ביטוח ביטול טיסה - האתרים המתוירים ביותר בעולם, חלק ב' 
טריפ גרנטי ממשיכה עם רשימת האתרים המתוירים ביותר בעולם, כאלו שבחלקם בוודאי ביקרתם כבר בעבר, ובאלו שלא, אנחנו ממליצים בהחלט לבקר! מכיוון שחופשות הן לפעמים עניין מורכב לתכנון, ועל מנת להוריד מרמת הלחץ ולגרום לכם לצאת לחופשה בראש שקט, אנו ממליצים גם על ביטוח ביטול טיסה: לא משנה לאיזה יעד בעולם תטוסו, אילו מוצרי תיירות נוספים תזמינו (שיט, קרוז, כרטיסים לפסטיבל וכו'), או מה תהיה סיבת הביטול (ביטול טיסות אקראי שהוביל לביטול החופשה, מחלה, חרטה או כל סיבה אחרת) - ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי מבטיח לכם 80% מערך החופשה על כל מוצריה בחזרה! מוכנים? אנחנו ממשיכים:

מקום חמישי - פארק לאומי גרנד קניון, אריזונה
מדובר על אחד מאתרי הטבע המפורסמים בעולם, בו מבקרים למעלה מ5 מיליון אנשים בשנה. הגרנד קניון נמצא בצפון אריזונה, מעל נהר הקולורדו והנוף במקום פשוט עוצר נשימה. אפשר להגיע לגרנד קניון בטיסה (אם אתם בחופשה בניו יורק וזמנכם מוגבל, זוהי האופציה הרלוונטית היחידה), או בנסיעה איטית, מעניינת ומהנה לאורך כבישי ארה"ב.

מקום שישי - מפלי הניאגרה
אם בחופשה בניו יורק עסקינן, הרי ששווה לקחת עוד כמה ימים ולהצפין לצפון מדינת ניו יורק, שם, כשעת נסיעה מהעיר באפלו משתרעים המפלים העוצמתיים והיפים הללו, המהווים גבול טבעי בין ארה"ב לקנדה. את מפלי ניאגרה מבקרים יותר מ15 מיליון מבקרים בשנה וזהו אתר נהדר לירח דבש!

מקום שביעי - טאג' מאהל, הודו
שמו של הטאג' מאהל נישא בפני כל והוא נחשב לאחד המבנים היפים בעולם. הטאג' מאהל נבנה במשך 22 שנים על ידי שאה ג'אהן עבור אשתו, ומושך אליו מיליוני מבקרים בשנה. הוא הוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית וב2007 נבחר להיות אחד משבעת פלאי העולם החדשים.

מקום שמיני - הפירמידה של גיזה, מצריים
קרוב לבית, במצרים, מסתתרת לה הפירמידה הגדולה של גיזה, שבמשך 3800 נחשבה למבנה הגדול ביותר שנבנה על ידי אדם. הפירמידה נבנתה על ידי פרעה ח'ופו ומאמינים ששם הוא גם קבור. מדובר בפלא ארכיטקטוני ובעתיק ביותר מבין שבעת פלאי עולם והיחיד שנשאר על כנו. הפירמידה מוכרזת כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו ובשנת 2007 קיבלה מעמד מיוחד במסגרת שבעת פלאי העולם החדשים. אומרים שכל אדם חייב לבקר את הפירמידה לפחות פעם אחד בימי חייו.