דף הבית  /  כתבות  / 

ביטוח טיסה לחול - חובה או רשות?

כתבות

הצעת מחיר
צרו עמי קשר
שלח
  • אם החלטתם לבטל, לנו לא חשובה הסיבה – כל סיבת ביטול ביוזמתך מתקבלת.

  • בנוסף לטיסה ניתן לבטח כל שירות נוסף שהוזמן בחו"ל כגון מלון, השכרת רכב, קרוז, כרטיסים למופע ועוד.

  • מבוטח בפני ביטול מרגע ההזמנה של הטיסה ועד 12 שעות לפני מועד היציאה.

  • אפשר לרכוש את הביטוח ישירות באתר או במוקד הלקוחות במספר 08-6995110.

  • הביטוח הינו של חברת הפניקס, מחברות הביטוח המובילות בישראל.

ביטוח טיסה לחו"ל - חובה או רשות?


רכישת ביטוח לחול יכולה להיות חלק מאוד מבלבל בפרויקט הרפתקת הנסיעות הבינלאומיות שלכם. האם זה שווה את המאמץ ואת ההוצאות? האם חייבים ביטוח נסיעות לחול לפני כל חופשה קטנה? ומה כוללים בכלל כל הסוגים של ביטוח לחו"ל?


ביטוח טיסה או ביטוח בריאות - עושים סדר 


ביטוח לחו"ל הוא מונח שכולל בתוכו כמה סוגי ביטוח, מה שיכול לעיתים לבלבל, במיוחד אם אתם מטיילים חדשים. כדי להבין אם הביטוח באמת מתאים לכם, הכלל הראשון הוא להבין היטב מה כוללת פוליסת הביטוח שמציעים לכם.

ביטוח בריאות מכסה תאונות, פציעות וביקורים בבית החולים בזמן שאתם בחו"ל. ביטוח הכולל פינוי רפואי מכסה אתכם גם במקרים בהם יש לפנות אתכם לבית חולים גדול (בין אם זה באמבולנס, במסוק או בסירה).

ביטוח ביטול טיסה הוא ביטוח המאפשר לכם לבטל את הטיסה או החופשה המתוכננת מכל סיבה שהיא, ולקבל החזר כספי. ביטוח כבודה מכסה גניבות או נזקים לציוד שלכם, כשאתם בחו"ל. ביטוח ספורט אתגרי - הבנתם נכון, מכסה פציעות או אשפוזים שנגרמו עקב השתתפות בספורט אתגרי (כמו סקי, צלילה, קפיצת בנג'י וכו').


אז האם אתם צריכים ביטוח לחו"ל?


זו שאלת מיליון הדולר - ובסופו של דבר, החלטה אישית. אחרי המון שנים של ניסיון, ואינספור שיחות עם מטיילים מעל העולם, אנחנו יכולים להגיד בפה מלא שכן. כולם חייבים לשאת איזשהו סוג של ביטוח למטייל בעת נסיעה לחו"ל - בין אם זה ביטוח בריאות או רכוש, ומשהו שחשוב לבדוק גם אם אתם מעוניינים בטיולים מאורגנים. למה? בגלל שלצערנו, דברים קורים ואי אפשר להתחמק מזה. בין אם אתם אופטימיים או פסימיים, דעו שדברים קורים. למרות התכנונים הטובים ביותר ונקיטת אמצעי זהירות\ דברים תמיד יכולים להשתבש.
כמובן, שאם בטעות תנקעו את הקרסול זה לא אסון גדול וזה לא ישפיע כל כך על חווית הנסיעה, אבל יש מקרים חמורים בהרבה: נניח, מה קורה אם פתאום התפוצץ לכם האפנדיציט? האוטובוס בו נסעתם התרסק? עקץ אתכם יתוש מסוכן ונחשפתם למחלה קטלנית? שברתם את הרגל באמצע המדבר ואתם צריכים להגיע בדחיפות לבית החולים?

אנחנו בהחלט מאחלים לכם ששום דבר מאלו לא יקרה לכם, אבל צריך להיות מוכנים לרע מכל, במיוחד שדברים אלו בהחלט קורים מעת לעת ויכולים לעלות לכם עשרות (או מאות) אלפי דולרים. אז איזה ביטוח למטייל כדאי לרכוש? זה באמת תלוי בהרבה גורמים שונים. אתם צריכים לשאול את עצמכם כמה שאלות:

האם אתה נוסעים לכמה ימים / שבועות בלבד, או שאתם מתכננים מסע של שישה חודשים או יותר?
האם אתם נוסעים עם ציוד צילום/ מחשב יקר, או לא?
האם ביטוח הבריאות הרגיל שלך יכסה אותך בחו"ל? האם זה כולל פינוי רפואי?
האם אתם מסוג האנשים שמזמינים מלונות / טיסות / פעילויות מראש, או שאתם אוהבים לטייל באופן ספונטני יותר?
האם אתם מתכננים פעילויות אקסטרים או יותר בכיוון של חופשת בטן גב?

כל השאלות האלו יכולות לעזור לכם להבין איזה ביטוח לחול אתם צריכים. עכשיו אתם יכולים להתחיל לדבר עם חברות הביטוח השונות ולהבין איזו חברה תעניק לכם את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורכם.
טיסה נעימה!

השותפים שלנו