ביטוח לחו"ל - מה ההבדל בין ביטוח נסיעות לביטוח ביטול טיסה?

אין כמו חופשה קצרה באחד מהיעדים האהובים בעולם לשיפור מצב הרוח ולהזרמת אנרגיות חדשות לגוף ולנפש. בין אם אתם יוצאים לחופשה בברלין, חופשה בניו יורק, נופש בברצלונה או כל יעד אחר שקוסם לכם, בין אם אתם טסים לבד, עם בן/בת הזוג אן בהרכב משפחתי מלא, לקיחת מספר ימי חופש והתנתקות מהשגרה היא דבר משובח ומבורך.

עם רכישת כרטיסי הטיסה ובדיקת תוקף הדרכון, ולפני הטיסה עצמה, ישנה מטלה נוספת שצריך לסדר כדי להבטיח טיסה בראש שקט - ביטוח לחו"ל. אבל איזה ביטוח חופשה מתאים וכדאי לעשות לפני טיסה? מהו למעשה ההבדל העיקרי בין ביטוח נסיעות (אותו ביטוח המוצע על ידי חברות האשראי או קופות החולים) לבין ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי?

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות מבטיח בעיקר כיסוי רפואי של הנוסע, בעת שהותו בחו"ל. פוליסת הביטוח כוללת הוצאות של אשפוז ותרופות עד גבול מסוים הנקבע לפי סוג הפוליסה (ביטוח נסיעות הכולל ספורט אתגרי יהיה שונה מביטוח נסיעות של נסיעה משפחתית לחו"ל), פינוי במטוס, טיפולים דחופים וגם ביטוח כבודה, המכסה את המבוטח מפני כל מקרה של גניבה, נזק או איבוד ציוד אישי, כולל מחשב נייד. הביטוח מופעל מרגע היציאה לחו"ל ואינו תקף כל עוד לא טסתם. הוא אינו כולל מקרים של ביטול טיסות - גם לא במקרה של מצב חירום בריאותי.

ביטוח ביטול טיסה

ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי הוא מוצר חדש שנועד לבטח את הנוסע לפני היציאה לחו"ל, והוא מתייחס לעלויות השונות של שירותי הנופש שבוטלו. ביטוח ביטול טיסה מגן על המבוטח מפני ביטול טיסות, מכל סיבה שהיא, ביטול כרטיסים להופעות בחו"ל, ביטול חבילות נופש, ביטול קרוזים, ביטול של כל מוצר אחר - ומאפשר לו לקבל 80% מסך השווי של מוצרי התיירות המבוטחים. הביטוח מופעל מרגע רכישת מוצרי הנופש (עד 7 ימים אחרי הרכישה ולא פחות מ-7 ימים לפני הנסיעה).


עכשיו כשיש לכם את כל המידע, רכשו ביטוח טיסה וכיסוי רפואי עפ"י הצרכים שלכם ותהנו מהחופשה בראש שקט!

השותפים שלנו