ביטוח ביטול טיסה – חופשה ביוון
דמיינו שמיים בהירים , שמש חמימה, רוחות נעימות הנושפות בגב, רצועות חוף ארוכות, עם חול לבן ומים צלולים, אוכל אותנטי, אוזו הנמזג כמים, מלונות נהדרים ואנשים ידידותיים להפליא.. זה אמנם נשמע כמו חלום, אבל כל הטוב הזה נמצא במרחק טיסה קצרה מכאן – זה הזמן לצאת לחופשה ביוון!

יוון מציעה אינספור סוגי חופשות ונופשים, לכל גיל, כיס ומצב משפחתי: מחופשות רומנטיות ויקרות במלונות מפוארים הממוקמים ממש על קו חוף הים היפהפה של סנטוריני, דרך חופשות משפחתיות מלאות בפעילויות ברודוס או כרתים ועד חופשות של חבר'ה הכוללות לינה באכסניות זולות, חיי לילה סוערים והמון בטן גב בחופים של קוס או מיקונוס. וזה כמובן רק על קצת המזלג.

בעונת השיא (מאי- ספטמבר) אפשר למצוא כמה טיסות ליוון בכל יום מימות השבוע. לחלק מהאיים יש טיסות ישירות (רודוס, כרתים, קרפטוס ועוד) ולחלקם אין (כוס, פיראוס ועוד). כדי להגיע לאיים אלו,  עלו על טיסה לאתונה ומשם הפליגו במעבורת ליעדכם. מכיוון שהטיסות ליוון כה זמינות ומהירות, יש נטייה לחכות תמיד לרגע האחרון על מנת לרכוש כרטיס וחבל, כי בעונת השיא המחירים יכולים לקפוץ, ואם לא בא לכם על חבילת נופש "הכל כלול" , תאלצו לשלם מחיר גבוה בהרבה. עדיף לקנות אם כך, גם את כרטיס הטיסה וגם את כרטיס המעבורת, כמה שיותר זמן מראש. כדי לעשות זאת ולהיות עם ראש שקט עד מועד הטיסה,  חברת Trip Guaranty מציעה לכם ביטוח ביטול טיסה, אותו היא מפעילה בשיתוף חברת הפניקס.

ביטוח ביטול טיסה מבטיח שבמידה ותאלצו לבטל את החופשה ביוון, מכל סיבה שהיא (בין אם זה כי התחרטתם, התחתנתם, התגרשתם וכו') תקבלו בחזרה 80% משווי סך המוצרים שביטחתם ושעבורם לא קיבלתם החזר מגורם אחר (בית מלון, חברת תעופה וכו'). כן, גם ממחיר כרטיס ההפלגה במעבורת!

Trip Guaranty מבטיחים לכם שקט נפשי מרגע הזמנת החופשה ביוון עד רגע העלייה למטוס: הביטוח נכנס לתוקף מרגע ההזמנה ועד כ12 שעות לפני היציאה!

 יעניין אתכם גם: ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח נסיעות, ביטוח לחו"ל, ביטוח טיסה