שני הביטוחים שיבטיחו לכם חופשה בלב שקט

 

הנה שוב הגיע הזמן הזה בשנה בו מתחיל לצייץ הקול הפנימי הזה שמודיע לכם שהגיע הזמן לצאת לחופשה. לאט לאט הקול הולך ומתחזק עד שזה קורה - החלטתם על יעד הנכון, בחרתם עם מי לטוס ולכמה זמן, ואפילו כבר השגתם את ימי החופש המתוקים. מה עכשיו? שאלה טובה. נוסעים ומטיילים רבים כבר יודעים כי לקראת כל נסיעה לחו"ל חייבים לעשות ביטוח נסיעות, אבל הרבה מהם מוצאים את עצמם בחשיכה בכל מה שקשור לסוגי ביטוחי הנסיעות השונים הקיימים היום בשוק.  אחת השאלות המבלבלות ביותר היא מה ההבדל בעצם בין ביטוח נסיעות לביטוח ביטול טיסה?

 

למה ביטוח נסיעות? על כל צרה שלא תבוא בזמן הטיול

נכון שרובנו בטוחים ששום דבר לא ישתבש במהלך הנסיעה לחו"ל, וכי "מה כבר יכול לקרות לי בחופשת בטן גב באיי יוון?", אבל לצערנו, לפעמים לחיים יש תוכניות משלהם, והן לא תואמות את שלנו. ודברים יכולים להשתבש גם בחופשה הרגועה והבטוחה ביותר בעולם - גם בחוף בברצלונה אפשר למעוד ולשבור את הרגל וגם בלב רומא עלולים לגנוב לכם את המזוודה.

אנחנו כמובן לא באים להלחיץ אף אחד, ובאמת רוב הסיכויים שהתרחישים האלו לא יקרו, אבל, רק ליתר ביטחון, חובה לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. כל פוליסה שונה מהשנייה, אבל בבסיסן הן דומות - מדובר בביטוח שיעניק לכם פיצוי כספי במידה ויקרה לכם נזק לרכוש או לגוף בזמן שאתם לא בארץ. הביטוחים יכסו לרוב  ימי אשפוז, טיפולי חירום, גניבת מזוודה, נזק ללפטופ, תאונות ולפעמים גם הטסות רפואיות - בהתאם לפוליסה.

השוני בין ביטוחי הנסיעות הוא סכומן, סכום הפיצוי שיוענק לכם, סוג החופשה אליה אתם טסים (הפוליסה תהיה יקרה יותר במקרים בהם אתם מתכננים לעסוק בספורט אתגרי כמו טיפוס הרים למשל), גילכם ועוד.

חלק מהפוליסות מעניקות גם החזר כספי במקרים בהם אתם נאלצים לבטל את הנסיעה כולה, אבל רק במקרים קיצוניים של אשפוז או מוות, ניתן לרכוש ביטוח נסיעות אונליין או באמצעות נציג טלפוני של אחת מחברות הביטוח. בעת רכישת הביטוח תצטרכו לענות על מספר שאלות הנוגעות להיסטוריה הרפואית שלכם ולמצבכם הרפואי כיום - נתונים המשפיעים גם הם על פוליסת הביטוח.   

 

למה ביטוח ביטול טיסה? על כל צרה שלא תבוא לפני הנסיעה

ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי (מבית הפניקס) הוא ביטוח שנועד להגן עליכם בזמן שאתם עוד בארץ - מרגע הזמנת הטיסה, המלון, חבילת הנופש, או כל מוצר תיירותי אחר אותו תרצו לבטח ולכלול בפוליסה, ועד רגע הנסיעה עצמה.

הביטוח מעניק לכם את היכולת לבטל את הטיסה או הנופש ולקבל החזר כספי של עד 80% משווי מוצרי התיירות, מכל סיבה שלא תהיה. כן, גם אם סתם התחרטתם, שכחתם שהחברה הכי טובה שלכם מתחתנת בדיוק ביום הטיסה, החלטתם להחליף יעד, או נפרדתם מבן/בת הזוג ולא בא לכם לטוס לבד. דמיינו את כל התרחישים שיכולים לקרות מרגע רכישת הטיסה ועד התאריך עצמו - ודעו שכל אחד מהם הוא סיבה מספיק טובה לבטל את הנסיעה, לקבל החזר כספי, ולטוס שוב בזמן המתאים לכם.

את ביטוח ביטול הטיסה ניתן להזמין מרגע רכישת מוצרי התיירות ועד 7 ימים לאחר מכן, וניתן להפעילו מרגע רכישתו ועד כ - 12 שעות לפני העלייה למטוס.

 

אז איזה ביטוח לעשות?

בשתי מילים - את שניהם. וקצת יותר לעומק - כדי להבטיח לעצמכם חופשה בראש שקט ודאו כי בזמן שאתם עוד בארץ יש לכם את האפשרות להתחרט בכל רגע נתון ולבטל את החופשה (ולא לסבול מקנסות והוצאות מיותרות), וכי מהרגע שיצאתם לחו"ל - אתם מכוסים מפני כל צרה רעה (ותקבלו החזר כספי במידה וחלילה, אכן תזדקקו לשירותים הכתובים בה). טיסה נעימה!


* לרכישת ביטוח ביטול טיסה או התקשרו 073-7586971

* לרכישת ביטוח נסיעות או התקשרו 073-7590996