ביטול טיסות - לא מה שחשבתם

אין ספק שאחד הדברים המבאסים ביותר בעולם הוא לקבוע תאריך, להזמין טיסה, להזמין מלון, לקחת חופש מהעבודה, לנייד את כל החיים כדי שיתאימו לרגע הזה של החופש – ואז שמשהו יקרה, ותאלצו לבטל את החופשה. רצועת החוף של יוון נראית רחוקה מאי פעם, הרומנטיקה הפריזאית תישאר לצרפתים, היין בטוסקנה לא ייגמר בגללכם. מאכזב ואף מתסכל! לא רק שהמאמץ היה לחינם, גם לרוב לא תקבלו את כספיכם בחזרה, או שתאלצו לשם דמי ביטול בגובה מחיר הכרטיס, בערך. בנוסף, תאלצו לעבור את כל הסיוט הביורוקרטי של לבטל את הדברים שהגיעו עם החופשה: המלון, המכונית, הסיורים, ההצגות, וכו'.

נשמע נורא, כבר עדיף לנסוע ויהי מה, לא?

אז לא חובה. לא צריך לנסוע עם יד מגובסת, עם כאב ראש, עם יום הולדת בהפתעה, עם אירועים משפחתיים ספונטניים או אפילו לא עם מצב רוח רע. היום עושים ביטוח חופשה, הכולל ביטוח אישי – כמו שאתם ודאי רגילים מכל הטיסות, אבל גם ביטוח כרטיס טיסה, על כל צרה שלא תבוא. ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי מבית הפניקס, מציע לכם החזר כספי של שמונים אחוז ממחיר הטיסה, בלי לשאול שאלות. הביטוח גם יהיה אחראי על כל המוצרים הנלווים, כמו מלון, מכונית, וכו'. עם טריפ גרנטי אפשר לבטל את הטיסה עד 12 שעות לפני הטיסה – ממש עד הרגע האחרון. צריך לזכור, כמובן, שיש לרכוש את הביטוח כמה שיותר קרוב למועד קניית הטיסה או החופשה, ומקסימום עד שבוע לאחר הרכישה.

עם ביטוח חופשה נכון, האכזבה מביטול הטיסה לא תהפוך לסיוט כלכלי וביורוקרטי, וגם אם לא כל הכסף יוחזר, עדיין רובו הגדול ישוב אליכם. תוכלו לשמור אותו בפעם הבאה שתרצו לנסוע לחופש ביוון, נופש במלטה, טיסה לברלין או סתם ככה, לסופשבוע באילת. עם טריפ גרנטי – הביטול נעשה יותר נוח.