ביטוח חופשה - פארקי השעשועים הטובים בארה"ב
לקראת יום העצמאות של ארצות הברית המתקרב ובא, טריפ גרנטי במצב רוח אמריקאי במיוחד - אם גם אתם חובבי המעצמה ומתכננים חופשה לארה"ב בזמן הקרוב, אל תשכחו להקדיש לפחות יום שלם לאחד מפארקי השעשועים המפורסמים והכיפיים שהיא מציעה. אל תשכחו שתקופת הקיץ היא עמוסה ותיירותית במיוחד בארה"ב, כך שכדאי לקנות את הכרטיסים מראש, ולבטח אותם עם ביטוח ביטול טיסה - המחזיר לכם 80% מערכם במידה ותבטלו את החופשה,  או לא תוכלו להגיע לפארק מכל סיבה שהיא.

דיסנילנד (קליפורניה)  ודיסני וורלד (אורלנדו)
הפארקים המפורסמים בעולם - חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה. בפארקים תפגשו את כל הדמויות האהובות של דיסני, תבקרו בממלכות קסומות, תשירו את "זה עולם קטן" בקולי קולות, תצרחו במתקנים המפחידים ותוקסמו בשעת ערב, עת יוצא המצעד היומי שמלווה בזיקוקי דינור במוזיקה מעולה. חופשה בארה"ב היא מורכבת יחסית ולכן, מומלץ לעשות ביטוח חופשה בעת רכישת הכרטיסים וכך תוכלו לחכות לטיסה בראש שקט ולא לדאוג מביטול טיסות או כל צרה אחרת שעלולה לקרות ולסכן את החופשה.

סיקס פלאגס - ניו ג'רזי
פארק סיקס פלאגס מתגאה ברכבת ההרים המהירה בעולם, בה מטפסים לגובה של בנין גבוה במהירות עצומה ואז צונחים את כל הדרך בחזרה. נשמע מפחיד? אין לכם מושג כמה. סיקס פלאגס נמצא במרחק נסיעה קצר מלב מנהטן (שעה וחצי), ובילוי בפארק יכול לשדרג כל חופשה בניו יורק בצורה משמעותית. חוץ מרכבות הרים (14!) משוגעות תמצאו שם גם ספארי ענק, טיילת יפה, הרפתקאות מערב פרוע, פארק של האגס באני ועוד. לקראת חופשה בניו יורק, עשו לעצמיכם טובה והזמינו, עם הטיסות לניו יורק, גם כרטיסים לסיקס פלאגס (ובטחו את הכל עם ביטוח ביטול טיסה כמובן - ליתר ביטחון, ובמידה ותאלצו לבטל את החופשה או כל חלק ממנה)

קינגס דומיניון  - וריג'יניה
פארק שעשועים מפורסם פחות אבל מהנה בצורה שלא תאמן הוא קינגס דומיניון שבוירג'יניה. בפארק יש רכבות הרים מגניבות במיוחד כמו ה "Intimidator 305" שנבחרה לרכבת ההרים החדשה הטובה ביותר לשנת 2010 ומספקת 3 דקות של אדרנלין מטורף, או רכבות שפועלות בטכנולוגיה מודרנית ומדמות מרדפי מכוניות, נסיעה דרך קירות ועוד פירוטכניקה מלהיבה. בנוסף יש גם פארק מים, עולם סנופי, מופעים, מסעדות ואווירה מחשמלת. לא לשכוח לעשות ביטוח חופשה לכל בני המשפחה לפני שיוצאים לדרך!

יעניין אתכם גם: ביטול טיסה, דמי ביטול טיסה, ביטול כרטיס טיסה עקב מחלה, ביטול חופשה ביטול נופש