ביטוח ביטול טיסה - חופשה בפריז

 

ספרים רבים נכתבו על פריז, כמו גם אינספור שירים, סיפורים, סרטים והצגות, כשלמעשה, יצירות מופת רבות בנות זממנו מהללות את העיר וסובבות סביבה בלבד - כשהעיר עצמה היא המוזה, ומגלמת את הדמות הראשית. משהו באווירה המיוחדת העוטפת כל אחד מאיתנו עם הנחיתה בשדה התעופה של פריז, הופך אותה למושא הערצה וכיסופים, כזה שמעורר את החושים, היצרים והמוזה: אין פלא שחופשה בפריז נחשבת לחופשה הרומנטית האולטימטיבית. אבל לא רק רומנטיקה תמצאו בעיר: חובבי הגסטרונומיה ימצאו פה מסעדות עטורות כוכבי מישלן, מאפיות חלומיות, גבינות נדירות ויינות יוצאים מהכלל. חובבי האמנות ימצאו פה ריכוז מוזיאונים נדיר, חובבי ההיסטוריה והתרבות ימצאו סמטאות ציוריות, כנסיות עתיקות, מופעי קברט, מופעי רחוב, חנויות ספרים ועוד, חובבי הקניות ימצאו אינספור חנויות, מכל טווח קשת המחירים, וחובבי הבילויים ימצאו עיר בעלת חיי לילה תוססים במיוחד.

חופשה בפריז היא תמיד רעיון טוב: כל ביקור בעיר מגלה וחושף נפח עמוק יותר - סמטה שלא ראיתם בעבר, בית קפה קסום שנפתח, תערוכה נודדת באחד המוזיאונים של העיר - תמיד יש כאן מה לעשות, מה לראות ומה לאכול ולשתות. אמנם בשנים האחרונות צצו יעדים חדשים וטרנדיים יותר לחופשה, אך בכל זאת, פריז תמיד נשארת בראש רשימת היעדים המועדפים על כלל מטיילי העולם (מקום שני אחרי לונדון בכמות המבקרים השנתית).

רוצים גם אתם לטוס לגלות את פריז שלכם? כל מה שיש לעשות זה לקנות כרטיס טיסה, לבחור ולהזמין מספר לילות באחד מתוך אלפי המלונות בפריז, להפעיל ביטוח ביטול טיסה של חברת טריפ גרנטי (ביטוח ביטול טיסה מוודא שגם אם, לא עלינו, תחוו מקרה של ביטול טיסות לצרפת, או סתם לא תוכלו בסופו של דבר להגיע לצאת לחופשה עצמה, תוכלו לקבל החזר של 80% מערך הטיסה, המלון, הרכב השכור שהזמנתם או מכל מוצר תיירותי אחר אותו ביטחתם מראש). את הביטוח תפעילו מרגע רכישתו וכך תוכלו לתכנן בשקט את החופשה החלומית שלכם, לדמיין את פריז ולהתחיל להתרגש, מבלי לחשוש לרגע מתסריט שבו עקב ביטול טיסות לא צפוי, אתם נאלצים גם לוותר על החופשה וגם להפסיד כסף רב. Bon Voyage!