איך לא להיפגע מביטול טיסה?

 
כולנו אוהבים לצאת לחופשה: הכיף מתחיל כבר בשלב התכנון, בו נבחר היעד המועדף, נקנים כרטיסי הטיסה והדימיון מתחיל להשתולל בעודו חושב על ההרפתקאות הרבות שצפויות לקרות. אז לפני שמתחילים באמת להתרגש, כדאי לעצור לעוד דקה אחת ולרכוש כבר עכשיו, בעת רכישת הכרטיסים, ביטוח ביטול טיסה. זה אמנם לא נעים לחשוב על זה, אבל צרות יכולות לצערינו לקרות, ותמיד יש סיכוי מסוים שתאלצו לבטל את הנסיעה שלכם.  

אז איך לא תפגעו מביטול טיסה?

החוק מחייב את חברות הביטוח השונות להחזיר החזר על ביטול טיסה רק במקרים ספציפיים ביותר כמו מוות או מחלה קשה, כוח עליון (כאן אפשר להתווכח ולבזבז הרבה זמן וכוחות נפשיים על מה נחשב בדיוק כוח עליון ומה לא), פשיטת רגל ועוד מספר תרחישים מצומצם. ביטוח ביטול טיסה עם טריפגרנטי מעניק לכם את השקט והבטחון לדעת שתהיה הסיבה אשר תהיה, כל עוד אתם החלטתם לבטל את הטיסה, החופשה, המלון, הרכב שהשכרתם או כל שירות נוסף בסגנון, תוכלו לקבל בחזרה 80% משווי השירותים שביטחתם ושלא הוחזרו לכם על ידי הספקים הישירים.

כך, במקום לחשוש לפני כל נסיעה, לדאוג מדמי הביטול הגבוהים שבהם נרכש הכרטיס, לפחד מדמי הביטול של חדר המלון, או לא להבין כיצד לקבל החזרים עליו, לנסות להבין מהן הסיבות שכן מזכות אתכם בהחזר כספי ומהן הסיבות שלא, ובמקום לשבור את הראש וללכת לאיבוד בתוך כל הנושא המסובך והעדין הזה של החזרי כספי ביטוח, פשוט רכשו ביטוח טריפ גרנטי על כל מוצרי הנופש שקניתם (כן, אפשר גם על כרטיסים להופעות!) והסירו כל דאגה מליבכם. הביטוח תקף מרגע רכישתו ועד כ12 שעות לפני מועד הנסיעה, כך שעכשיו באמת כל מה שנותר לכם לעשות זה לחכות בסבלנות עוד קצת, ולהתחיל לארוז!