פארקי השעשועים הטובים באירופה
כל חופשה משפחתית באחת ממדינות אירופה יכולה להשתדרג בקלות וללא מאמץ: כל מה שיש לעשות זה להקדיש יום אחד, במלואו, לאחד מפארקי השעשועים הפזורים ביבשת. ואיזה פארקים מומלצים במיוחד? טריפ גרנטי עושה לכם סדר בראש, וכל מה שנשאר לכם לעשות זה לרכוש את כרטיסי הטיסה וכרטיסי הכניסה (מכיוון שבכל זאת מדובר בהוצאה כספית לא קטנה, מומלץ לבטח גם את כרטיסי הכניסה לפארק השעשועים עם ביטוח ביטול טיסה - ברגע שתעשו זאת, תהיו רגועים ובטוחים לדעת שגם אם נאלצתם לבטל את החופשה מסיבות אישיות, או שפספסתם את הטיסה, או שהיה מקרה של ביטול טיסות או כל סיבה שלא תהיה - תוכלו לקבל 80% משווי כל מוצרי החופשה שביטחתם, מה שיקל, באופן וודאי, על התחושה הלא נעימה שבוודאי תחושו בעת הביטול).

דיסנילנד פריז (יורודיסני) - צרפת
הידוע והמפורסם ביותר מבין הפארקים שבאירופה הוא כמובן הגרסה הצרפתית של פארק השעשועים האמריקאי המפורסם בעולם - דיסני וורלד. גם כאן תמצאו דמויות מוכרות מסרטי דיסני, טירות קסומות, רכבות הרים מפחידות (כולל רכבת הSpace Mountain שתשגר אתכם, בחושך, למסע בחלל), עולמות מרתקים וחדשים ועוד. בסוף היום נערך המצעד המסורתי של הפארק, בהשתתפות כל הדמויות ובליווי של מופע זיקוקים מרשים.

אירופה פארק - גרמניה
אם תכננתם חופשה בברלין הקיץ, אולי תשקלו להאריך אותה קצת ולהשקיע 7 שעות נסיעה לכיוון פרייבורג, שם נמצא "אירופה פארק" - פארק השעשועים הגדול באירופה  שזכה בשנת  2014  בתואר "פארק השעשועים הטוב באירופה" על ידי טריפ אדווייזר. הפארק מתפרש על שטח של 900 דונם ומחולק לפי ארצות - כשכל ארץ מקבלת מתקנים הקשורים לשמה ולתרבותה. בין המתקנים: רכבות הרים מפחידות במיוחד, חלקן נוסעות בחושך, חלקן במים, חלקן מתהפכות וחלקן צונחות. כמו כן, יש בפארק מופעים, מסעדות ומתקנים לילידם הקטנים. הכניסה עולה 39 אירו לאדם, כשאת הכרטיסים, כמו את החופשה בברלין, אפשר לקנות מראש עם ביטוח חופשה, לכל צרה שלא תבוא)

פורט אוונטורה - ספרד
במרחק נסיעה קצרה מברצלונה, תוכלו למצוא את עצמיכם בהרפתקה מטורפת בפארק השעשועים פורט אוונטורה! בפארק תמצאו הכל מכל וגם רכבת ייחודית, כזו שלא תראו בשום פארק אחר - ה"דרגון קאן" שעושה 8 לופים רצופים - לבעלי קיבה חזקה במיוחד. כמו כן, תוכלו ליהנות ממתקנים מפחידים פחות, כמו קרוסלות ומכוניות מתנגשות וממופעי בידור לכל המשפחה. אם מדובר על חופשה בספרד בחודשי הקיץ, אפשר לקנות כרטיס משולב לפארק ולפארק המים המגניב שצמוד אליו ובו מגלשות מים, בריכת גלים ועוד פעילויות מרטיבות ומצננות . בין אם כרטיס משולב או רגיל, טריפ גרנטי ממליצה לבטח עם ביטוח ביטול טיסה, כך שאם במקרה לא תצאו בסופו של דבר לחופשה, עדיין תוכלו לקבל את רוב כספיכם בחזרה (80%)

יעניין אתכם גם: ביטול טיסה, דמי ביטול טיסה, ביטול כרטיס טיסה עקב מחלה, ביטול חופשה ביטול נופש