ביטוח ביטול טיסה - גם כשיוצאים לחופשה על אופניים


חופשה על אופניים? למה?
כי זו הולכת להיות חוויה מדהימה וכיף גדול.

כולנו עובדים, עסוקים, רצים, ממהרים ואף פעם לא מספיקים. חולמים על החופשה בקיץ שבה כנראה גם נרוץ ממקום למקום ונמהר מאטרקציה לאטרקציה, אולי לפעמים נמצא קצת זמן לבטן גב אבל כרגיל לא נספיק את מה שרצינו ונחזור עייפים.

אז תאמרו: "חופשה על אופניים תעייף פי מאה, לא?" התשובה לכך תהיה כן, ולא: כן כי אכן רכיבה על אופניים מעייפת, אבל זו עייפות מסוג אחר, שאחריה מגיעה הרפיה טובה ובריאה של השרירים ואחרי כמה שעות העייפות עוברת.

חופשה של טיולי אופניים יכולה להתאים למשפחות עם ילדים קטנים או גדולים, יכולה להתאים לזוגות ויכולה להתאים לרווקים ולרווקות שמצטרפים לקבוצות, יש גם טיולי אופניים לרוכבים מנוסים לאורך מסלולים ארוכים, או שאפשר לבחור בטיולי אופניים לרוכבים מתחילים. יש מספיק מרחבים מתאימים לכל סוג. אפשר לעשות טיולי אופניים ולהישאר לישון בשטח או לסיים את יום הרכיבה בספא במלון. הכל לפי טעמכם.

ישנן חברות שמארגנות חופשות של טיולי אופניים. רק חשוב לזכור! דבר ראשון אחרי שקונים את כרטיס הטיסה קונים ביטוח ביטול טיסה אחרי שמבררים כמובן את עלות ביטוח ביטול הטיסה ומוצאים את המחיר האופטימלי. כדאי לדאוג לרכישת ביטוח ביטול חופשה על מנת למנוע מעצמכם עגמת נפש, אם בגלל סיבה כזאת או אחרת אתם צריכים לבטל את הטיסה או את החופשה. ההשקעה בביטוח כדאית ותמתיק את האכזבה.

3 הצעות לטיולי אופניים - הפעם באירופה


טיול אופניים למשפחות עם ילדים לאורך הדנובה
- זה אחד המסלולים הפופולריים לרכיבת אופניים למשפחות. רמת הקושי קלה. כל חברה מארגנת את הטיול קצת אחרת אבל בכל המקרים תוכלו ליהנות מנופי הנהר המרהיבים, כפרים ציוריים, עיירות יין, ערים עתיקות וגם ערים גדולות כמו וינה, לינץ או פאסאו.

טיול אופניים עצמאי בעמק הלואר בצרפת - כולם שמעו על עמק הלואר ועל נופיו המקסימים והצבעוניים. הנהרות, הטירות הציוריות וכמובן היינות והאוכל המשובחים. היתרון הגדול הוא שהאזור אינו רחוק מפריז וכך ניתן לשלב חופשה בשני המקומות גם יחד. המסלול קל ונוח ומתאים לרוכבים בכל הרמות.

טיול אופניים לזוגות, לקבוצות חברים בטוסקנה שבאיטליה - ישנו מלון לרוכבי אופניים בשם "מסה וקיה" שנמצא למרגלות הר המסה מריטימה שבטוסקניה. סביבו ישנם 1,000 ק"מ של מסלולי אופניים מחולקים לפי דרגת קושי יחד עם שירותי המלון הכוללים מלבד לינה, בריכה, גם מסעדה ויקב.

הכל טוב ויפה אבל ישראל היא מדינה רבת הפתעות וכל השקעה בטיסה צריכה להיות מגובה בביטוח ביטול טיסה כמו שכל השקעה בחופשה מכל סוג צריכה להיות מגובה בביטוח ביטול חופשה. כך תוכלו לישון בשקט ולדעת שאתם מכוסים מכל הכיוונים.


יעניין אותך גם: עלות ביטוח ביטול טיסהביטוח נסיעות לחול ביטול נסיעה