כמה עולה ביטוח ביטול טיסה?

פוליסת הביטוח נקבעת בהתאם לכרטיס הטיסה ומספר האנשים. בפוליסה אחת ניתן לבטח עד לסכום מקסימלי של 20,000 דולר.

כמה עולה ביטוח ביטול חופשה?

כמו במקרים של ביטוח ביטול טיסה, הפוליסה נקבעת בהתאם לסוג החופשה ואורכה, מספר המבוטחים, ויעד החופשה ומוצרי התיירות הנוספים שבחרתם לבטח, כגון מלונות, רכב שכור, כרטיסים להופעות, כרטיסים להפלגות וכו'.

האם אפשר לבטל טיסה?

לפי חוק ביטול הטיסה הישראלי, ניתן לבטל טיסה רק אם עושים זאת תוך 14 ימי עסקים מהרגע בו היא הוזמנה, ורק אם זה יותר מ- 7 ימי עסקים לפני הטיסה עצמה. כלל זה תקף רק אם קניתם את הטיסה דרך סוכני תיירות ישראלים - אם הזמנתם טיסה דרך האינטרנט, לא בטוח כלל שתוכלו לקבל החזר כספי. לכן, כדי להבטיח לכם ראש שקט, מומלץ לרכוש ביטוח ביטול טיסה - המאפשר לכם לבטל טיסה ללא שום בעיה.

איפה לעשות ביטוח ביטול טיסה?

את הביטוח ניתן לרכוש אונליין, באתר של חברת טריפ גרנטי. הביטוח מבטיח לכם החזר כספי של עד 80% משווי המוצרים המבוטחים, מבלי שתתבקשו להמציא אישורים או ניירות בנוגע לסיבת הביטול. בתהליך פשוט ומהיר יחשבו סוכני טריפ גרנטי את פוליסת הביטוח שלכם, ובשעת הצורך, תוכלו גם לקבל במהירות את ההחזר הכספי.

מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לביטוח ביטול טיסה?

מדובר בשני ביטוחים שונים. הראשון, ביטוח נסיעות, הוא ביטוח שמכסה אתכם במקרים של בעיות רפואיות, תאונות, אשפוזים, פציעות וכו', בזמן שאתם בחו"ל. השני, ביטוח ביטול טיסה, הוא ביטוח שמכסה אתכם ומאפשר לכם לבטל את הטיסה ולקבל החזר כספי, מרגע שרכשתם אותו ועד ל - 12 שעות לפני העלייה למטוס.

ביטוח נסיעות או ביטוח ביטול טיסה?

בקצרה - שניהם. ובהרחבה - כדי להבטיח לעצמכם ראש שקט גם בארץ לפני הטיסה, וגם במהלך השהות בחו"ל, עליכם להצטייד בשני הביטוחים.

איפה עושים ביטוח נסיעות לחול?

ישנן המון אפשרויות: החל מביטוח באמצעות חברת כרטיסי האשראי, דרך ביטוח באמצעות אחת מסוכנויות הביטוח ועד ביטוח דרך קופת החולים שלכם. לכל חברה יש פוליסה מעט שונה, וכדאי לכם להבין היטב לאיזה ביטוח אתם זקוקים (האם אתם טסים לחופשת סקי וצריכים ביטוח גם על פעילות אקסטרים? האם נוסעים לארץ מסוכנת? האם מתכננים לטוס עם הילדים? וכו') לעשות סקר שוק קטן לפני שאתם בוחרים היכן לעשות את פוליסת הביטוח.

איפה לעשות ביטוח נסיעות?

בנוסף לפוליסת ביטוח ביטול טיסה, חברת טריפ גרנטי מעניקה, בשיתוף עם חברת הפניקס לביטוח, גם פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. באתר החברה תוכלו לרכוש אונליין ביטוח נסיעות הכולל כיסוי לאיתור וחילוץ, כיסוי רפואי בלתי מוגבל, כיסוי לאובדן וביטוח כבודה, ועוד.

איך לעשות ביטוח נסיעות?

זהו תהליך פשוט מאוד, שבו תצטרכו לענות על מספר שאלות, בעיקר בנוגע לגילכם, בריאותכם, ומשך וסוג החופשה אליה אתם יוצאים. לאחר שעניתם על כל השאלות, סוכן הביטוח יחשב את גובה הפוליסה, יאמת את הפרטים שסיפקתם וינפיק עבורכם את ביטוח הנסיעות.

השותפים שלנו