לבטל טיסה ולשמור על (רוב) הכסף - אפשרי?

 

דמיינו את התרחיש הבא: כבר כמה חודשים שמדגדג לכם לצאת לחופשה קצרה. לפני חודש, ואחרי אינספור התלבטויות, חישובים ושיקולים, החלטתם שאתם הולכים על זה, ושורפים חיסכון קטן לצורך המטרה הנעלה. מיד הזמנתם טיסה ישירה ליעד, ואת החדר השווה ביותר, במלון הקלאסי ביותר, בעיר האהובה עליכם בעולם, והתחלתם לספור את הימים ולגדל פרפרים בבטן. אך למרבה הצער, כמה ימים לפני הטיסה המיוחלת, גיליתם ששכחתם שבדיוק בתאריכים אלו, ההורים שלכם חוגגים 50 שנות נישואין והבטחתם שתבואו. או שגיליתם שצפוי מזג אוויר נורא ביעד. או שחטפתם שפעת מזגנים מטורפת שהפכה אתכם לחצי בן- אדם. והנה אתם מוצאים את עצמיכם במצב ביש - מבטלים הכל ואומרים שלום טיסה. לחופשה. למלון. לחוף. וגם לכסף?


אז זהו, שלאו דווקא! כיום ניתן לרכוש, מיד עם רכישת כרטיס הטיסה, ביטוח ביטול טיסה שנועד בדיוק למקרים כאלו. ביטוח ביטול טיסה מאפשר לכם לבטל את הנסיעה מכל סיבה שהיא. כן. קראתם נכון. גם אם פתאום שיניתם את דעתם ובא לכם לטוס ליעד אחר, וגם אם באמת שברתם את הרגל. בלי שאלות, בלי חטטנות, ובלי שיפוטיות. ביטלתם - לא שילמתם. כלומר, שילמתם, אבל הרבה פחות. הביטוח של טריפ גרנטי הוא היחיד בישראל המאפשר החזר כספי של עד 80% מסכום הנסיעה, מה שמשאיר אתכם עם סכום לא מבוטל, אותו תוכלו לשים בצד, עד חלון ההזדמנויות לחופשה הבא. והחלק הכי טוב - הביטוח תקף מרגע הפעלתו (ניתן לרכוש אותו עד 7 ימים לאחר רכישת הטיסה או החופשה) ועד 12 שעות לפני מועד ההמראה.


אבל מה עושים עם המלון, הרכב או עם הכרטיסים להופעה שכבר הזמנתם? חברת טריפ גרנטי (מבית הפניקס) מציעה לכם פתרון גם לזה - בנוסף לביטוח ביטול טיסה, אתם יכולים לרכוש גם ביטוח שירותים נוספים! תשכחו מהתעסקות עם דמי ביטול דרקוניים של מלונות, או מהניסיון להפוך לספסרים ליום אחד, ולנסות למכור את הכרטיסים להופעה ברשתות החברתיות, או יותר גרוע, ברחוב. ביטוח שירותים נוספים כשמו כן הוא - מבטח עבורכם את מוצרי התיירות הנלווים לטיסה - מחדרים במלון, דרך כרטיסים לרכבת, להופעה או למעבורת, ועד השכרת רכב, אופניים ואפילו יאכטה. כן, כל אותם אלמנטים שהזמנתם מראש כדי להבטיח שהחופשה תהיה בלתי נשכחת, ושאינכם יכולים לקבל עבורם החזר לאחר הביטול, יכולים להיכנס לפוליסת הביטוח, שתהפוך את האכזבה מהביטול לקצת פחות כואבת.


יציאה לחופשה היא כיף אדיר (מומלץ לפחות פעמיים בשנה!) וחוויה שהיא לא פחות מחיונית להמשך התפקוד התקין שלנו. ונכון שההמתנה לחופשה היא חלק מהכיף - ההתרגשות, התכנונים, החלומות… אז אין פלא שהדבר האחרון שאתם רוצים לחשוב עליו בעת שאתם מדמיינים ומזמינים את החופשה, הוא אחד מיני התרחישים הפסימיים שיכולים לקרות עד רגע הטיסה, אבל האמת היא שאין ברירה. כמה דקות נוספות בטלפון, בהן הזמנתם ביטוח ביטול חופשה, יכולות לעשות את כל ההבדל בין שברון לב (ושל קופת החיסכון) של ממש, לבין אכזבה רגעית, שתתפוגג עם הזמנת החופשה הבאה, שמתאימה לכם יותר. אז למה אתם מחכים? כרטיס טיסה יש? הזמינו עכשיו ביטוח ביטול טיסה ונפשו בראש שקט!

השותפים שלנו