ביטול כרטיס טיסה - טיסה לברזיל
ברזיל! כדורגל, חופים, קרנבל, ג'ונגלים, פסל של ישו בגודל מטורף – מי צריך יותר? המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה, והחמישית בגודלה בעולם, רק מחכה שתגיעו אליה, ואתם רק מחכים להגיע לשם.

מיד כשנוחתים אחרי טיסה לברזיל, אפשר להינות ממגוון רחב מאד של פעילויות ואתרים. מעניין אתכם טראק בג'ונגלים והחלום שלכם הוא להסתובב עם מצ'טה ולהרגיש כמו בסרט? בג'ונגלים של האמזונאס החלום שלכם יתגשם, ואם תרצו תוכלו אפילו לעשות שם ראפטינג בדרגות סיכון שונות – מי יודע? אולי ינשך אתכם תנין ויהיה לכם מה לספר בבית! יש משהו מדהים בלהיות במקומות שאף אחד אחר עוד לא היה בהם, ומי יודע? אולי אתם תהיו אלו שתגלו את השבט הלא מוכר הבא, ודווקא בחופשת הסמסטר שלכם תעשו עבודה מעשית באנתרופולגיה. הטבע הבריזלאי מציע לכם גם את מפלי איגואסו, מחזה מרהיב בתוך צמחייה טרופית סבוכה, על גבול ארגנטינה. אז נכון, הנקודה הכי טובה לתצפית על המפל היא מארגנטינה, אבל היי – אולי זאת ההזדמנות שלכם לתפוס שתי ציפורים במכה.

אם טבע פראי הוא פחות הכיוון שלכם, ברזיל מציעה חופים מטורפים, ערים גדולות, כפרים קטנים, ואת אצטדיון המראקנה המדהים בריו דה ז'נרו – אחרי הכל, כדורגל וברזיל הן כמעט מילים נרדפות. ואת החשוב ביותר השארנו לסוף - בזמן שאצלינו חורף, בברזיל קיץ - הקרנבל בברזיל מתרחש בחודש פברואר ומדובר באחד האירועים המפורסמים והמדהימים ביותר בעולם, שלא כדאי לפספס.

אז יופי, הזמנתם כרטיס וכבר תכננתם מסלול והכל נהדר. אבל מה עם ביטוח? כולנו כבר מכירים ביטוח טיסה, אבל האם ידעתם שאפשר גם לבטח את הכרטיס? ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי נותן לכם את האפשרות לבטל את כרטיס הטיסה ולקבל החזר כספי של 80% מהתשלום. כי כמו שברזיל היא מדינה בלתי צפויה, ככה גם החיים. טריפ גרנטי לא יישאלו אתכם למה אתם מבטלים ולא יהיה אכפת להם שקיבלתם רגליים קרות ולא בא לכם להיטרף על ידי חיה שאף אחד אפילו לא שמע עליה. ביטול כרטיס טיסה הוא כבר לא בעיה גדולה עם הביטוח הנכון.