ביטוח ביטול טיסה - טיסות לפריז

יורו 2016, שיתקיים בין העשירי ליוני לעשירי ליולי, יתרחש הפעם בצרפת. מתוך עשרה האיצטדיונים שנבחרו לארח את המשחקים, שניים נמצאים בפריז. טוב, אולי אחד נמצא ממש בפריז, והשני, סטאד-דה-פראנס, נמצא בסן-דני, בפרברים. שני איצטדיונים קרובים אחד לשני, מתוך עשרה המפוזרים ברחבי צרפת. האם אין סיבה טובה יותר להזמין טיסה לפריז? תוכלו לא רק להנות מאחת הערים היפות בעולם, אלא גם לראות את הקבוצות האהובות עליכם משחקות באצטדיונים מפוארים. ביננו, לא משנה לאיזה משחק תקנו, כל משחק של היורו הוא משחק מרתק, ואם הרווחתם חופשה על הדרך – למה לא?

ייתכן שאם תזמינו מראש, הטיסה לפריז תעלה לכם פחות מלהזמין בדקה האחרונה, אבל האמת היא שעד הדקה האחרונה לא תדעו האם הקבוצה האהובה עליכם עלתה שלב או לא. בשבוע הראשון של יוני ישחקו בפריז נבחרת צרפת, נבחרת רומניה, נבחרת שווייץ, נבחרת גרמניה, נבחרת פולין, נבחרת צפון אירלנד, נבחרת תורכיה, קרואטיה, אירלנד, שוודיה, פורטוגל, אוסטריה ו-איסלנד. התאריכים ידועים מראש, למה לא להזמין מראש? מעבר לזה, חודש יוני הולך להיות חודש לוהט ומלא בכדורגל מרתק, אולי כדאי לכם לעשות חופשה ארוכה ולהספיק כמה שיותר משחקים, ועל הדרך כמה שיותר מוזיאונים, גשרים, פסלים, אומנות ואוכל מצוין? אין יותר מדי להיות בפריז, יש רק פחות מדי זמן. בכל שעה ביום ניתן להכיר בה משהו חדש, מישהו חדש. טיסה לפריז בתקופת היורו יכולה להפוך לחופשה בלתי נשכחת.

אפילו אם הזמנתם כרטיסים מראש והנבחרת שלכם כבר מזמן יצאה מהמשחק, לא נורא. אם מרוב אכזבה תרצו לבטל את הטיסה, את המלון ואת הכרטיסים – עם טריפ גרנטי תוכלו לקבל 80 אחוז מכספכם בחזרה, ואפילו לא תצטרכו לתרץ יותר מדי – אנחנו נבין אתכם לגמרי, כנראה שגם הקבוצה שלנו כבר מזמן לא במרוץ. בטריפ גרנטי לא נשפוט אתכם אם אתם אוהדים נבחרת מסוימת ולא אחרת, ולא נעשה לכם פרצופים אם ביטלתם את הטיסה יום אחד לפני כי המשחקים צמודים מדי. ביטוח ביטול טיסה יעזור לכם כשהלב שלכם אולי נשבר, אבל לפחות הארנק לא נפגע.

כולנו מחכים ליורו 2016, עם ביטוח ביטול טיסה הלב שקט יותר. אז קדימה, תארזו את החולצות של הקבוצה האהובה שלכם ובואו לחופשה בפריז, או שלא.