ביטוח ביטול טיסה - חופשה בתאילנד
הדבר הראשון שעולה לראש כשמדמיינים חופשה בתאילנד היא תמונה של אי טרופי קטן עם חופים ארוכים ולבנים, עצי דקל, מים כחולים, שמש נעימה ותחושת חופש שאין לתאר. באופן כמעט אבסולוטי, אין הבדל בין הפנטזיה לבין המציאות  - תאילנד היא אכן גן עדן,  וחופשה בתאילנד היא הדבר הטוב ביותר שתעשו לעצמיכם, בין אם תחליטו להיזרק באיים (קופנגן, קופיפי, קוטאו, קוצ'אנג, קוסמוי ועוד קצרה היריעה) או לטייל לאורכה של המדינה המ ופלאה הזו, השופעת טבע פראי וגו'נגלים, תרבויות ומנהגים מרתקים, מאכלים מכל הסוגים והמינים, מקדשים עתיקים ועושר תרבותי בלתי נתפס.

הדרך לתאילנד יכולה להיות קצרה ויקרה או ארוכה וזולה יותר - ישנן אינספור טיסות לתאילנד, חלקן ישירות וחלקן עם עצירות ביניים, שיביאו אתכם לשם במשך בין 10 ל24 שעות, תלוי מה בחרתם. הטיסות נוחתות בשדה התעופה שליד עיר הבירה בנגקוק, ומומלץ מאד להישאר בעיר לכמה לילות של הסתגלות (באחד מבתי המלון הרבים שפזורים בעיר), לקצב התאילנדי. את המלונות בתאילנד רצוי גם כן להזמין מראש, במיוחד ללילות הראשונים, או במידה ואתם טסים בעונת התיירות החזקה (ינואר-פברואר),בה לעיתים, לא תמצאו חדרים פנויים בכלל במקרה הרע, או חדרים שעולים הרבה יותר מתקציבכם, במקרה הטוב.

ברגע שרכשתם את הכרטיס לאחת מהטיסות לתאילנד והזמנתם מקום לינה באחד המלונות בתאילנד, כדאי שתרכשו גם ביטוח ביטול טיסה של חברת טריפ גרנטי. הביטוח נועד להגן עליכם מפני ביטול טיסות, על ידכם או על ידי חברות התעופה ובעצם הוא יאפשר לכם לארוז בראש שקט, בידיעה שבמידה ומשהו יקרה, לא משנה מה, ותאלצו לוותר על החופשה בתאילנד, עדיין תהיו זכאים להחזר של 80% ממוצרי התיירות שביטחתם (כולל ביטול מלונות, ביטול טיסות, ביטול מעבורות וכו'). בשונה מביטוח נסיעות, את ביטוח ביטול טיסה מפעילים ברגע ההזמנה (או עד 7 ימים לאחר מכן) והוא מכסה אתכם תיכף ומיד ועד כ12 שעות לפני העלייה למטוס, כך שגם ברגע האחרון תוכלו להתחרט ולבטל את החופשה מבלי לפגוע בכיס!

יעניין אתכם גם: ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח נסיעות, ביטוח לחו"ל, ביטוח טיסה