ביטוח כרטיס טיסה - פסח וחגים אחרים
פסח בפתח, ואתם תוהים איך להתמודד עם העובדה שבמשך קרוב לשלושה שבועות הילדים שלכם עומדים להיות בבית, ואתם עומדים להפוך לבייביסיטר במשרה מלאה, תוך כדי משרה מלאה. יש עבודות שמתחשבות בהורים ונותנות להם חופש בחגים, ויש כאלו שפחות. במידה והעבודה שלכם מאפשרת זאת, חופש פסח (וגם סוכות, או כל חג ארוך אחר), הוא זמן מצויין לטיסה משפחתית וחופשה משפחתית בחו"ל.

אחרי שהחלטתם לנסוע מגיע השלב הקשה יותר – לספר לסבתות שלא תהיו השנה בסדר. יש כאלו שכה קשה להם להודיע למשפחה, שהם מעדיפים לטוס יום אחרי ליל הסדר, וגם זה מקובל, אבל קחו בחשבון את המוני בני האדם שיציפו את שדה התעופה באותו יום, זה לא יהיה קל... במידה ואתם מאלו שטסים בליל הסדר – גם אצלכם כנראה שיהיה בלגן בשדה, אחרי הכל – כל הארץ חגים!

החלטתם על תאריך ועכשיו נותר להחליט על מיקום – לאן כדאי לנסוע?  יש כאלו שמחליטים על פי מחיר, יש כאלו שמחליטים על פי עניין לילדים, יש כאלו שמחליטים על פי כרטיסים פנויים. כל דרך היא דרך טובה להחליט. בסופו של דבר, לא באמת משנה איפה תהיו, העיקר שתהיו ביחד – ובחופש. אם חשוב לכם כשרות ואתם לא אוכלים חמץ גם מחוץ לגבולות ישראל, רצוי לבדוק זאת מראש, גם בטיסה וגם במלונות.

לאחר שסגרתם הכל ואתם כבר כמעט אורזים את המזוודות זמן ניכר מראש, תעברו על הרשימה שלכם לקראת הטיסות – הדרכון מחודש, המזוודה מתוקנת, הכסף יוחלף, הכרטיסים יודפסו. שכחתם משהו?  כן. ביטוח כרטיס טיסה. נכון, אתם בוודאי לא רגילים, אבל הגיע הזמן להתרגל – כמו שמבטחים את עצמינו בנסיעה, אפשר ואף רצוי לבטח את הכרטיס ואת החופשה כולה עם טריפ גרנטי. ביטוח טיסות של טריפ גרנטי מאפשר לכם לבטל את כרטיס הטיסה, ואת החופשה כולה, ולקבל החזר כספי.

לא תמיד הכל הולך כמו שתכננו. עם טריפ גרנטי תוכלו לקבל עד 80% מכספכם בחזרה, ולבטל את הטיסה גם 12 שעות לפני ההמראה. הביטוח יטפל גם בשאר המוצרים הנלווים – הנופש, המלון, מכוניות שכורות, וכל מה שהזמנתם מראש. אז למה אתם מחכים? מעכשיו ברשימת ההכנה, מיד אחרי הדרכון, תכתבו לעצמכם: ביטוח כרטיס טיסה, והתקשרו אלינו. נסיעה טובה וחופש נעים.