חופשה ביוון - קרפאטוס
כשאומרים חופשה ביוון מיד עולה בראש תמונה של מים כחולים, שמש, טברנות וגם מלונות פאר בהם מאות חדרים, ערימות של נופשים, תור בבופה של ארוחת הבוקר והרבה רעש ושאון מסביב. ובכן, לטריפ גרנטי יש חדשות עבורכם: זה לא חייב להיות ככה! קחו את המים הכחולים הצלולים, את האוכל הטרי והטעים, את האנשים הידידותיים, את הנופים המטריפים והשמש החמימה, הורידו או כל הרעש מסביב והנה - אתם בקרפאטוס!

קרפאטוס הנו אי גדול למדי שהצליח באופן תמוה לשמור על אנונימיות יחסית. הוא נמצא בין רודוס לכרתים, אך חמק מהרדאר של רובינו, וחבל. השמועות מספרות על כך שלפני 20 שנה מרבית תושבי האי עזבו אותו למען קריירה בארה"ב וקנדה, ועכשיו חזרו אליו שלווים ורגועים מבחינה פיננסית. הרוגע משתקף מכל היבט בקרפאטוס: התושבים ידידותיים להפליא, המחירים זולים בצורה משמעותית, האווירה בטוחה בצורה יוצאת דופן (אין צורך אפילו לקשור את האופניים השכורות, אף אחד לא ייקח לכם אותן, ומכיוון שאין תנופת בנייה באי (הוא יכול לאכלס עד 3000 תיירים בלבד), כל הכיף הזה מלווה בשקט, כזה שמאפשר לשמוע את הציפורים והצרצרים. קרפאטוס משופע בכפרים קטנים ואותנטיים, בנופים פראיים של צוקים הנושקים לים ובמסעדות קטנות המתרכזות רובן באזור הנמל, אותן אסור לפספס. כמו כן, באי ישנם מספר חופים מטריפים, חלקם מתאימים בעיקר לגולשים וחלקם בעיקר לבטן גב - שווה מאד לקחת שיט על יאכטה קטנה, שתביא אתכם לחופים נסתרים וקוסמים.

על מנת שגם אתם תגיעו לקרפאטוס עם מירב השקט הנפשי, מומלץ מאד, עם הזמנת הכרטיסים לקרפאטוס, לרכוש גם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי. ביטוח ביטול טיסה מגן עליכם בכל מצב של ביטול טיסה ברגע האחרון, לא משנה מאיזו סיבה. הוא כמובן מגן לא רק מביטול טיסה ברגע האחרון, אלא גם מכל מקרה שבו נאלצתם לבטל את החופשה ביוון - בין אם זה דקה אחרי שהפעלתם אותו ועד ל12 שעות לפני העלייה למטוס. בנוסף, אפשר לבטח גם את החדרים במלון, את הרכב השכור, את השיט וכל מוצר תיירותי אחר. במידה וביטלתם, תקבלו בחזרה80% משווי סך המוצרים.