ביטוח ביטול טיסה - גם לחובבי מרוצי אופניים!


אכן כן, בגלל "שגעון" של איש אחד אוהב ישראל, ג'ירו ד'איטליה, מירוץ אופני הכביש היוקרתי, מתקיים בשנת 2018 בישראל. מקטעי המירוץ מתחילים כמובן בירושלים, ממשיכים בחיפה והצפון ועוברים גם דרך הנגב עד אילת. ג'ירו ד'איטליה הוא מרוץ אופני הכביש השני בחשיבותו בעולם. בדרך כלל הוא מקיף את איטליה לאורכה ולרוחבה.

בכל שנה מתקיימים ברחבי העולם מרוצי אופניים שהפופולריות שלהם צוברת תאוצה. יותר ויותר אנשים מצטרפים למירוצים, יותר ויותר אנשים באים כדי לצפות ולהיות חלק מהחוויה הספורטיבית.

נציין כמה מרוצים, החשובים מביניהם, כדי שאם תרצו תוכלו לרכוש כרטיס טיסה מראש. כמובן אל תשכחו למען השקט הנפשי לרכוש גם ביטוח ביטול טיסה, ביטוח שרבים מבינים כבר שהוא צריך להיות חלק בלתי נפרד מכל רכישה של ביטוח נסיעות לחול.

Tour de France -  צרפת
זהו מרוץ אופני הכביש החשוב בעולם. כולם מכירים את שמו גם בגלל השערוריות סביב הרוכב שנחשב מס’ 1 בעולם לאנס אמסטרונג. למרות זאת הוא עדיין נחשב לגולת הכותרת של מרוצי האופניים. וכשמו כן הוא  - סובב צרפת, 3,400 ק"מ של מרוץ עם קטעים אתגריים במיוחד בפסגות האלפים והפירנאים.

Iron Horse Bicycle Classic  - קולורדו
זהו מרוץ אופניים מוזר במעט. המירוץ הוא רכיבת אופניים תחרותית מול רכבת לאורך 80 ק"מ. זה מרוץ שמה שמאפיין אותו  הוא מה שקורה סביבו. המסלול כולל גם מרוץ אופניים לילדים וגם מרוץ של רכיבת שטח בהרים. זהו מרוץ שניתן להשתתף בו גם כחובבים. מרוץ כזה מזמין נסיעה לארה"ב עם כל המשפחה. במקרה כזה כדאי לכלול ביטוח נסיעות לחול ביטול נסיעה גם, כך תוכלו לוודא מחד שאתם מבוטחים לנסיעה אך גם מבוטחים אם מסיבה כזו או אחרת תאלצו לוותר עליה.

Patagonian Expedition Race - צ'ילה
זהו מרוץ אופניים אתגרי ביותר שמתקיים בקצה העולם. רוכבי האופניים צריכים להתמודד במשך 10 ימים בתנאי מזג אוויר לא יציבים לעתים בקור קיצוני, כמו גם רכיבה ביערות עבותים ופסגות הרים. כל זה מאפשר רכיבה בנופים מרהיבים וייחודיים בקצה קצה היבשת הדרום אמריקאית. זוהי רכיבה מפרכת אך משנה חיים.

אם החלטתם להצטרף למירוץ כרוכבים, מלווים או שרוצים לנסוע לאזור, מומלץ לתאם את הנסיעה כשהמירוץ מתקיים ואז החוויה שלכם תהיה כפולה ומכופלת.
במקרה הזה כדאי לרכוש כרטיס זמן רב מראש ואל תוותרו על ביטוח ביטול חופשה כשמדובר בטיסה לפטגוניה; היא כה רחוקה, ולעתים קרובות מדי יש צורך לבטל או לדחות את החוויה.

כמובן בגלל הריחוק והאופי הכל כך פראי של האזור וודאו שרכשתם ביטוח נסיעות לחול הכי מקיף שניתן.


יעניין אותך גם: עלות ביטוח ביטול טיסהביטוח לחולביטוח חופשה