ביטול טיסה ברגע האחרון - נופש הכל כלול
אין ספק שהנופש הכי מוצלח לאלו שפשוט רוצים לא לעשות כלום ולהימרח ליד הבריכה הוא נופש בסגנון "הכל כלול". יוון, טורקיה, מועדוני סקי, קלאב מד למיניהם, בכל אלה ועוד יש אפשרויות לנפוש בלי להזיז אצבע מלבד ללכת ממסעדה למסעדה, לשבת על ידי הבריכה עם קוקטייל כלשהו ואז ללכת לאכול שוב.

בתשלום אחד אנחנו מקבלים גם טיסה, גם מלון, גם אוכל, וגם שקט נפשי – לא צריך לבחור מסעדות, לא צריך לחשוב לאן הולכים היום, לא צריך להתווכח על כלום. לפעמים זה אפילו זול יותר מחופשות אחרות, ולפעמים המחיר שווה לחלוטין את ההפרש. לא כולנו אוהבים ללכת ברחובות הערים ולגמוע את כל מה שיש לעולם להציע, חלק מאיתנו פשוט רוצים לנפוש, ועדיף בשמש. חלק מאיתנו לא רוצים את המסעדה הכי יקרה ושווה שקיבלה כוכבי מישלן בפריז, אלא פשוט אוכל, וכמה שיותר ממנו. חלק מאיתנו לא רוצים לחשוב מראש על מה לעשות בכל יום, אלא פשוט לא לעשות כלום, ולקרוא סופסוף את הספר הזה ששמרנו ליד המיטה כבר עשור.

גיחות כאלו לא חייבות להיות מתוכננות, או שמורות רק לסופי שבוע, אלא אפשריות לכל יום בשבוע, והמחיר בהתאם – סופשבוע, כמובן, יקר יותר. פתאום אנחנו רואים שיש לנו קצת זמן וכסף פנוי ורוצים חופש שאינו מתוכנן, נופשונים כאלו הם פה בדיוק בשביל זה. אבל כמו שהזמינו את הנופש ברגע האחרון, אנחנו גם יכולים לשנות את דעתינו ברגע האחרון. ואז מה נעשה?

ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי נמצא כאן במיוחד בשביל הרגעים האלו – של ביטול טיסה ברגע האחרון. עם טריפ גרנטי תוכלו לבטל את הטיסה עד 12 שעות לפני ההמראה, ולקבל 80% מכספיכם בחזרה. אנחנו נבטל גם את המלון, המסעדות – הכל. כמו בחופש הכל כלול, גם פה לא תצטרכו לעשות דבר. במקרים כאלו של נופשונים לא מתוכננים מראש, כדאי לדעת שהביטול לא חייב לעלות לנו המון כסף, אם רק נחשוב על הדיל ביחד עם הביטוח ונזכור: לא קונים חופשה ברגע האחרון בלי ביטוח ביטול נסיעה ברגע האחרון. למה להפסיד יותר רק כי אנחנו ספונטניים? אין סיבה אמיתית.