ביטוח כרטיס טיסה - אולימפיאדת ריו 2016

פעם בארבע שנים כל חובבי הספורט ברחבי העולם, גם אלו החובבים ספורט משונה כמו קפיצה בטרמפולינה, עוצרים את נשימתם ונדבקים למסכי הטלוויזיה. במשחקי הקיץ של האולימפיאדה אפשר למצוא ה-כ-ל: ריצה, קפיצה, כדורגל, כדורסל, פינג פונג, חץ וקשת, שחייה, התעמלות אומנותית, אגרוף, משוכות, לפידים, דיסקוס, אופניים, כדורעף, משקולות, הוקי, קאנו – חוץ ממשיכת חבל (שנעלמה בשנות העשרים), אין כמעט ספורט שלא נמצא בתחרות, ולראשונה בתולדות האולמפיאדה יתקיימו גם תחרויות גולף ורוגבי.

השנה, בחודש אוגוסט, יופנו מבטי העולם לריו דה-ז'נרו, בירת ברזיל. שנתיים אחרי שאירחה את המונדיאל, ברזיל קיבלה לארח גם את המשחקים האולימפיים. זאת תהיה הפעם השלישית בהיסטוריה שמשחקי הקיץ יתקיימו למעשה, בחורף (עונות השנה הפוכות). מזג האוויר החורפי דרש הכנות מיוחדות מצד מארגני המשחקים, שהכנו יותר מעשרים אולמות ומרחבים שונים שהותאמו למשחקים.

הלפיד האולימפי כבר יצא לדרך מזמן, וגם אתם לא רוצים לפספס את אירוע הספורט של השנה. ואם כבר נוסעים רחוק – למה לא לשלב עם חופשה בברזיל? טיול רומנטי על חופיה המפורסמים של ריו, הקופקבנה, פארק פלמינגו ואחרים. אפשר לראות משחק כדורגל במרקנה, להגיע למחוזות הקרנבל המפורסם בסמבודרומו לאירועי הקשתות ולסיום המרתון, ולטייל בקומפלקס הספורט העירוני ליד האוקיינוס.

כל כך הרבה אירועים, עשרים ושמונה ענפי ספורט שונים, למי בכלל יש זמן לתיירות, במיוחד בחורף? אבל המציאות אחרת. הרי אי אפשר כל הזמן רק לרוץ ממקצה אחד למשנהו, ברזיל מציעה המון לתייר הממוצע, וגם לתייר ההרפתקן. יחד עם הכרטיסים לאירועים השונים באולמיפיאדה, כדאי לתכנן גם את החופשה עצמה. ועם התכנון – לעשות גם ביטוח. אחרי הכל, ברזיל היא לא ממש ממול, ויחד עם הכיף באולימפיאדה, ריו ידועה גם בבעיות החברתיות והמעמדיות הקיימות בה. חשוב לא רק לבטח את עצמיכם ואת המטען שלכם, אלא גם לעשות ביטוח כרטיס טיסה. עם טריפ גרנטי תוכלו לבטל את הנסיעה בכל תירוץ שיהיה – בין אם זו מחלה, או אולי האתלט האהוב עליכם שובר את רגלו ולא יוכל להשתתף, ומבחינתכם בלעדיו אין תחרות – לטריפ גרנטי לא אכפת מה הסיבה, הכל מתקבל, ואתם מקבלים החזר של עד שמונים אחוז מהמחיר. כמו כן, בטריפ גרנטי נטפל גם בכל האירועים הנלווים שביטחתם – מהמלון ועד למכונית. אז למה אתם מחכים? עשו ביטוח ביטול נסיעה עם טריפ גרנטי, ותוכלו גם לטוס וגם לבטל בראש שקט!