ביטוח ביטול נסיעה - יורו 2016
בעשירי ליוני 2016 (עוד פחות מחודש) ייפתחו השערים ויתחיל אחד האירועים הגדולים ביותר בכדורגל: יורו 2016. במשך חודש יתחרו 24 קבוצות כדורגל על הגביע הנכסף, שיבטיח את הכניסה לעוד תחרות, רצינית לא פחות – גביע הקונפדרציות.

השנה יתקיימו המשחקים בצרפת, באיזורים שונים במדינה: פריז, ליל, ליון, ניס, טולוז ועוד. חלומו של כל אוהד כדורגל (וגם אוהדת), הוא לנסוע למשחקים, במקום לראות אותם בטלוויזיה. והפעם החלטתם לעשות מעשה – ולנסוע! בין אם זה לראות את צרפת מול רומניה בפריז, אנגליה מול רוסיה במרסיי, בלגיה מול איטליה בבורדו – אין משחק שלא מכבד את נוסעיו. גם אם לא השגתם כרטיסים לשבועיים הראשונים של המשחקים, לרבע הגמר כבר בטוח תגיעו – מרסיי, בורדו, ליל וסן-דני, כל מקום והקסם שלו.

כי אם כבר אתם בבורדו, לא תעברו בייקבים? אם אתם במרסיי, לא תלכו לים? פריז מאד יפה בעונה הזו של השנה והטיסות לפריז מתחילות להתמלא- זה בדיוק הזמן לטוס: משחקי הכדורגל של היורו הם הזמן הטוב ביותר לעשות טיול קטן בצרפת. חופשה קצרה, גם לכדורגל וגם לנפש. אז כבר ארזתם הכל, את מדי הקבוצה, צעיפים, דרכון, הכנתם את הגרון שלכם לצעקות ועידודים, ונדמה שהכל מוכן לנסיעה של השנה – היורו עוד לא ראה אוהדים כמוכם.

אבל בכדורגל כמו בכדורגל – הכדור הוא עגול והמזל (לפעמים לא) גדול. יחד עם כרטיסי הטיסה והחופשה כדאי מאד לעשות ביטוח ביטול נסיעה. אחרי הכל, מה יקרה עם הקבוצה האהובה עליכם, חס ושלום, מפסידה? כדי שהכסף לא יילך עם מצב הרוח, כנסו לאתר או הרימו טלפון לטריפ גרנטי, ותבטחו את החופשה שלכם. עם טריפ גרנטי תוכלו לבטל את הנסיעה ולקבל החזר כספי של עד שמונים אחוז מהמחיר ששילמתם, ואנחנו גם נבטל את כל המוצרים הנלווים – מכונית, מלון, אירועים ועוד.

כמובן שאנחנו מקווים שהקבוצה שלכם תנצח ותהיה אלופת אירופה הבלתי מעורערת במשך שנים, אבל אנחנו יודעים גם שרק קבוצה אחת מנצחת, מה שאומר שהאחרות – מפסידות. אז כדי שההפסד לא יהיה צורב כל כך – כדאי לעשות ביטוח חופשה עם טריפ גרנטי, ולא לחכות לפנדלים.