בהנחה, חדרים משודרגים במלונות שמתרוקנים כבר ועוד. אך גם אם החלטתם להיות ספונטניים ולצאת להרפתקה מהיום למחר, ישנו דבר אחד אותו אסור לכם לשכוח - ביטוח נסיעות.


גם אם אתם גולשים מקצועניים, בעלי ותק של שנים בגלישת סקי בכל אתרי הסקי של אירופה, ואתם בטוחים כי שום דבר רע לא יכלו לקרות לכם,חשוב שתדעו שחופשת סקי יכולה להיות מאתגרת גם עבורכם. ברגע אחד של הסח דעת גם אתם יכולים, חס וחלילה, ליפול, להחליק, להסתובב ולהיפצע. כדי להגן על עצמיכם במקרים כאלו, ולהיות בטוחים כי בעת הצורך תקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, אתם חייבים לרכוש ביטוח נסיעות מורחב הכולל ביטוח ספורט אתגרי. כל ביטוח נסיעות שתרכשו מגן עליכם במקרים של פציעות או אשפוז, אך הוא אינו מגן מפני כל פעילות שנעשית בשלג. ומכיוון שבכל זאת, בחופשה מסוג זה יש סיכויים רבים יותר לפציעות, חשוב לא לצאת מהבית בלעדיו. ככה תוכלו להיות ספונטניים, אבל עם רגליים הקרקע בנושאים החשובים.


עשינו לכם חשק לחופשת סקי מטריפה ופרועה אבל אתם עדיין מתלבטים? השלג לא נהיה עבה יותר העונה וזה הזמן להחליט… אם מצאתם דיל מטריף, אבל אתם עדיין צריכים לבדוק אם תוכלו בכלל לטוס מצד אחד, ומפחדים לוותר על המציאה מצד שני, לחברת טריפ גרנטי יש את הפתרון המושלם עבורכם - הזמינו עכשיו את החופשה, רכשו ביטוח חופשת סקי המאפשר לכם לבטל אותה מכל סיבה שהיא ולקבל החזר כספי, ורק אחרי זה תחליטו אם אתם טסים לגלוש או לא. עלות ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי היא מינורית ויכולה לחסוך לכם אלפי שקלים, במיוחד בחבילות סקי ברגע האחרון, עליהן יש, לרוב, דמי ביטול מלאים ללא החזר כספי. לפרטים נוספים והזמנת ביטוח טיסה של טריפ גרנטי, היכנסו עכשיו לאתר.   


 

השותפים שלנו