ביטוח ביטול טיסה – חופשה ברומא

פיצה, פסטה, פרמז'ן, פרארי, פליני– כל הדברים הטובים שמתחילים ב-פ', מובילים לרומא. פלא שכל הדרכים מובילות לשם? עבור ישראלים, חופשה ברומא יכולה להיות אידיאלית - זה יפה, זה טעים, ובעיקר – זה קרוב.

לא סתם אודרי הפבורן וגרגורי פק נסעו דווקא ל"חופשה ברומא" בסרטו המפורסם של וויליאם וויילר. לא לחינם היא העיר האהובה על פדריקו פליני, ויטוריו דה-סיקה, פייר פאולו פאוזוליני, ובמאים אחרים שאינם דווקא ל"מיטבי לכת" קולנועיים. זוכרים את מאט דיימון ב"הכישרון של מר ריפלי"? את טום הנקס ב"מלאכים ושדים"? אחרי הכל, מדובר באחת הערים היפות בעולם, וכמעט כל מקום שתדרכו בו – אתם דורכים על היסטוריה, יתכן שיוליוס קיסר דרך בדיוק איפה שאתם דורכים עכשיו, ואם לא הוא, אולי ברוטוס? היסטוריה פחות מעניינת אתכם? לא נורא. יש מספיק מוזיאונים, גלריות, אוכל, אדריכלות, אופנה... ואם שום דבר מזה לא עובד – ברומא התנהגו כרומאים ופשוט תשתו יין ותאכלו פסטה, יש גם בלי גלוטן.  

רק שלוש וחצי שעות מתל אביב (יותר קרוב מאילת!), רומא כל כך קרובה שאפשר להושיט את היד ולגעת בה, מה שמאפשר לנו לתכנן את החופשה שלנו ברומא, אבל גם להיות ספונטנים. וכשספונטנים להחליט שכן, כדאי שתהיה לנו גם את האופציה להחליט שלא. ברוב הטיסות ברגע האחרון, ביטול הטיסה כרוך בהפסד כספי גדול, ולעיתים יש דברים שכלל לא ניתן לבטל. בעזרת ביטוח ביטול טיסה, ניתן יהיה לבטל את הטיסה שקניתם רק לפני יומיים, עד 12 שעות לפני העלייה למטוס. נשמע מופרך? לא בהכרח.

טריפ גרנטי ידאגו לכך שגם אם הזמנתם את הטיסה אתמול אבל היא יוצאת עוד 12 שעות, אפשר עדיין לבטל אותה, ולקבל 80% ממחירה הטיסה. Trip guaranty ידאגו גם למלון ולסיור שהזמנתם בקולוסיאום, ואם הזמנתם וספה מקושטת בהדפסים של פיצות – גם את זה אפשר לבטל בעזרת הביטוח. אז יאללה, אוונטי! (קדימה באיטלקית).