חופשת סקי מוקדמת למהירי החלטה

 

לרוב, חופשת סקי דורשת תכנון מקדים והזמנה של חודשים מראש, אבל זה לא חייב להיות כך. עם זאת, אם עדיין לא מצאתם דילים לחופשת סקי, סביר להניח שבקרוב, עם הצפת הרשתות החברתיות בתמונות של פסגות מושלגות, הרצון לטוס יתחיל לדגדג לכם. למזלכם, היום כבר אין בעיה להזמין חופשת סקי ברגע האחרון, כך שלא הכל אבוד. ולמה כדאי לכם להזמין  חופשת סקי ברגע האחרון?

כי החורף כבר פה

אם עקבתם אחרי התחזית העולמית, אתם בוודאי יודעים כי השלג אכן בדרך. הרי האלפים כבר ממש מושלגים, הטמפרטורות צונחות והפודרה מושלמת. אז למה לא לנצל את העובדה שהמדרונות עדיין חצי ריקים?

כי פחות צפוף

ואכן, אם תזמינו חופשת סקי מוקדמת, לפני שמתחילה העונה הרשמית, בטוח שתתקלו בפחות קהל. זה הזמן בו מסלולי הסקי ריקים ושקטים, ואין תור לרכבל, אפילו באתרי סקי גדולים.  

כי יש מבצעים משוגעים

זה בדיוק הזמן בו אפשר למצוא אינספור דילים לחופשת סקי, באתרים מעולים, ואיתם אפשר לחסוך אפילו עד 30%!

כי אפשר לטוס לאתרי הסקי הטובים ביותר בעולם

אם יש אתר סקי או אזור שתמיד רציתם לבקר בו, כנראה שלעשות זאת עכשיו זה הסיכוי הטוב ביותר שלכם! להרבה אתרים מובחרים בעולם, מ- Chamonix , דרך Val d'Isere ועד Courchevel, יש אינספור מבצעים והנחות עבור מזמיני חופשת סקי מוקדמת או מאוחרת.

כי אפשר לנסות את ציוד הסקי החדש

שדרגתם את ציוד הסקי שלכם בכמה מגלשים חדשים, מגפיים, ואביזרים? מצאתם קצת גאדג'טים אונליין בבלאק פריידי? למה שלא תנסו אותם לפני שהעונה באמת מתחילה? בדרך זו, כשתצאו לחופשת הסקי האמיתית שלכם, תהיו כבר רגילים לציוד ולא תצטרכו לבזבז כמה ימים בהתאמת הציוד לרגליים.  

השותפים שלנו