ביטוח ביטול טיסה - חופשה בברלין
מה לא נכתב ונאמר על ברלין - בירת גרמניה, העיר שחוברה לה יחדיו, ה"מכה" של חיי הלילה והמוזיקה האלקטרונית, גן עדן לקניות וינטג', יעד התיירות הפופולארי ביותר בשנים האחרונות ועוד סופרלטיבים נלהבים. ובכן - הכל נכון. חופשה בברלין היא הזדמנות להרפתקאה נהדרת, להיכרות עם עיר מערבית המשלבת בתוכה ישן וחדש, מודרני ועתיק, תרבות יום ותרבות לילה - הכל לכדי תמהיל מרתק, מעניין וכיפי.

טיסה לברלין תוכלו למצוא בכל יום בשבוע, עם מיטב החברות ובמגוון שעות. הטיסות לברלין מגיעות לאחד משלושת שדות התעופה בעיר - שונפלד,  טמפלהוף או טגל ומומלץ לשים  לב היכן אתם נוחתים והיכן ממוקם המלון ביחס לשדה התעופה.  עניין נוסף שכדאי להתעכב עליו הוא נושא ביטוח ביטול טיסה. במידה וחס וחלילה קורית לכם תקלה כלשהי כמה ימים לפני הטיסה עצמה, מה עושים? למי פונים? מה הסיכון? כמה יעלה לבטל את כל מוצרי נופש שהזמנתם וכמה, בסופו של דבר, תוכלו לחסוך במידה והפעלתם ביטוח שכזה?

כשמחשבים את עלויות ביטול הטיסה, המלון, הרכב או כל מוצר אחר, עולה מסקנה אחת ברורה: למען השקט הנפשי שלכם וגם למען הכיס, כדאי ומומלץ להפעל ביטוח ביטול טיסה של Trip Guaranty לפני החופשה בברלין, אותה תכננתם בקפידה. רוב הטיסות לברלין מתבצעות בטיסות שכר - ברוב המקרים, על טיסות אלו אין החזר כספי בכלל, במקרה של אי הגעה לטיסה. בטיסות סדירות, ישנו סיכוי לקבל חלק מעלות הכרטיס מחברת התעופה עצמה, אך לרוב זה חלק מינורי למדי מעלות הכרטיס המקורי.  

לגבי בתי מלון בברלין - ישנם בתי מלון שאינם גובים דמי ביטול בכלל, ואם ביטלתם את המלון עד שלושה ימים לפני מועד ההגעה - אשריכם ולא תאלצו לשלם. אך, גם כאן,  ישנם מספר סיכונים - ישנם בתי מלון שכן גובים דמי ביטול הנעים מ 50% ועד 100% (!) מסכום ההזמנה ובאופן גורף, מרבית בתי המלון יגבו דמי ביטול אם הביטוח נעשה יום או יומיים לפני ההגעה.

עם Trip Guaranty לא תצטרכו לדאוג לכל הפרטים הנ"ל. ביטוח ביטול טיסה פעיל מרגע רכישתו ועד כ12 שעות לפני היציאה לחופשה. במקרה ונאלצתם לבטל את החופשה בברלין, מכל סיבה שהיא, תוכלו להיות רגועים ולדעת שתקבלו בחזרה 80% עבור כל השירותים שביטחתם (כולל כרטיסים להופעות בברלין, השכרת רכב ועוד מרכיבים שלרוב לא מקבלים עליהם החזר כספי בכלל) ולא הוחזרו לכם לאחר ביטולם.

יעניין אתכם גם: ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח נסיעות, ביטוח לחו"ל, ביטוח טיסה