ביטוח נסיעות לחו"ל - 6 יעדים שווים לקיץ 2018


מתחילים לתכנן טיסה לקיץ הקרוב? לפני שאתם אפילו מתחילים לבחון לאן, חשוב שתבדקו את הנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק מענה והגנה למבוטחים במקרה של אירועים רפואיים בחו"ל, או במקרה של אובדן \ גניבת המטען של הנוסעים לחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל מתוכנן כהלכה עשוי לחסוך סכומי עתק במקרה של אשפוז או ניתוח חירום בבית-חו"לים בחו"ל.
יש להתאים ביטוח לחו"ל לאופי הטיול או הנסיעה המתוכננים, כדי שיכסה את מרבית הפעילויות המתוכננות, אם לא את כולן.

אז ברשימת ה"עשה" סימנתם לעצמכם ביטוח לחו"ל; עכשיו אפשר לבדוק לאן נוסעים. איפה עוד לא הייתם?

הנה 6 יעדים שווים שכדאי לכם לשקול:


איסלנד - איסלנד ידועה כארץ של תופעות טבע ייחודיות, בנוסף לטבע המדהים והמרהיב. תוכלו למצוא בה הרי געש פעילים, קרחונים, מפלי מים כבירים, גייזרים מתפרצים ואדמה מבעבעת. מסע מרתק לטבע בראשיתי ופראי שמתאים לישראלים עם חוש הרפתקנות ואהבה לטבע. וכל זה בטיסה לא ארוכה.

ארמניה - ארמניה היא מדינה הררית השוכנת בדרום רכס הרי הקווקז, במפגש שבין מזרח אירופה ומערב אסיה, בין התחדשות ומודרניות לבין כפרים ששומרים על המסורת הארמנית. השטח הוא הררי ונשלט על ידי הרי געש גבוהים, נהרות שוצפים, קניונים ועמקים. תשתית התיירות בארמניה מתפתחת במהירות והאירוח הוא מכל הלב.

בטומי ומערב גיאורגיה - במרחק טיסה של שעתיים וחצי בלבד מישראל נמצאת עיירת נופש מדהימה לחופו של הים השחור. יש המכנים אותה לאס-וגאס של אירופה. האטרקציה המרכזית של בטומי היא כמובן חוף הים. תוכלו למצוא לאורך החוף טיילת יפה שבה בתי קפה ומסעדות לרוב. אפשר לשלב גם טרקים במערב גיאורגיה יחד עם בטן-גב בבטומי הכל לפי הטעם האישי.

בליז - מדינה יפהפה בעלת גבול משותף מכוון צפון עם מקסיקו, במערב ובדרום עם גואטמלה ובמזרח עם הים הקריבי. בליז נחשבת למדינה מגוונת מבחינת הטופוגרפיה והאקלים שלה. יש בה את רכס הרי המאיה לאוהבי ההרים, חמש שמורות טבע לאוהבי הטבע צלילה, וספורט ימי לאוהבי הים.

האיים האאוליים - האיים האאוליים הם קבוצת איים געשיים קטנים הנמצאים מול החוף הצפוני של סיציליה. בכולם אפשר לטייל בכייף באזורים הרריים מרהיבים כמו גם בתוך ערים יפות עם בתים לבנים וגם בכפרים קטנים. אם החלטתם לנסוע לאיים האאוליים אל תוותרו גם על ביקור בסיציליה.

זנזיבר - בקיץ יש בזנזיבר אוויר נוח ויש בה חופים מרהיבים שמאפשרים בטן-גב וספורט ימי. האי זנזיבר ידוע גם בשם "אי התבלינים" וניתן לבקר בחוות התבלינים. זנזיבר היא גם מרכז גידול של אצות ים תעשייה שמעסיקה בעיקר נשים חקלאיות. פרויקט ייחודי ששווה לבקר ולהתרשם ממנו. ישנם טיולים רבים שאפשר לעשות וגם לפגוש את קופי הקולומבוס האדומים שהם זן קופים שיכול לשרוד רק בזנזיבר.


אחרי שהחלטתם על היעד המבוקש ורכשתם ביטוח לחו"ל אל תשכחו גם לעשות ביטוח ביטול טיסה כדי שאם יקרה משהו בקיץ שעלול לשבש לכם את הטיסה, תדעו שלפחות לא הפסדתם את עלות הטיסה ותוכלו להשתמש בכסף הזה לטיסה אחרת.


יעניין אותך גם: ביטוח טיסה, ביטוח למטיילביטוח חופשה

השותפים שלנו