ביטול חופשה ברגע האחרון – האם זה אפשרי?

 

לא סתם אומרים כולם שהחלק הכי טוב טוב בחופשה, הוא מרגע הזמנתה ועד רגע העלייה למטוס - שכן ברגעים אלו לא מפסיקים לפנטז על המקומות החדשים אליהם נגיע, להתרגש מההרפתקאות שבדרך, לספור את הימים והשעות עד התאריך המיועד וגם לקחת בקלות יותר את חיי השגרה הממוצעים, בידיעה שתיכף אנו שוברים אותם ויוצאים לחוויה בלתי נשכחת. מהרגע שבו אנו עולים על המטוס הזמן רץ ומתחילים כבר להרגיש את סוף החופשה ואת החזרה לשגרה. טוב, אולי רק הפסימיים מביננו.

לא משנה אם אתם מסכימים או לא, מה שבטוח זה שאף אחד לא יתווכח שהזמנת חופשה מראש מכניסה רוח חיים חדשה לשגרתנו. יותר ויותר אנשים מתכננים את חופשתם זמן רב מראש – בכל זאת, צריך לתאם עם הילדים, החברים או אם בן הזוג, צריך לדבר עם הבוס ולבדוק שאפשר באמת לקחת ימי חופש, אם טסים לארצות אקזוטיות צריך להתחסן וכו' – הזמן קצר והמלאכה מרובה! הזמנת חופשה מראש מאפשרת גם, לרוב, השגת מחירים זולים יותר, גם בחברות התעופה השונות וגם במלונות ביעדים המבוקשים.

אבל מה עושים אם אחרי שהוזמנו הטיסות, המלונות , הרכב וכו', ופתאום קורה דבר מה לא צפוי שמחייב ביטול כרטיס טיסה ברגע האחרון? חוץ ממפח הנפש שנובע משבירת חלום החופשה שלה ציפיתם כל כך, עד לא מזמן, כל ביטול חופשה ברגע האחרון מלווה גם בהוצאה כספית לא מבוטלת, שכן מרבית הטיסות, המלונות ומוצרי הנופש השונים שולמו מראש, ולא ניתן לקבל עבורם החזר כספי (חוץ מבמקרים ספציפיים מועטים בלבד).

ביטול חופשה - רק עם טריפ גרנטי

למזלנו, החל משנת 2014 חברת טריפ גרנטי מפעילה את שירות ביטוח ביטול טיסה. ביטוח זה, אותו רוכשים עם רכישת כל מוצר תיירותי שבו חשקה נפשכם ועד 7 ימים לאחר הרכישה, מאפשר ביטוח נסיעה, ביטול חופשה, ביטול השכרת רכב וכל ביטול שתאלצו לעשות, מכל סיבה שהיא וללא שאלות מיותרות.

ביטוח ביטול טיסה של טריפ גרנטי מחזיר לכם החזר כספי של עד 80% מסך שווים של מוצרי התיירות שרכשתם. בכסף שתקבלו, תוכלו לתכנן את החופשה הבאה, ובמקום להתבאס, לחשוב שזה בסך הכול הארכה נוספת של זמן ציפייה מתוק ומסעיר.