ביטוח ביטול טיסה - טיסות מלונות בניו יורק
איזה כיף להגיע לניו יורק! אחת הערים הכי מתויירות בעולם, שם כל רגע יש מה לעשות, ממש תל אביב (טוב, אולי קצת יותר). אבל להגיע לניו יורק זה עניין אחד, ולישון בה זה עניין אחר לגמרי. במקרה ולא הזמנתם חבילת נופש לניו יורק, תצטרכו לברר על מלונות בניו יורק – ומלונות באחת הערים הגדולות והמתויירות בעולם, זה כבר יקר.

גם הטיסות לניו יורק לא זולות במיוחד וגם המלונות בניו יורק יקרים, מה לעשות? ישנן כמה אפשרויות. הראשונה – לשלוח חבר/ה או מישהו מהמשפחה כמה שנים קודם לכן שימצא דירה, ואז להתנחל אצלם בחינם, ורק לזכור לשטוף את הכלים שלנו ולא להשאיר סימנים. אבל אם לא השכלנו לשלוח אחד מהחבר'ה לתפוח הגדול, יש לנו עדיין אפשרויות נוספות, כמו למשל הAIRBNB, שמתווך בין אנשים פרטיים שמשכירים חדרים או דירות במחירים הרבה יותר נוחים מבתי מלון. אז נכון, אי אפשר לדעת על מי נופלים, ולא תמיד הכל הולך חלק, אבל מדובר בהוזלה משמעותית של המחירים. במידה וגם זה יקר מדי, תמיד ישנה האפשרות של couchsurfing, "גולשי ספות". טסתם לבד או אפילו בזוג? אולי מישהו ישאיל לכם את הספה שלהם לזמן מה, ותוכלו להכיר אנשים ומקומות חדשים במחירים מצחיקים ואולי אפילו בחינם. לא רוצים לסמוך על טוב ליבם של זרים? יש גם אכסניות שבהן אפשר לישון כמה בחדר, בתנאים פחות טובים מבמלון, אבל גם במחירים יותר זולים.

בין אם בחדר עם עוד עשרה אנשים, במלון יוקרה, בדירת מסתור או על ספה – אם הזמנתם טיסה לניו יורק יש גם אפשרות שבסופו של דבר לא תסעו. מי יודע? ייתכן שהחלום שלכם השתנה, שההצגות שרציתם לראות בברודוויי הפסיקו פתאום להציג, שהברווזים לא עפו מהאגם הקפוא, או אולי פשוט מרקורי בנסיגה ואתם לא רוצים לנסוע. כך או כך – רצוי שיהיה לכם ביטוח ביטול טיסה.

עם ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי תקבלו החזר של 80% ממחיר הטיסה, ואפילו ידאגו לביטול המלונות או האכסניות שלכם, מה שנראה לפעמים בלתי אפשרי בגלל הכיתוב האדום באתר המלון – אין ביטולים. עם טריפ גרנטי תוכלו לבטל את הטיסה עד 12 שעות לפני המועד, ולקבל את רוב כספכם בחזרה, בלי לעשות הרבה. רוב ביטוחי הנסיעות לא יחזירו לכם את הכסף אם "חלמתי שחייזרים נוחתים ותוקפים את העיר", הביטוח של טריפ גרנטי תקף גם במקרים כאלו ומבטיח שבכל מקרה של ביטול טיסות מכיוונכם, ולא משנה מהי הסיבה,תקבלו החזר כספי, וכמובן - יתייחסו אליכם בכובד ראש, וייתכן שאפילו יעמידו מצלמה בראש האמפייר סטייט בילדינג!